Фільтр
показати

Інсектицидні протруйники насіння

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Матадор
імідаклоприд
Буряк цукровий, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Карто...
433
.29 грн/л
У Наявності
Альберто
тіаметоксам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
579
.15 грн/л
У Наявності
Вітакс
імідаклоприд
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь о...
936
.00 грн/л
У Наявності
Канонір Ультра
імідаклоприд
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима
1024
.14 грн/л
У Наявності
Тіатрин
тіаметоксам
Кукурудза, Соняшник, Поля під посів соняшника, ...
1124
.37 грн/л
У Наявності
Командор Гранд
імідаклоприд, альфа-циперметрин
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
1132
.17 грн/л
У Наявності
Паскаль
тіаметоксам, тебуконазол, флудиоксоніл, азоксис...
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
1181
.70 грн/л
У Наявності
Авідо
тіофанат-метил, крезоксим-метил, цимоксаніл
Соя, Горох
1247
.61 грн/л
У Наявності
Армада
імідаклоприд, пенцикурон
Баклажан, Капуста, Картопля, Перець, Помідори
1443
.39 грн/л
У Наявності
Грус
тіаметоксам
Соняшник
505
.00 грн/л
Немає на складі
Табу
імідаклоприд
Буряк кормовий, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріп...
111
.50 грн/л
Немає на складі
Табу Нео
клотіанідин, імідаклоприд
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмі...
138
.46 грн/л
Немає на складі
Табу Супер
імідаклоприд
Картопля, Кукурудза, Соняшник
228
.66 грн/л
Немає на складі
Нупрід Макс
імідаклоприд, тебуконазол
Пшениця озима, Ячмінь ярий
409
.50 грн/л
Немає на складі
Корунд
імідаклоприд, тіабендазол
Картопля, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ячмінь о...
533
.91 грн/л
Немає на складі
Форпост
тіаметоксам
Соняшник, Буряк цукровий
557
.70 грн/л
Немає на складі
Пентафорс 322 FS, ТН
імідаклоприд, лямбда-цигалотрин, флутріафол, ти...
Пшениця озима
717
.00 грн/л
Немає на складі
Тетрао
імідаклоприд
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра...
775
.00 грн/л
Немає на складі
Ін Сет SC, КС
імідаклоприд
Картопля
905
.00 грн/л
Немає на складі
Екзор
тіаметоксам
Кукурудза, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра...
965
.25 грн/л
Немає на складі

Інсектицидні протруйники насіння

Інсектицидні протруйники насіння захищають посівний матеріал від шкідників-комах на початкових етапах вегетації, коли закладається потенціал майбутньої врожайності культури. Це дозволяє уникнути втрат врожайності від впливу шкідників. Використовувані в агрономії препарати не мають токсичного впливу на комах-запилювачів, ссавців і людину.

Обробка насіння має на увазі використання спеціальних продуктів, що покращують середовище зростання насіння, саджанців і молодих рослин. Протруювання відбувається сухими препаратами або рідинами (суспензіями). Часто виробники посівного матеріалу реалізують уже протруєне насіння, що пройшли обробку комплексними препаратами.

Існують такі види шкідників с/г культур:

грунтові - комахи, що живуть у верхньому грунтовому шарі. Вони знищують проростки рослин і кореневу систему. Ця група шкідників завдає найбільшої шкоди, бо часто їх важко виявити до моменту, поки вони не зашкодять значну частину культури.

наземні - ці комахи, що харчуються надземної масою. Вони їдять листя, стебла, насіння, сім'ядолі культури.

Інсектициди - друга за величиною група пестицидів, що використовується по всьому світу після гербіцидів. Інсектицидні протруйники посівного матеріалу поширені при інтенсивному веденні сільського господарства, оскільки насіння гібридів уразливе для шкідників на початку росту. У грунті навколо проростаючого насіння формується оболонка, захисний екран, що захищає від комах. Це дозволяє паростку повноцінно розвиватися і скласти конкуренцію бур'янам.

Застосування інсектицидних протруйників насіння

У агрономічній практиці широке поширення має обробка озимих колосових культур від хлібної жужелиці. Це дуже небезпечний шкідник зернових, її личинки активно поїдають сходи пшениці, ячменю, тритикале, жита і вівса. Але й інші культури краще протруювати, наприклад, соняшник, бо інсектицидне протруювання допомагає вберегти культуру від більш ніж 70 шкідників. Протруювання насіння спочатку перед посівом допомагає уникнути наступної дорогої обробки інсектицидами по сходам.

З кожним роком площі під культурними рослинами збільшуються у всьому світі. Зі збільшенням зайнятих площ зростає і кількість шкідників, для них культурні рослини особливо привабливі. Шкідники впливають на схожість насіння, густоту посіву та, як результат, на врожайність культури. При своєчасному інсектицидному протруюванні, істотно знижується відсоток пошкодженого проростаючого насіння, забезпечується достатня густота посіву, що є шляхом отримання заявленого виробником посівмату врожайності.

Протруювання інсектицидами - важливий елемент вирощування

Діючою речовиною більшості інсектицидних протруйників є імідаклоприд. Цей компонент пригнічує широкий спектр шкідливих комах. При цьому імідаклоприд не впливає на ріст і розвиток рослин, на насіння яких він вноситься. Це такі культури як пшениця, соняшник, кукурудза, соя, картопля, рапс та інші. Механізм дії інсектицидного протруйника імідаклоприд базується на інгібуванні імпульсів від центральної нервової системи, що веде до паралічу комахи.

Інсектициди успішно захищають культури від пильщика, мух, трипсів, колорадського жука і дротяників. Чим частіше повторюється культура в сівозміні, тим більше поширені шкідники і тим агресивніше вони себе ведуть. У цьому випадку без інсектицидного протруювання не обійтися. Широкої популярності серед аграріїв набирають методи обробки грунту - Міні-тілл і Ноу-тілл. Пожнивні залишки - відмінне джерело для розвитку життєвих стадій комах, тому хімічна обробка насіння допомагає врятувати урожай від шкідників, які розвиваються в пожнивних залишках.

В інтернет-магазині POSIVNA є в наявності широкий спектр протруйників для системного контролю комах. Щоб купити інсектицидний протруйник, проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями-агрономами маркету Вашого поля POSIVNA.

✨Що таке інсектицидні протруйники?
Інсектицидні протруйники насіння захищають від шкідників під час проростання культури?
 
⭐️Використовувати інсектицидні протруйники насіння безпечно?
Інсектицидні протруйники ефективно захищають насіння в грунті та проросток. Перед його використанням слід уважно вивчити інструкцію і дотримуватися норм витрати, зазначених виробником. Це гарантує бажаний захист і не знизить енергію проростання.
 
✔️В чому перевага використання інсектицидних протруйників?

Використовуючи інсектицидний захист насіння, Ви отримаєте сильні дружні та не пошкоджені сходи, що дозволить зменшити кількість післясходових обробок і знизити пестицидне навантаження.

 
⏩Які інсектициди застосовуються в інсектицидних протруйниках?
Як інсектицидні протруйники застосовуються препарати контактно-кишкової дії, що блокують передачу нервових імпульсів шкідників. Їх дія високоспецифічна для комах і не впливає на рослини.
 
✅Можна змішувати інсектицидні протруйники з іншими препаратами?
Для обробки можна змішувати інсектицидні протруйники з фунгіцидними препаратами і добривами, але слід проводити тест на сумісність для уникнення випадання осаду і розшаровування.