Виробник Презенс Технолоджи (Presence technology)

Гербіциди Презенс Технолоджи

Гербіциди Презенс Технолоджи - це системні препарати для досходової і післясходової обробки. Гербіциди від компанії Презенс Технолоджи випускаються в оновлених препаративних формах з сучасними ПАР і додатковими компонентами, а також з підвищеною концентрацією активних речовин. Вони придатні для бакових сумішей, повністю очищені від шкідливих домішок, що гарантує відсутність шкідливого впливу на культурні рослини і на чутливі до препаратів культури в сівозміні.

Каталог

Інсектициди Презенс Технолоджи

Асортимент інсектицидів Презенс Технолоджи представлений класичними та сучасними препаратами з різними механізмами дії на шкідників. Сучасні формули і компоненти ефективні при обробці як пізньої осені в умовах знижених температур, так і при температурі повітря вище +25 градусів.
Інсектициди Презенс Технолоджи розроблені для боротьби з найбільш поширеними на території України комахами-шкідниками на посівах злакових, олійних, овочевих і технічних культур, а також в садах і виноградниках.

Каталог

Десиканти Презенс Технолоджи

Сьогодні Презенс Технолоджи виробляє десиканти на основі найбільш ефективної діючої речовини (дикват) в максимально зручних для застосування препаративних формах. Десиканти Презенс Технолоджи швидко вбираються рослинами і призводять до зневоднення тканин. Препарати швидко руйнуються під дією ультрафіолету, що дозволяє використовувати підсушені рослини на корм тваринам вже через 4 дні.
Застосування десикантів Презенс Технолоджи дозволяє знизити вологість врожаю під час збирання, а також полегшити процес збору врожаю шляхом згубного впливу на бур'яни.

Каталог

Фунгіциди Презенс Технолоджи

Фунгіциди Презенс Технолоджи використовуються для захисту, профілактики та лікування грибкових захворювань на посівах сільськогосподарських культур. Як показали дослідження, одно- і багатокомпонентні фунгіциди Презенс Технолоджи в польових умовах діють набагато ефективніше, ніж препарати, які до цього вважалися еталонами захисту рослин від грибків.
Діючі речовини протигрибкових препаратів Презенс Технолоджи в зручних препаративних формах справляються з найбільш поширеними захворюваннями і нетоксичні для людини і тварин.

Каталог

Протруйники Презенс Технолоджи

Лінійка препаратів для обробки насіння від Грінфорт включає інсектицидні, фунгіцидні та комплексні протруйники контактно-системної та контактно-кишкової дії.
Протруйники Грінфорт виробляються з використанням інноваційних технологій хімічного захисту рослин і з урахуванням вимог і умов української сільськогосподарської сфери. Дія протруйників Грінфорт направлена на захворювання і шкідників рослин, поширених на території України, що гарантує надійну профілактику і захист від їх негативного впливу.

Каталог

Про компанію

Протруйники Презенс Технолоджи відрізняються універсальністю використання - препарати можуть бути використані як для обробки насіння, так і для обробки посівів зернових і ріпаку, і наявністю в складі речовин, що стимулюють розвиток рослин.
В асортименті протруйників Презенс Технолоджи системні препарати інсектицидної і фунгіцидної дії, які захищають культурні рослини від цілого комплексу ґрунтових та наземних шкідників і захворювань, зберігаючи тим самим майбутній урожай.