Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
Стійкість до холоду
Репродукція
показати

Насіння гороху у Полтаві

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Оплот
50
80
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Пелюшка
50
150
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Цукровий стручок
50
70
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Мороз
25
855
.00 грн/міш.
Немає на складі
Отаман
50
80
1347
.00 грн/міш.
Немає на складі
Преладо
50
70
1440
.00 грн/міш.
Немає на складі
Царевич
50
80
1492
.00 грн/міш.
Немає на складі
Кенцо
1000
150
21602
.00 грн/міш.
Немає на складі
Стабіл
1000
150
21602
.00 грн/міш.
Немає на складі
Тіп
1000
150
21602
.00 грн/міш.
Немає на складі

Пропонуємо купити насіння гороху в Полтаві, щоб отримати високий урожай на полі. Горох - прибуткова сільськогосподарська культура. Агрокліматичні умови дуже важливі при вирощуванні гороху, що визначає час посіву, місце в сівозміні. Зелений горошок найкраще росте у вологих і прохолодних регіонах. Ідеальна температура для вирощування зеленого горошку становить від 10 ° С до 30 ° С. Температура вище 30C може привести до недобору врожаю. Для успішної вегетації культури необхідна волога на момент цвітіння і розвитку стручка. Ідеальна кількість опадів - 500 мм, що необхідно для його зростання.

Горох вирощують на найрізноманітніших грунтах. Найкраще культура показує себе на добре дренованих грунтах з діапазоном рН від 6 до 8. Щоб визначити дефіцит поживних речовин у грунті, необхідно виконати тестування грунту перед плануванням обробітку. Оптимальна норма посіву гороху становить від 20 до 30 кг на гектар.

Перед посівом насіння обов'язково обробляють культурою азотфіксуючих бактерій роду Різобіум. Ці специфічні бактерії на коренях бобових рослин утворюють взаємовигідний симбіоз - мікоризу. У цих бульбочках бактерії здатні фіксувати атмосферний азот, а натомість отримують від рослин невелику кількість органічних речовин. Таким чином, в грунті відбувається накопичення азоту в легкозасвоюваній формі. Це вигідно не тільки для вирощуваної культури, а й для наступних у сівозміні. У зв'язку з цим бобові культури включають в сівозміну для підвищення ґрунтової родючості і накопичення азоту. Пожнивні залишки рекомендується закладати в грунт після збирання врожаю.

Боротьбу з бур'янами на посівах гороху проводять до і після сходів культури. Для цього використовують гербіциди на основі пропазину, прометрину, пропізохлора, метолахлору, хізалофоп-п-тефурилу. Це гарантує розкриття потенціалу сорту або гібрида посівного гороху в повній мірі.

Великі дози добрив можуть негативно позначитися на посіві і стані культури. Разом з агрономами Посівна визначте оптимальні дози добрив, необхідні для успішного формування якісного врожаю культури.

Вигідні пропозиції на насіння гороху в Полтаві

Інтернет-магазин Посівна пропонує насіння гороху, нуту, сої та інших нішевих культур. У Полтавському регіоні Посівна - перевірений постачальник з великою кількістю задоволених фермерів. У нас магазин, де можна придбати все для вирощування в одному місці - насіння і комплекс засобів захисту рослин і добрива. Це зручно, так як дозволяє економити на доставці.

Якщо купуєте посівний матеріал, то гарантовано отримаєте знижку на гербіцид в обраній технології вирощування або добриво. Економте разом з компанією Посівна, знижуючи собівартість вирощування. Наше насіння зберігається на сертифікованих складах. Кожна партія товару супроводжується сертифікатом якості державного зразка, який надсилається клієнту під запит перед оформленням замовлення. У ньому міститься вся інформація про сорт або гібрид гороху:

 • енергія зростання
 • схожість
 • смітна домішка
 • оригінатор
 • виробник.

Це дозволить Вам переконатися в якості і гарантує успішне вирощування при дотриманні технології. Сотні фермерів в нашій країні оцінили переваги покупки насіння культурних рослин у нас і рекомендують магазин своїм друзям. На сайті Посівна можете ознайомитися з відгуками клієнтів, що купували у нас агрохімію або насіння посівних культур.