Виробник Нуфарм (Nufarm)

Гербіциди Нуфарм

Нуфарм, завдяки багаторічній роботі в області розробки препаратів для хімічного захисту рослин, має великий арсенал високоактивних досходових і післясходових гербіцидів контактної та системної дії. В асортименті гербіцидів Нуфарм препарати для боротьби з бур'янами на посівах різних сільськогосподарських культур і препарати суцільної дії.
Унікальною розробкою компанії є гербіцид Монітор, який бореться зі злаковими бур'янами (в т.ч. падалицею ячменю і пирієм) на посівах озимої пшениці та тритикале.

Каталог

Інсектициди Нуфарм

Інсектициди Нуфарм представлені одно- і двокомпонентними препаратами системної і контактної дії для боротьби з широким спектром шкідників, поширених на території України. Нуфарм випускає інсектициди для захисту посівів польових культур, а також для контролю шкідників на виноградниках, садах та інших плодових насадженнях.
У складі інсектицидів Нуфарм високоактивні і екологічно безпечні речовини, які не впливають на якість і кількість майбутнього врожаю, не шкодять медоносним комахам.

Каталог

Фунгіциди Нуфарм

Для боротьби з грибковими захворюваннями на посівах польових культур і плодових насадженнях Нуфарм пропонує препарати контактної та системної дії, які забезпечують тривалий захист від широкого спектру захворювань.
Одно- і двокомпонентні фунгіциди Нуфарм на основі найбільш активних проти грибкової інфекції речовин (мідь, сірка, карбендазим та ін.) мають виражену лікувальну дію, ефективні при температурах від +5 градусів. Системні фунгіциди максимально швидко і в повному обсязі проникають в рослини завдяки новій поліпшеній формуляції.

Каталог

Протруйники Нуфарм

Протруйники Нуфарм - це інсектицидні і фунгіцидно-інсектицидні препарати для комплексного захисту посівного матеріалу від ґрунтових інфекцій і шкідників. Покращена формуляція забезпечує рівномірне покриття насіння, виключаючи стікання препаратів.
Протруйники Нуфарм ефективні проти комах, які переносять вірусні захворювання зернових культур, а також шкідників стійких до ФОС і піретроїдів.
Препарати для обробки насіння від Нуфарм відрізняються низькими нормами витрати і високою ефективністю проти хвороб, локалізованих на поверхні і в зародку насіння.

Каталог

Регулятори росту Нуфарм

Морфорегулятори Нуфарм для обробки посівів зернових і технічних культур допомагають уникнути вилягання і ламкості стебла зернових за рахунок зміцнення і уповільнення зростання соломини в довжину, контролюють зростання у висоту соняшника, зміцнюють кореневу систему, покращують коефіцієнт кущіння зернових і зимостійкість озимого ріпаку.
Морфорегулятори для овочевих і плодових культур від Нуфарм прискорюють їх дозрівання і інтенсифікують забарвлення. Крім того, вони можуть бути використані для хімічного проріджування зав'язі.

Каталог

Ад'юванти Нуфарм

Компанія Нуфарм (Nufarm) випускає ад'юванти, які відрізняються високим рівнем концентрації діючих речовин і гарантують поліпшення дії пестицидів в екстремальних погодних умовах. Ад'юванти спрямовані на створення на поверхні листя рослин однорідної плівки для рівномірного покриття рослини пестицидами і уникнення стікання їх з рослин.
Ад'юванти Нуфарм збільшують площу розтікання крапель ЗЗР в 15 разів, тим самим прискорюючи проникнення робочих розчинів в рослину, а економічна упаковка (0,8 л) дозволяє обробити до 20 га.

Каталог

Про компанію

Нуфарм - це міжнародний розробник та виробник високоякісних ЗЗР з перевіреними діючими речовинами, які забезпечують сучасні рішення для сільгоспвиробників.
Компанія Нуфарм (Nufarm) була заснована в 50-х роках ХХ століття в Австралії і відразу заробила хорошу репутацію завдяки високій якості вироблених гербіцидів і відмінному обслуговуванню покупців. Перші іноземні представництва компанії з'явилися в 1990 році, а сьогодні Нуфарм активно діє в більш ніж 100 країнах світу, реалізуючи ЗЗР, розроблені з урахуванням кліматичних особливостей цих країн.
Нуфарм - це стабільна компанія, побудована на міцних цінностях, що не заважає їй бути одночасно гнучкою і відкритою до інноваційних рішень і ідей. Головна мета компанії - забезпечити прибутковість бізнесу клієнтів шляхом задоволення їх потреб в якісних ЗЗР.
Розробка сучасних препаратів відповідно до специфічних умов різних країн і щоденна робота над тим, щоб зробити сільськогосподарське виробництво раціональним і простим забезпечують високий рівень довіри покупців у всіх куточках світу.