Виробник Нусід (Nuseed)

Соняшник Нусід (Nuseed)

Нусід (Nuseed) пропонує сільгоспвиробникам сучасні гібриди соняшника: класичні, під Євро-Лайтнінг і під Гранстар, які також діляться на кондитерські, високоолеїнові і лінолеві.
На окрему увагу заслуговує кондитерський соняшник Нусід (Nuseed) Онікс. Онікс - це два гібриди кондитерського соняшнику, який можна вирощувати за технологією «Чисте поле». Онікс стійкі до вовчка та інших захворювань, мають високі показники врожайності. Крупне насіння соняшника Онікс відрізняється типовою для даних гібридів чорної шкаралупою.

Каталог

Сорго Нусід (Nuseed)

Сорго - посухостійка і висококалорійна культура, яка використовує на 1/3 менше вологи, ніж кукурудза, але має схожу харчову цінність. Культура придатна для вирощування на малопродуктивному грунті або в умовах посухи.
Нусід (Nuseed) постійно працює над удосконаленням характеристик сорго і сьогодні в асортименті компанії гібриди сорго зернового або силосного напрямку вирощування з різними групами стиглості (ультраранні, ранні, середньоранні і середньостиглі гібриди).

Каталог

Про компанію

Нусід (Nuseed) відноситься до компаній нового типу і займається виробництвом насіння широкого призначення, постійно підвищуючи їх харчову та кормову цінність.
Нусід (Nuseed) - це філія компанії Нуфарм Лімітед, яка займається виробництвом посівного матеріалу вже більше 100 років. Філія Нусід (Nuseed) була заснована в 2009 році і сьогодні в компанії працює 250 людей в 11 основних країнах-лідерах виробництва сільськогосподарської продукції. Сьогодні Нусід (Nuseed) реалізує свою продукцію і проводить дослідження в галузі селекції і генетики в 30 країнах світу. Основне завдання співробітників - підвищення якості посівного матеріалу і технології його виробництва, а також адаптація гібридів до кліматичних і грунтових умов.
Нусід (Nuseed), на відміну від інших компаній з виробництва насіння, має кардинально інший підхід до бізнесу. Компанія безперервно веде дослідження в області розробки унікальних характеристик рослин з новим для кожного виду складом білків і жирів, тим самим відкриваючи нові ринки, які виходять за межі тільки споживання. Нусід (Nuseed) розробляє насіння для споживачів з новими якостями.