Поверхнево-активні речовини

Фильтр
Прилипатель Альфалип
етоксилат нонилфенол
66.5466.
54 грн/л
Передзамовлення
Прилипатель Альфалип Экстра
етоксилат нонилфенол
74.4174.
41 грн/л
У Наявності
Прилипатель Тандем
гетерополімерні ПАР
75.1375.
13 грн/л
У Наявності
Прилипатель Агропав
гетерополімерні ПАР
101.07101.
07 грн/л
У Наявності
Прилипатель Омега Экстра
рослинна олія
124.74124.
74 грн/л
У Наявності
Прилипатель Супер ПАВ
етоксилат-ізодециловий спирт
164.83164.
83 грн/л
Передзамовлення
Прилипатель АгроПАВ
гетерополімерні ПАР
171.84171.
84 грн/л
У Наявності
Препарат Рапс-Клей
гетерополімерні ПАР
177.08177.
08 грн/л
У Наявності
Прилипатель Бустер
нонилфенол-пропіловий ефір
201.55201.
55 грн/л
У Наявності
Прилипатель Агропав Экстра
органосиліконові ПАР
243.20243.
20 грн/л
У Наявності
Препарат Протипен
полідиметил силоксан
748.22748.
22 грн/л
У Наявності

Поверхнево-активні речовини

ПАР - поверхнево-активні речовини, що володіють властивістю знижувати поверхневий натяг і сприяти розчинності поганорозчинних речовин в пестицидах. Додавання цих речовин допомагає препаратам гербіцидів, фунгіцидів і інсектицидів краще поглинатися рослиною, знижуючи втрати при обробці в результаті природної ерозії (вітер, опади, дія ультрафіолету). Крім того, препарати менше стікають на грунт, утримуючись ПАР на поверхні оброблюваної культури. У маркеті Вашого поля POSIVNA високоочищені ПАР за цінами виробника.

Переваги поверхнево-активних речовин:

  • підсилюють дію засобів захисту
  • зниження втрат препарату при обробці через запобігання стікання і змивання дощем
  • зменшення втрат при обробці препаратом

Як застосовувати ПАР на практиці?

Поверхнево-активні речовини застосовують в комбінації із засобами захисту. Завдяки ПАР малорозчинні компоненти не випадають в осад. Після змішування ПАР і пестициду готовий розчин використовують відразу, обприскуючи необхідну площу. На наступний день активність діючих речовин в розчині знижується, тому він не використовується.

Не ігноруйте використання ПАР, вони недорогі, але ефект від їх використання перевищує очікуваний. Вони дозволяють реально економити на кількості використовуваного препарату. Змішаний з ПАР пестицид не змивається і довше тримає захисний екран, продовжуючи дієвість обробки контактними пестицидами. Іноді це дозволяє навіть зменшити кількість обробок поля.

Використання ПАР: чому це важливо?

Застосування ПАР достовірно доведено на практиці підвищує активність гербіцидів, фунгіцидів та інших засобів захисту.

При використанні жировмісних препаратів додавання в бакову суміш ПАР необхідно, що дозволить зберегти властивості розчину на час обробки. ПАР здатний обволікати олію в баковій суміші, утворюючи суспензію, яка оптимальна для обробки без утворення пластівців.

ПАР забезпечує хорошу однорідність і високу стабільність приготовленої суспензії або емульсії у воді. Це прямо впливає на активність гербіциду, фунгіциду або інсектициду, бо препарат у вигляді осаду або пластівців не проникає в рослину і не має активності.

Відомі в агрономії ПАР - це аніоноактивні або катіоноактивні речовини. До кожного виду пестициду в залежності від типу діючої речовини підходять певні пави, тому підібрати правильний препарат допоможуть кваліфіковані фахівці маркету Вашого поля POSIVNA. Неіоногенні ПАР більш універсальні. Це етиленоксидні, пропіленоксидні блоксополімери. Саме вони необхідні тоді, коли потрібно боротися з бур'янами з щільним восковим нальотом або густим опушенням.

ПАР додають до пестицидів на стадії їх формуляції або під час приготування робочого розчину перед використанням необхідного препарату. Приблизна норма витрат ПАР становить 0.05-0.5 л на 1 га, при обробці посівного матеріалу витрата складає - 0.01 - 1 л на 1 т посівмату.

Пропонуємо купити високоочищені ПАР для приготування робочих розчинів пестицидів або обробки посівного матеріалу в маркеті Вашого поля POSIVNA.