Фільтр
показати

Комплексні протруйники насіння

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
тебуконазол, тирам
Кукурудза, Овес, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
231.
24 грн/л
У Наявності
імідаклоприд, пенцикурон
Картопля
1040.
02 грн/л
У Наявності
тебуконазол, прохлораз, крезоксим-метил
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Просо, Кукурудза, Льон-довгунець, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Нут, Горох
1057.
50 грн/л
У Наявності
прохлораз, флутріафол, тіаметоксам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
1091.
34 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Кукурудза, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Картопля, Нут, Горох, Просо
1125.
18 грн/л
У Наявності
флудиоксоніл, дифеноконазол, тіаметоксам
Пшениця озима, Картопля, Ячмінь озимий
822.
03 грн/л
Немає на складі
карбоксин, епоксиконазол, імідаклоприд, ацетаміприд
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Жито, Тритикале
1099.
80 грн/л
Немає на складі

Комплексні протруйники насіння

Комплексні протруйники насіння необхідні для оптимальної обробки посівного матеріалу. Діючі компоненти комплексних протруйників створюють захисний екран від шкідників-комах і збудників небезпечних інфекцій с/г культур. Такі комплексні протруйники в нормі містять два і більше діючих компонентів, що забезпечують комплексний захист. Крім того, необхідна кратність протруювання посівмату один чи два.

Переваги комплексних протруйників насіння:

  • необхідна 1 обробка насіння перед посівом (вплив на грибки і шкідників)
  • створюється комплексний захист насіння і проростків в найбільш уразливий період розвитку культури
  • такі протруйники мають росторегулюючі властивості, що дозволяє отримати дружні і здорові сходи культури.

На початку вегетаційного періоду рослини дуже вразливі для шкідників і грибків. Тому фермери можуть почати втрачати урожай ще на етапі зберігання посівмату. Якщо на складі зберігання посівного матеріалу підвищується температура або вологість, то відбувається бурхливий ріст бактерій, грибів, що обумовлює пліснявіння насіння. Можуть пошкоджувати насіння комахи і кліщі, які не тільки поїдають ендосперм насіння, а й відкладають личинки всередину. Під час висіву грунтова мікрофлора швидко атакує насіння, наповнене поживними речовинами. Це перешкоджає виникненню дружніх сходів, культура хворіє і гине. Тому всі наступні заходи щодо збереження врожаю будуть не ефективними. Якщо використовувати передпосівний обробіток насіння, то вдається уникнути цих проблем.

Фунгіцидні і інсектицидні речовини в складі комплексних протруйників - це мультикомплексний захист від шкідників і захворювань. Така обробка має профілактичну і лікувальну дію на посівний матеріал. Орієнтовні витрати препарату становить близько 1 л на 100 кг насіння і 1.5 л для 10 кг бульб або цибулин.

Як застосовувати комплексні протруйники насіння?

Процес протруєння відбувається в спеціальних машинах для якісної і рівномірної обробки препаратом. До складу всіх інсектицидів входить сигнальний пігмент (барвник), який показує якість обробки посівного матеріалу. Обов'язковою процедурою перед протруюванням є очищення посівмату від домішок, пилу, бруду і калібрування.

Комплексні протруйники діляться на контактні і системні. Дія системних протруйників створює захисний екран для насіння і проростка. Контактні протруйники створюють захисну оболонку тільки на поверхні насіння, але всередину не проникають.

Купити комплексний протруйник насіння

Маркет Вашого поля POSIVNA - це зручний сервіс для покупки широкого спектра засобів захисту рослин. У нас завжди є в наявності препарати для фермерів, починаючи від протруйників, закінчуючи гербіцидами і десикантами для збирання врожаю. Безкоштовні консультації висококваліфікованих агрономів нашого аграрного інтернет-магазину дадуть відповідь на будь-які запитання і допоможуть вибрати протруйник, гербіцид або добриво, що підходить для розв'язання  проблем саме на Вашому полі у Вашому регіоні.

Для ефективного протруювання посівного насіння ми рекомендуємо такі комплексні протруйники: Венцедор, Авіценна, Кантаріс, Престиж, Командор Екстра.