POSIVNA – маркет Вашого поля!

Посівна – інтернет-магазин для аграріїв, де ми пропонуємо придбати тільки перевірені в полі товари, а також скористатися можливістю придбати залишки на дуже вигідних умовах.

Наша ціль – довгострокова співпраця із нашими клієнтами, бо принцип роботи побудований на якісному сервісі, правильному виявленні потреби клієнта та актуальній інформації!

Окрім консультації, яку можуть надати наші менеджери по телефону 24/7, в команді інтернет-магазину є агрономи-практики, які зможуть проконсультувати, виявити проблему та знайти рішення.

 
 

Наші переваги

  • оперативна доставка
  • найнижчі ціни
  • товар в наявності
  • агрономічна консультація 24/7
  • зручний у користуванні сайт
  • надаємо всі супровідні документи
  • окремий розділ стокової продукції
100%
Перевірені товари
14
агрономів в штаті
9
років на ринку
5163
клієнта

Маркет Вашого поля POSIVNA – це запорука високих врожаїв! Використовуйте посівний матеріал світових виробників і оригінальні препарати або продукти-аналоги за меншу ціну і завжди отримуйте прогнозований результат!

Реквізити компанії

Юр. адреса: 03143, Україна, м. Київ, вул. Академіка Заболотного 154 Д, оф. 601

ЄДРПОУ 39888532
ІПН 398885326580
р/р UA303209840000026006210408085, МФО 320984
в ПАТ ПРОКРЕДИТ БАНК

У розділі стокової продукції, в якому представлений посівний матеріал врожаю 2017, 2016 років, Ви зможете легко знайти посівний матеріал і засоби захисту рослин провідних мультинаціональних компаній, за дуже вигідною ціною, з відмінними показниками, адже всі вони пройшли пересертифікацію (підтверджено документально). Наша команда сумлінно працює для Вас! Ваші високі показники врожайності – це наш стимул рухатися вперед. Ми не хочемо бути для вас просто інтернет-магазином, ми хочемо стати для Вас другом, порадником, агрономом!

POSIVNA – маркет Вашого поля!

✨Де знаходиться інтернет-магазин Посівна?
Інтернет-магазин Посівна знаходиться в Києві, вулиця Заболотного 154 Д, оф. 601. Склади компанії розміщені по Україні для оптимізації доставки по регіонах.
 
⭐️Яке насіння можна купити в онлайн-маркеті Посівна?
В інтернет-магазині Посівна є насіння українських та мультинаціональних виробників - посівний матеріал соняшника, кукурудзи, сої, нішевих культур.
 
✔️Які марки агрохімічної продукції Ви реалізуєте?
Ми продаємо агрохімію українських і зарубіжних брендів. У нас є препарати оригінали та препарати аналоги відомих брендів. В каталозі Посівна є засоби захисту рослин Сингента, БАСФ, Байєр, Агрохімічні технології, Укравіт, Франдеса, Хімагромаркетинг, Альфасмартагро та інших.
 
⭐️Скільки коштує доставка товарів у Вашому інтернет-магазині?
На відміну від інших агро магазинів ми не включаємо вартість доставки і наложенного платежу у вартість товару, тому наші ціни такі конкурентні. Всі розуміють, що Нова пошта безкоштовно не працює, тому Ви завжди бачите реальну ціну товару на сайті і окремо прораховану вартість доставки. Ціна доставки розраховується згідно прайсу транспортної компанії.
 
✅Ви працюєте офіційно?
Ми пропонуємо тільки офіційне співробітництво. Ви завжди можете до нас приїхати і переконатися, що ми працюємо чесно і прозоро.