Інтернет-магазин posivna.com.ua (далі - "Продавець") надає матеріали, які можна переглядати й завантажувати для особистого використання. За умови копіювання та використання матеріалів сайту посилання на цитовану сторінку обов'язкове.

Забороняється зміна матеріалів цього Сайту або використання їх в комерційних цілях. Для використання матеріалів цього сайту у своїх цілях обов'язково заручіться нашою згодою і вкажіть посилання на сайт posivna.com.ua.

Обов'язки Користувача сайту Посівна

При знаходженні на Сайті дотримуйтеся наступних правил:

  1. Забороняється використання в коментарях виразів образливого / зневажливого характеру, тролінг, перехід на особистості або зачіпання політичних переконань; публікація особистої інформації інших осіб, наприклад, фізичної або електронної адреси, без явного дозволу; інша поведінка, яке обґрунтовано вважається недоречною в професійній обстановці.
  2. Забороняється вводити в оману інших осіб або адміністраторів сайту.
  3. Забороняється використовувати Сайт для публікації власних рекламних оголошень.
  4. Користувач згоден з розміщенням і збором власної інформації, яку він надає Сайту відповідно до вимог законодавства.
  5. Користувач діє на Сайті відповідно до зазначених правил.

Обмеження відповідальності

Розміщені матеріали та сервіси Сайту опубліковані відповідно до наших знань і бажань.

Ми не гарантуємо, що матеріали на Сайті повністю охоплюють весь спектр характеристик товару, але переконані, що вони досить точні. Повну інформацію про засоби захисту рослин і насіння ми готові надати при особистому спілкуванні. Сайт знаходиться в процесі постійного поліпшення і доробки, тому ми залишаємо за собою право оновлювати матеріали, послуги, розміщені на Сайті ціни й товари.

Якщо інформація на Сайті застаріває, ми оновлюємо її в міру потреби та можливості, але залишаємо за собою право не оновлювати її. При цьому Продавець не несе ніякої відповідальності за збиток, що виник у третіх осіб при використанні матеріалів Сайту.

Обов'язки й права Продавця

При публікації коментарів на Сайті або особистої інформації при оформленні замовлення, Продавець залишає за собою право видаляти коментарі користувачів, що порушують наведені правила, моральні правила або чинне законодавство України. Продавець не несе відповідальності за розміщену Користувачем інформацію на Сайті.

Продавець зобов'язується звертатися до покупців у поважному тоні.

Персональні дані Користувача

На нашому Сайті використовуються куки (cookies), тому продовжуючи перебувати на нашому Сайті, Ви погоджуєтеся з їх використанням.