Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди у Полтаві

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Батагур
нікосульфурон
Кукурудза
218
.63 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
224
.20 грн/л
У Наявності
Альфа-Гетьман
метолахлор
Буряк цукровий, Кукурудза, Кавун, Картопля, Пом...
253
.52 грн/л
У Наявності
Фалко
хізалофоп-П-етил
Ріпак озимий
337
.80 грн/л
У Наявності
Селеніт Макс
клетодим
Картопля, Соняшник, Буряк цукровий, Льон-довгун...
499
.38 грн/л
У Наявності
Сотейра
імазамокс, імазапір
Соняшник
644
.00 грн/л
У Наявності
Фермер
оксіфлуорфен
Цибуля, Соняшник, Яблуня
720
.00 грн/л
Закінчується
Ладон Про
пропізохлор
Соя
830
.99 грн/л
У Наявності
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1371
.12 грн/кг
У Наявності
Гренадер
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
1596
.00 грн/кг
Закінчується
Промекс
прометрин
Горох, Картопля, Морква, Петрушка, Соняшник, Со...
154
.00 грн/л
Передзамовлення
Альфа-Прометрин
прометрин
Соняшник
177
.00 грн/л
Закінчується
Геліос
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному ек...
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
185
.60 грн/л
Передзамовлення
Преміум Голд
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза
222
.18 грн/л
У Наявності
Подмарин
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза
232
.00 грн/л
У Наявності
Харнес
ацетохлор
Кукурудза, Соняшник, Соя
233
.45 грн/л
У Наявності
Базагран М
МЦПА, бентазон
Горох, Льон-довгунець, Овес, Пшениця озима, Пше...
236
.74 грн/л
У Наявності
Хаммер Дуо
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
244
.89 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
274
.66 грн/л
У Наявності
Пропазокс
пропізохлор
Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соняшник, Кукуру...
275
.00 грн/л
Закінчується
Показати все

Гербіциди в Полтаві пропонуємо придбати в маркеті Вашого поля Посівна, щоб отримати високий урожай на полі. Гербіциди - речовини для захисту посівів культурних рослин - соняшника, кукурудзи, пшениці, сої, ріпаку та інших від бур'янів. Вплив бур'янів може зашкодити зростанню і розвитку культури, підсумковій врожайності. Не застосовувати гербіциди можуть дозволити собі тільки невеликі господарства, а професійне вирощування сільгоспрослин передбачає використання пестицидів проти бур'янів, при цьому неодноразово.

Купити гербіциди в Полтаві

Полтавський регіон - зона з достатнім зволоженням, підходить для високоприбуткового вирощування багатьох культур. Серед них технічні, олійні, зернові, бобові культури. В інтернет-магазині Посівна широкий вибір засобів захисту рослин, міндобрив та посівного насіння, що ми готові відвантажити Вам, і наша доставка Вас здивує. Ми доставляємо дуже швидко в усі регіони, тому що у нас діє система складів по всій країні. Офіс наш знаходиться в Києві, але склади працюють по всій країні. Україна - аграрна країна, благополуччя багатьох людей залежить від успішності вирощування агро продукції. Маркет Посівна допомагає фермерам заробляти, безкоштовно консультує з підбору насіння і агрохімії. Ми складаємо схему захисту вирощуваної Вами культури, у нас в штаті працюють агрономи та люди з агрономічними освітою, щоб надавати Вам тільки якісні консультації.

Гербіциди - засоби для захисту від бур'янів. Вони можуть бути препаратами суцільної дії, що застосовуються для підготовки поля для посіву. Наприклад, це гербіциди з діючими речовинами - солі гліфосату. Інша велика група гербіцидів - препарати селективної дії, що впливають на бур'яни, але не вражають вирощувану культуру. Методами селекції та генної інженерії створені гібриди та сорти рослин (соя, ріпак, соняшник), що стійкі до тієї або іншої діючої речовини гербіциду. Наприклад, це соя під Раундап, що може оброблятися солями гліфосату (гербіцид Раундап або його аналоги) по вегетації. Другий приклад, це соняшник під Євро-Лайтнінг, що містить ген стійкості до імазамоксу і імазапіру, комерційний препарат Євро-Лайтнінг і його аналоги. Такі гібриди соняшнику можна обробляти один раз за вегетацію гербіцидом Євро-Лайтнінг, що дозволяє контролювати всі бур'яни і навіть вовчок соняшника.

Гербіциди можуть викликати явища фітотоксичності, але вони швидко проходять на культурі. Застосування гербіцидів економічно виправдано і ігнорування їх не дає потенціалу вирощуваної культури розкритися в повній мірі. Сільськогосподарські культури характеризуються так званим гербокритичним періодом, коли вони найбільш схильні до впливу бур'янів і погано конкурують з ними за ресурси. Тому грамотне землеробство передбачає внесення гербіцидів, щоб запобігти впливу бур'янів на культуру і виростити високий урожай.

Посівна - інтернет-магазин засобів захисту для рослин і посівного насіння високої якості. Ми гарантуємо відмінний сервіс в центрі і в регіонах. Доставляємо товар транспортними компаніями і власним транспортом на фермерське господарство, що залежить від обсягів купівлі. Ми не зупиняємося на досягнутому, поліпшуємо наш сервіс, пропонуємо новинки і перевірене насіння для того, щоб фермери могли отримати хороший урожай і заробляти. Отримуйте бонуси через покупки і знижки на гербіциди при купівлі насіння гібридних рослин в Посівна.

Зареєструватися