Виробник Океан Інвест (Ocean Invest)

Гербіциди Океан Інвест (Ocean Invest)

Високоефективні гербіциди Океан Інвест (Ocean Invest) на українському ринку представлені препаратами Шелдон, Річі, Палмер, Проспер, Галоп БТ, Маркіз БТ, Поляріс БТ, Ріттер БТ, БОБ БТ, БААЛ БТ та ін., які відрізняються високим рівнем екологічної безпеки, не токсичні для людини і тварин, відмінно поєднуються з іншими ЗЗР з нейтральною реакцією.
В асортименті гербіцидів Океан Інвест (Ocean Invest) одно- і двокомпонентні, системні та контактні, досходові і післясходові препарати з мінімальною післядією, які здатні контролювати широкий спектр бур'янів.

Каталог

Про компанію

Компанія Океан Інвест (Ocean Invest) - це імпортер ЗЗР виробництва корпорації RED SUN. Сьогодні RED SUN входить в список світових лідерів з розробки та експорту хімічної продукції. Тотальний контроль якості і сучасні виробничі технології дозволяють виробляти і постачати на світовий ринок максимально ефективні ЗЗР.
Розроблені з урахуванням потреб українських сільгоспвиробників препарати Океан Інвест (Ocean Invest) випускаються під торговою маркою БТ в максимально зручних препаративних формах і фасовках.
ЗЗР Океан Інвест (Ocean Invest) фірмової торгової марки БТ, які забезпечують повну систему захисту на посівах основних сільськогосподарських культур і за якістю нічим не поступаються більш дорогим препаратам інших мультинаціональних корпорацій, виробляються на заводах корпорації RED SUN.
Препарати Океан Інвест (Ocean Invest) торгової марки БТ - це великий спектр СЗР, які пройшли ретельний лабораторний і аналітичний контроль, мають всі дозвільні документи і зареєстровані в Україні.