Виробник Нертус

Гербіциди Нертус

Гербіциди виробництва компанії Нертус - це високоефективні препарати-дженерики з високим рівнем екологічної безпеки і токсичності. Препарати ефективно справляються з поставленими завданнями і розроблені для застосування на посівах різних сільськогосподарських культур в будь-який час року. Гербіциди Нертус - це системні і селективні, досходові і післясходові гербіциди, які розробляються в сучасних лабораторіях компанії і відповідають європейським стандартам.

Каталог

Про компанію

Нертус - це офіційний представник німецького холдингу Peters & Burg Ltd. Продукція, виготовлена для реалізації в Україні, Білорусі та Молдові, випускається під брендом Нертус.
Заснована компанія в 2002 році, а названа в честь давньогерманської богині родючості Нертус. У 2004 році відкрито 3 хімічних склади: основний (Харківська обл.) і два регіональних (Миколаївська обл. та Новомосковськ).
Регіональний агроцентр з науково-дослідною лабораторією, експериментальними посівами, демонстраційними полями і складом насіння і пестицидів був відкритий в м. Сквира в 2014 році.
В асортименті ЗЗР Нертус для України більше 60 препаратів, які повністю відповідають світовим та державним стандартам. Пестициди виробництва Нертус задовольняють всі потреби вітчизняних сільгоспвиробників і приємно дивують співвідношенням якості, ефективності та ціни. Компанія приділяє особливу увагу розширенню мережі представництв і логістики, роблячи ЗЗР власного виробництва ще більш доступними для фермерів.