Виробник Піонер (Pioneer)

Соняшник Піонер (Pioneer)

Компанія пропонує українським фермерам широкий асортимент районованих гібридів соняшника, що відрізняються високим потенціалом врожайності, стійкості до захворювань і погодних сюрпризів.
Вибір гібрида для кожної кліматичної зони залежить не тільки від властивостей гібрида, але і від технології вирощування.
Піонер (Pioneer) має в своєму арсеналі такі гібриди соняшника:

  • Класичний;
  • Під Гранстар (Сумо, Експрес);
  • Під Євро-Лайтнінг;
  • Сорти стійкі до 7+ рас вовчка;
  • Високоолеїнові.
Каталог

Кукурудза Піонер (Pioneer)

Асортимент гібридів кукурудзи Піонер (Pioneer) дозволяє підібрати найбільш підходящий для вирощування в певній кліматичній зоні, в залежності від показника ФАО і таких властивостей гібридів, як посухостійкість, вологовіддача, здатність переносити стресові умови і стійкість до поширених в певних кліматичних умовах захворювань кукурудзи.
Для кожної кліматичної зони Піонер (Pioneer) пропонує гібриди різних термінів стиглості і з відповідним ФАО:

  • Від 300 од. - для Степу;
  • 150-390 од. - Лісостепова зона;
  • До 290 од. - Полісся.
Каталог

Про компанію

Історія компанії Піонер (Pioneer), що вирощує посівний матеріал, почалася в 1926 році в період становлення селекції, коли тільки почали вивчати сорти. За більш ніж 100 років розвитку компанії вдалося досягти високих результатів, підтвердженням чому є широке поширення продукції по всьому світу.
Піонер (Pioneer) - це американська компанія, яка перша в світі почала займатися виробництвом і продажем насіння гібридів кукурудзи. Завдяки відмінній якості продукції, Піонер (Pioneer) вже в 40-х роках займала лідируючі позиції на світовому ринку.
В Україну насіння гібридів кукурудзи потрапляє в 1959 році. Насіння, які Хрущов привіз з Америки, були саме насінням кукурудзи виробництва Піонер (Pioneer).
У 2001 році почалося виробництво високоякісного насіння Піонер (Pioneer) і в Україні. В с. Любарці компанією було відкрито науково-дослідний центр, в якому починають проводитися дослідження насіння ріпаку, кукурудзи та соняшника. Виробництво посівного матеріалу Піонер (Pioneer) в Україні стартувало в 2013 році - в с. Стасі Полтавської області компанія відкриває завод з виробництва насіння.