Поверхнево-активні речовини

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Альфалип
етоксилат нонилфенол
150
.94 грн/л
У Наявності
Альфалип Екстра
етоксилат нонилфенол
177
.02 грн/л
У Наявності
Рапс-Клей
гетерополімерні ПАР
227
.87 грн/л
У Наявності
Кайт
етоксилат нонилфенол
104
.32 грн/л
Немає на складі
Тандем
гетерополімерні ПАР
109
.37 грн/л
Немає на складі
Агропав
гетерополімерні ПАР
126
.81 грн/л
Немає на складі
Супер ПАВ
етоксилат-ізодециловий спирт
184
.68 грн/л
Немає на складі
ПАВ Агро
гетерополімерні ПАР
206
.49 грн/л
Немає на складі
Бустер
нонилфенол-пропіловий ефір
294
.05 грн/л
Немає на складі
Омега Екстра
рослинна олія
296
.66 грн/л
Немає на складі
Агропав Екстра
органосиліконові ПАР
331
.54 грн/л
Немає на складі
Каспер
суміш поверхнево-активних речовин
371
.97 грн/л
Немає на складі
Антипіна
полідиметил силоксан
398
.00 грн/л
Немає на складі
Протипен
полідиметил силоксан
944
.10 грн/л
Немає на складі

Поверхнево-активні речовини

ПАР - поверхнево-активні речовини, що володіють властивістю знижувати поверхневий натяг і сприяти розчинності поганорозчинних речовин в пестицидах. Додавання цих речовин допомагає препаратам гербіцидів, фунгіцидів і інсектицидів краще поглинатися рослиною, знижуючи втрати при обробці в результаті природної ерозії (вітер, опади, дія ультрафіолету). Крім того, препарати менше стікають на грунт, утримуючись ПАР на поверхні оброблюваної культури. У маркеті Вашого поля POSIVNA високоочищені ПАР за цінами виробника.

Переваги поверхнево-активних речовин

  • підсилюють дію засобів захисту
  • зниження втрат препарату при обробці через запобігання стікання і змивання дощем
  • зменшення втрат при обробці препаратом

Як застосовувати ПАР на практиці?

Поверхнево-активні речовини застосовують в комбінації із засобами захисту. Завдяки ПАР малорозчинні компоненти не випадають в осад. Після змішування ПАР і пестициду готовий розчин використовують відразу, обприскуючи необхідну площу. На наступний день активність діючих речовин в розчині знижується, тому він не використовується.

Не ігноруйте використання ПАР, вони недорогі, але ефект від їх використання перевищує очікуваний. Вони дозволяють реально економити на кількості використовуваного препарату. Змішаний з ПАР пестицид не змивається і довше тримає захисний екран, продовжуючи дієвість обробки контактними пестицидами. Іноді це дозволяє навіть зменшити кількість обробок поля.

Використання ПАР: чому це важливо?

Застосування ПАР достовірно доведено на практиці підвищує активність гербіцидів, фунгіцидів та інших засобів захисту.

При використанні жировмісних препаратів додавання в бакову суміш ПАР необхідно, що дозволить зберегти властивості розчину на час обробки. ПАР здатний обволікати олію в баковій суміші, утворюючи суспензію, яка оптимальна для обробки без утворення пластівців.

ПАР забезпечує хорошу однорідність і високу стабільність приготовленої суспензії або емульсії у воді. Це прямо впливає на активність гербіциду, фунгіциду або інсектициду, бо препарат у вигляді осаду або пластівців не проникає в рослину і не має активності.

Відомі в агрономії ПАР - це аніоноактивні або катіоноактивні речовини. До кожного виду пестициду в залежності від типу діючої речовини підходять певні пави, тому підібрати правильний препарат допоможуть кваліфіковані фахівці маркету Вашого поля POSIVNA. Неіоногенні ПАР більш універсальні. Це етиленоксидні, пропіленоксидні блоксополімери. Саме вони необхідні тоді, коли потрібно боротися з бур'янами з щільним восковим нальотом або густим опушенням.

ПАР додають до пестицидів на стадії їх формуляції або під час приготування робочого розчину перед використанням необхідного препарату. Приблизна норма витрат ПАР становить 0.05-0.5 л на 1 га, при обробці посівного матеріалу витрата складає - 0.01 - 1 л на 1 т посівмату.

Пропонуємо купити високоочищені ПАР для приготування робочих розчинів пестицидів або обробки посівного матеріалу в маркеті Вашого поля POSIVNA.

✨Що таке ПАР?
ПАР (інша назва сурфактанти, детергенти)- поверхнево активні речовини, що зменшують поверхневий натяг і полегшують розтікання рідини по поверхні. ПАР - це хімічні речовини, що зменшують поверхневий натяг на межі поділу: рідина - повітря, рідина (вода) - рідина (олія), рідина - тверда поверхня.
 
⭐️Яка будова молекул ПАР?
Поверхнево-активні речовини складаються в основному з двох частин - гідрофільної ('головки') та гідрофобної ('хвости'). Маючи таку будову, ПАР здатні розчинятися як в жирах, так і в полярних розчинниках (вода).
 
✔️Для чого в сільському господарстві застосовуються ПАР?
ПАР широко використовуються в агрономії і сільському господарстві для створення емульсій пестицидів. Також їх додають до робочих розчинів для підвищення ефективності транспортування поживних комплексів до рослин через мембранні стінки їх клітин.
 
⏩Які бувають ПАР?
ПАР бувають таких видів: аміноактивні, неіонізуючі, катіоноактивні. Неіонізуючі ПАР вважаються найбільш безпечними.
 
✅Які ПАР Ви рекомендуєте?
Ми рекомендуємо Агропав, Агропав Екстра, Адью, Бустер.