Інсектицидні протруйники насіння

- за популярністю
- від дешевих до дорогих
- від дорогих до дешевих
- за алфавітом
- по рейтингу
- за популярністю
- акційні
Інсектицидні протруйники насіння
Інсектицидні протруйники насіння захищають посівний матеріал від шкідників-комах на початкових етапах вегетації, коли закладається потенціал майбутньої врожайності культури. Це дозволяє уникнути втрат врожайності від впливу шкідників. Використовувані в агрономії препарати не мають токсичного впливу на комах-запилювачів, ссавців і людину.
Обробка насіння має на увазі використання спеціальних продуктів, що покращують середовище зростання насіння, саджанців і молодих рослин. Протруювання відбувається сухими препаратами або рідинами (суспензіями). Часто виробники посівного матеріалу реалізують уже протруєне насіння, що пройшли обробку комплексними препаратами.
Існують такі види шкідників с/г культур:
грунтові - комахи, що живуть у верхньому грунтовому шарі. Вони знищують проростки рослин і кореневу систему. Ця група шкідників завдає найбільшої шкоди, бо часто їх важко виявити до моменту, поки вони не зашкодять значну частину культури.
наземні - ці комахи, що харчуються надземної масою. Вони їдять листя, стебла, насіння, сім'ядолі культури.
Інсектициди - друга за величиною група пестицидів, що використовується по всьому світу після гербіцидів. Інсектицидні протруйники посівного матеріалу поширені при інтенсивному веденні сільського господарства, оскільки насіння гібридів уразливе для шкідників на початку росту. У грунті навколо проростаючого насіння формується оболонка, захисний екран, що захищає від комах. Це дозволяє паростку повноцінно розвиватися і скласти конкуренцію бур'янам.
Застосування інсектицидних протруйників насіння
У агрономічній практиці широке поширення має обробка озимих колосових культур від хлібної жужелиці. Це дуже небезпечний шкідник зернових, її личинки активно поїдають сходи пшениці, ячменю, тритикале, жита і вівса. Але й інші культури краще протруювати, наприклад, соняшник, бо інсектицидне протруювання допомагає вберегти культуру від більш ніж 70 шкідників. Протруювання насіння спочатку перед посівом допомагає уникнути наступної дорогої обробки інсектицидами по сходам.
З кожним роком площі під культурними рослинами збільшуються у всьому світі. Зі збільшенням зайнятих площ зростає і кількість шкідників, для них культурні рослини особливо привабливі. Шкідники впливають на схожість насіння, густоту посіву та, як результат, на врожайність культури. При своєчасному інсектицидному протруюванні, істотно знижується відсоток пошкодженого проростаючого насіння, забезпечується достатня густота посіву, що є шляхом отримання заявленого виробником посівмату врожайності.
Протруювання інсектицидами - важливий елемент вирощування
Діючою речовиною більшості інсектицидних протруйників є імідаклоприд. Цей компонент пригнічує широкий спектр шкідливих комах. При цьому імідаклоприд не впливає на ріст і розвиток рослин, на насіння яких він вноситься. Це такі культури як пшениця, соняшник, кукурудза, соя, картопля, рапс та інші. Механізм дії інсектицидного протруйника імідаклоприд базується на інгібуванні імпульсів від центральної нервової системи, що веде до паралічу комахи.
Інсектициди успішно захищають культури від пильщика, мух, трипсів, колорадського жука і дротяників. Чим частіше повторюється культура в сівозміні, тим більше поширені шкідники і тим агресивніше вони себе ведуть. У цьому випадку без інсектицидного протруювання не обійтися. Широкої популярності серед аграріїв набирають методи обробки грунту - Міні-тілл і Ноу-тілл. Пожнивні залишки - відмінне джерело для розвитку життєвих стадій комах, тому хімічна обробка насіння допомагає врятувати урожай від шкідників, які розвиваються в пожнивних залишках.
В інтернет-магазині POSIVNA є в наявності широкий спектр протруйників для системного контролю комах. Щоб купити інсектицидний протруйник, проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями-агрономами маркету Вашого поля POSIVNA.
Використовуючи інсектицидний захист насіння, Ви отримаєте сильні дружні та не пошкоджені сходи, що дозволить зменшити кількість післясходових обробок і знизити пестицидне навантаження.