Прилипачі

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Тандем
гетерополімерні ПАР
110
.37 грн/л
У Наявності
Кайт
етоксилат нонилфенол
110
.76 грн/л
У Наявності
Грінфорт Лип
етоксилат нонилфенол
115
.05 грн/л
У Наявності
Альфалип
етоксилат нонилфенол
122
.85 грн/л
У Наявності
Агропав
гетерополімерні ПАР
129
.87 грн/л
У Наявності
Альфалип Екстра
етоксилат нонилфенол
129
.87 грн/л
У Наявності
Грінфорт ПАР
етоксилат нонилфенол
177
.45 грн/л
У Наявності
Акваглайд
233
.22 грн/л
Передзамовлення
Талант
етоксилат-ізодециловий спирт
266
.40 грн/л
У Наявності
Омега Екстра
рослинна олія
298
.35 грн/л
У Наявності
Протипен
полідиметил силоксан
1446
.12 грн/л
У Наявності
Віволт
етоксилат-ізодециловий спирт
1470
.00 грн/л
У Наявності
ПАВ Агро
гетерополімерні ПАР
247
.03 грн/л
Немає на складі
Супер ПАВ
етоксилат-ізодециловий спирт
287
.04 грн/л
Немає на складі
Бустер
нонилфенол-пропіловий ефір
289
.77 грн/л
Немає на складі
Агропав Екстра
органосиліконові ПАР
405
.60 грн/л
Немає на складі
Каспер
суміш поверхнево-активних речовин
444
.99 грн/л
Немає на складі

Прилипачі

Прилипач - це речовина, що утворює плівку на поверхні надземної частини культури. Прилипачі безпечні і коштують недорого, але отриманий ефект окупається, бо дозволяє поліпшити проникнення і утримання гербіциду, фунгіциду або інсектициду на рослині.

Прилипачі розроблені і постійно поліпшуються для посилення проникаючої здатності пестицидів в оболонки насіння або поверхню рослин. Застосування прилипачів дозволяє зберегти активність використовуваного гербіциду або фунгіциду навіть під час сильного дощу, так як вони затримують препарат на поверхні культури. Прилипачем можна обприскувати окремо, а потім проводити обробку засобами захисту. Або зробити бакову суміш з гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та ПАР, застосовуючи їх одночасно. Прилипачі - корисні речовини при необхідності обробки культури в несприятливих умовах (сира або вітряна погода).

Види прилипачів

У поєднанні із засобами агрохімічного захисту використовуються такі види ПАР (поверхнево-активні речовини): катіоноактивні, аніоноактивні і неіонізуючі. Остання група речовин застосовується в сільському господарстві, оскільки безпечна і не впливає на процес вегетації культури.

Як діють прилипачі на організм рослини?

Вибираючи прилипач для обробки культур зверніть увагу, що прилипачі дають такі переваги:

 • утворюється захисна плівка, яка на культурі сама по собі сприяє збереженню води в рослині, нівелює негативний вплив низьких температур і прямих променів сонця.
 • тримають захисний екран від різноманітної патогенної мікрофлори.
 • змішування прилипачів із засобами захисту або добривами сприяє підвищенню їх активності. Такі композиції з біопрепаратами стимулюють зростання і прискорюють дозрівання культури.
 • допомагають засвоєнню мікро- і макроелементів на поверхні листа.
 • безпечні для рослин і тварин, навколишнього середовища.
 • прилипачі - це один з інструментів ефективного землеробства, що дозволяє отримати високий урожай і зберегти його до моменту збирання.
 • прилипачі коштують недорого, не становлять небезпеки для працівників на полі і споживачів сільгосппродукції.
 • добре поєднуються з різними препаратами: гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами.
 • сприяють стійкості до несприятливих погодних умов.

Де купити прилипач для рослин?

В каталозі маркету Вашого поля POSIVNA - широкої спектр прилипачів за хорошими цінами від виробника. Для придбання прилипачів в маркеті для фермерів Ви можете оформити замовлення на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Висококваліфіковані агрономи допоможуть Вам у виборі прилипачів для приготування робочих розчинів пестицидів або для поліпшення прилипання протруйника до посівного матеріалу. Своєчасний захист насіння і рослин від хвороб, шкідників, бур'янів - це запорука отримання високого врожаю і спосіб заощадити. При покупці прилипачів наші менеджери проконсультують Вас і прояснять всі тонкощі їх використання для отримання очікуваного ефекту.

✨Що таке прилипач?
Прилипач - це така поверхнево активна речовина, що використовується в агрономії і зменшує поверхневий натяг на поверхні листя і стебел. Його застосування гарантує знаходження на поверхні культури чи бур'яну діючої речовини пестициду потрібну кількість часу, щоб отримати бажаний ефект.
 
⭐️Як діє прилипач?
Прилипач - це комплекс полімерів з клейкими властивостями. Вони утримують робочий розчин на поверхні. Принцип дії в нанесенні їх на поверхню та утворенні плівки, яка не дає розчину стікати з листя і стебел.
 
✔️Чи безпечно використовувати прилипачі?
Прилипачі або ад'юванти успішно використовуються в складі готових засобів захисту рослин або їх потрібно додавати окремо. До складу прилипачів біологічного походження входять мікробні полісахариди, які є абсолютно безпечними і екологічними. При дотриманні норм внесення і правильному змішуванні прилипачі є безпечними для рослин.
 
⏩Для яких регіонів рекомендовано використовувати прилипачі?
Прилипачі утворюють плівку на поверхні рослин, покращують змочуваність, допомагаючи зберегти вологу. Це особливо актуально для регіонів сухого клімату.
 
✅Як правильно використовувати прилипач?
Оскільки деякі пестициди можуть вміщувати прилипач, то рішення про внесення додаткового прилипачу повинно бути чітко обумовленим і виваженим. Кількість ПАР в готовому робочому розчині не повинна перевищувати 5%.