Фільтр
Країна
показати

Інсектицидні протруйники насіння

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
імідаклоприд, тебуконазол
Пшениця озима, Ячмінь ярий
296.
10 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Буряк цукровий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Картопля, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Овочеві культури
449.
31 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Тритикале, Овес, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Соняшник, Картопля, Льон-довгунець
621.
25 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Кукурудза, Соняшник, Буряк цукровий
888.
30 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
908.
60 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима
941.
60 грн/л
У Наявності
імідаклоприд, пенцикурон
Картопля
1040.
02 грн/л
У Наявності
імідаклоприд, альфа-циперметрин
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Кукурудза, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Картопля, Горох, Нут, Просо
1192.
86 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Кукурудза, Жито, Пшениця озима, Пшениця яра, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Картопля, Буряк цукровий
1344.
58 грн/л
У Наявності
тіаметоксам
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Жито, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Сорго, Картопля
1459.
35 грн/л
У Наявності
імідаклоприд, клотіанідин
Соя, Сорго, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито
2618.
09 грн/л
У Наявності
імідаклоприд
Буряк кормовий, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соняшник, Соя, Кукурудза, Картопля
111.
50 грн/л
Немає на складі
клотіанідин, імідаклоприд
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Соя, Кукурудза, Соняшник
138.
46 грн/л
Немає на складі
імідаклоприд
Картопля, Кукурудза, Соняшник
228.
66 грн/л
Немає на складі
імідаклоприд, тіабендазол
Картопля, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ячмінь озимий
386.
06 грн/л
Немає на складі
тіаметоксам
Соняшник, Буряк цукровий
403.
26 грн/л
Немає на складі
імідаклоприд
Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
493.
22 грн/л
Немає на складі
тіаметоксам
Ячмінь озимий, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Льон-довгунець, Соняшник, Картопля, Буряк цукровий
714.
31 грн/л
Немає на складі
імідаклоприд
Буряк кормовий, Буряк цукровий, Кукурудза, Соняшник
725.
87 грн/л
Немає на складі
імідаклоприд
Соняшник, Буряк кормовий, Кукурудза
743.
35 грн/кг
Немає на складі
Показати все

Інсектицидні протруйники насіння захищають посівний матеріал від шкідників-комах на початкових етапах вегетації, коли закладається потенціал майбутньої врожайності культури. Це дозволяє уникнути втрат врожайності від впливу шкідників. Використовувані в агрономії препарати не мають токсичного впливу на комах-запилювачів, ссавців і людини.

Обробка насіння має на увазі використання спеціальних продуктів, що покращують середовище зростання насіння, саджанців і молодих рослин. Протруювання відбувається сухими препаратами або рідинами (суспензіями). Часто виробники посівного матеріалу реалізують уже протруєне насіння, що пройшло обробку комплексними препаратами.

Існують такі види шкідників сільськогосподарських культур:

  • грунтові - комахи, що живуть у верхньому грунтовому шарі. Вони знищують проростки рослин і кореневу систему. Ця група шкідників завдає найбільшої шкоди, так як часто їх важко виявити до моменту, поки вони не пошкодять значну частину культури.
  • наземні - ці комахи, що харчуються великою надземною масою. Вони їдять листя, стебла, насіння, сім'ядолі культури.

Інсектициди - друга за величиною група пестицидів, що використовується по всьому світу після гербіцидів. Інсектицидні протруйники посівного матеріалу поширені при інтенсивному веденні сільського господарства, так як насіння гібридів уразливе для шкідників на початку росту. У грунті навколо проростаючого насіння формується оболонка, захисний екран, що захищає від комах. Це дозволяє паростку повноцінно розвиватися і скласти конкуренцію бур'янам.

Застосування інсектицидних протруйників насіння

У агрономічній практиці широке поширення має обробка озимих колосових культур від хлібної жужелиці. Це дуже небезпечний шкідник зернових, її личинки активно поїдають сходи пшениці, ячменю, тритикале, жита і вівса. Але й інші культури краще протруювати, наприклад, соняшник, так як інсектицидне протруювання допомагає вберегти культуру від більш ніж 70 шкідників. Протруювання насіння спочатку перед посівом допомагає уникнути наступної дорогої обробки інсектицидами по сходам.

З кожним роком площі під культурними рослинами збільшуються у всьому світі. Зі збільшенням зайнятих площ зростає і кількість шкідників, для них культурні рослини особливо привабливі. Шкідники впливають на схожість насіння, густоту посіву та, як результат, на врожайність культури. При своєчасному інсектицидному протруюванні, істотно знижується відсоток пошкодження проростаючого насіння, забезпечується достатня густота посіву, що є шляхом отримання заявленого виробником посівмату врожайності.

Протруювання інсектицидами - важливий елемент вирощування

Діючою речовиною більшості інсектицидних протруйників є імідаклоприд. Цей компонент пригнічує широкий спектр шкідливих комах. При цьому імідаклоприд не впливає на ріст і розвиток рослин, на насіння яких він вноситься. Це такі культури як пшениця, соняшник, кукурудза, соя, картопля, рапс та інші. Механізм дії інсектицидного протруйника імідаклоприд базується на інгібуванні імпульсів від центральної нервової системи, що веде до паралічу комахи.

Інсектициди успішно захищають культури від пильщиків, мух, трипсів, колорадського жука і дротяників. Чим частіше повторюється культура в сівозміні, тим більше поширені шкідники і тим агресивніше вони себе ведуть. У цьому випадку без інсектицидного протруювання не обійтися. Широкої популярності серед аграріїв набирають методи ощадливої обробки грунту - Міні-тілл і Ноу-тілл. Пожнивні рештки - відмінне джерело для розвитку життєвих стадій комах, тому хімічна обробка насіння допомагає врятувати урожай від шкідників, які розвиваються в пожнивних залишках.

В інтернет-магазині POSIVNA є в наявності широкий спектр протруйників для системного контролю комах. Щоб купити інсектицидний протруйник, проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями-агрономами маркету Вашого поля POSIVNA.

✨Що таке інсектицидні протруйники?
Інсектицидні протруйники насіння захищають від шкідників під час проростання культури?
⭐️Чи безпечно використовувати інсектицидні протруйники насіння?
Інсектицидні протруйники ефективно захищають насіння в грунті і проросток. Перед їх використанням слід уважно вивчити інструкцію і дотримуватися норм витрати, зазначених виробником. Це гарантує бажаний захист і не знизить енергію проростання.
✔️У чому перевага використання інсектицидних протруйників?
Використовуючи інсектицидний захист насіння, Ви отримаєте сильні, дружні і не пошкоджені сходи, що дозволить зменшити кількість післясходових обробок і знизити пестицидне навантаження.
⏩Які інсектициди застосовуються як інсектицидні протруйники?
В якості інсектицидних протруйників застосовуються препарати контактно-кишкової дії, що блокують передачу нервових імпульсів шкідників. Їх дія високоспецифічна для комах і не впливає на рослини.
✅Чи можна змішувати інсектицидні протруйники з іншими препаратами?
Для обробки можна змішувати інсектицидні протруйники з фунгіцидними препаратами і добривами, але слід проводити тест на сумісність для уникнення випадання осаду і розшаровування.