Прилипачі

Фильтр
Прилипатель Альфалип
66.5466.
54 грн/л
Передзамовлення
Прилипатель Альфалип Экстра
74.4174.
41 грн/л
У Наявності
Прилипатель Тандем
75.1375.
13 грн/л
У Наявності
Прилипатель Агропав
101.07101.
07 грн/л
У Наявності
Прилипатель Омега Экстра
124.74124.
74 грн/л
У Наявності
Прилипатель Супер ПАВ
164.83164.
83 грн/л
Передзамовлення
Прилипатель АгроПАВ
171.84171.
84 грн/л
У Наявності
Прилипатель Бустер
201.55201.
55 грн/л
У Наявності
Прилипатель Агропав Экстра
243.20243.
20 грн/л
У Наявності
Препарат Протипен
748.22748.
22 грн/л
У Наявності

Прилипачі

Прилипач - це речовина, що утворює плівку на поверхні надземної частини культури. Прилипачі безпечні і коштують недорого, але отриманий ефект окупається, бо дозволяє поліпшити проникнення і утримання гербіциду, фунгіциду або інсектициду на рослині.

Прилипачі розроблені і постійно поліпшуються для посилення проникаючої здатності пестицидів в оболонки насіння або поверхню рослин. Застосування прилипачів дозволяє зберегти активність використовуваного гербіциду або фунгіциду навіть під час сильного дощу, так як вони затримують препарат на поверхні культури. Прилипачем можна обприскувати окремо, а потім проводити обробку засобами захисту. Або зробити бакову суміш з гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та ПАР, застосовуючи їх одночасно. Прилипачі - корисні речовини при необхідності обробки культури в несприятливих умовах (сира або вітряна погода).

Види прилипачів

У поєднанні із засобами агрохімічного захисту використовуються такі види ПАР (поверхнево-активні речовини): катіоноактивні, аніоноактивні і неіонізуючі. Остання група речовин застосовується в сільському господарстві, оскільки безпечна і не впливає на процес вегетації культури.

Як діють прилипачі на організм рослини?

Вибираючи прилипач для обробки культур зверніть увагу, що прилипачі дають такі переваги:

  • утворюється захисна плівка, яка на культурі сама по собі сприяє збереженню води в рослині, нівелює негативний вплив низьких температур і прямих променів сонця.
  • тримають захисний екран від різноманітної патогенної мікрофлори.
  • змішування прилипачів із засобами захисту або добривами сприяє підвищенню їх активності. Такі композиції з біопрепаратами стимулюють зростання і прискорюють дозрівання культури.
  • допомагають засвоєнню мікро- і макроелементів на поверхні листа.
  • безпечні для рослин і тварин, навколишнього середовища.
  • прилипачі - це один з інструментів ефективного землеробства, що дозволяє отримати високий урожай і зберегти його до моменту збирання.
  • прилипачі коштують недорого, не становлять небезпеки для працівників на полі і споживачів сільгосппродукції.
  • добре поєднуються з різними препаратами: гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами.
  • сприяють стійкості до несприятливих погодних умов.
Де купити прилипач для рослин?

В каталозі маркету Вашого поля POSIVNA - широкої спектр прилипачів за хорошими цінами від виробника. Для придбання прилипачів в маркеті для фермерів Ви можете оформити замовлення на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Висококваліфіковані агрономи допоможуть Вам у виборі прилипачів для приготування робочих розчинів пестицидів або для поліпшення прилипання протруйника до посівного матеріалу. Своєчасний захист насіння і рослин від хвороб, шкідників, бур'янів - це запорука отримання високого врожаю і спосіб заощадити. При покупці прилипачів наші менеджери проконсультують Вас і прояснять всі тонкощі їх використання для отримання очікуваного ефекту.