Фільтр
Країна
показати

Насіння сорго на зерно

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Капелло
115-120
зерно
2247
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЕС Кейрас
115
зерно
2934
.00 грн/міш.
Немає на складі
Прайм
105-115
зерно
3697
.00 грн/міш.
Немає на складі
Спринт W
115-125
зерно
3697
.00 грн/міш.
Немає на складі
Даш Е
110-120
зерно
3758
.00 грн/міш.
Немає на складі

Сорго на зерно

Сорго вирощується на зерно і силос по всій території України, його вирощування набирає обертів у всьому світі. Культура сорго - давній злак, що характеризується високою продуктивністю навіть в умовах посухи. Насіння сорго на зерно реалізує маркет Вашого поля Посівна. У нас є в наявності сорти і гібриди багатьох нішевих культур. Якщо Вам потрібні певні гібриди, але ви не можете знайти їх на ринку, то телефонуйте нам і ми підберемо відповідний Вам аналог або відішлемо запит виробнику посівного матеріалу.

Ми відкриті до співпраці і пропонуємо насіння сорго та інших нішевих культур за конкурентними цінами. Безкоштовно консультуємо клієнтів по підбору насіння і підбираємо технологію вирощування. Наші менеджери - професіонали своєї справи і мають агрономічну освіту. Вони готові постійно вчитися і накопичують величезну статистику по вирощуванню гібридів, що продають клієнтам, по всій країні. Це дозволяє їм рекомендувати Вам найкращі сорти і гібриди для прибуткового вирощування на полі.

Сорго на зерно за цінами виробника

Маркет Посівна - аграрний інтернет-магазин з хорошими відгуками. Ми працюємо 5 років на ринку і завжди йдемо назустріч клієнтам. Ми знаходимо спільну мову з самими вимогливими покупцями-фермерами, що підбирають гібрид і технологію вирощування під свій бюджет.

Насіння сорго - продуктивний однорічний злак. Рослини культури вирощуються на різних типах грунтів. Культура традиційна для Африканського континенту, що обумовлює її посухостійкість. Найбільше сорго вирощується в США, де валовий збір щорічно перевищує близько 12 млн тонн. При цьому середня врожайність культури становить 18 ц/га.

Важливість сорго для сільгосп виробництва в тому, що воно відмінно поєднується в сівозміні з соєю. Статистика показує, що соя дає високі врожаї після сорго в сівозміні. Сорго допомагає запобігти виникненню стійкості до гербіцидів у бур'янів, так як для захисту сорго потрібні зовсім інші препарати, в порівнянні з соєю.

Вегетація зернового сорго проходить 10 етапів. В цілому виділяють два етапи росту - вегетативний і регенеративний. Період вегетативного росту триває від сходів до формування кисті. На репродуктивній стадії з'являється волоть і відбувається цвітіння. На стадії наливу зерна відбувається транспортування сухих речовин в зерно. Етапи росту сорго:

 • сходи
 • 1-3 листки культури
 • 2-5 листків культури
 • гілкування
 • флаговий лист
 • зупинка росту
 • цвітіння
 • період м'якого зерна
 • період твердого зерна
 • стиглість.

Для успішної вегетації зернового сорго потрібен грунт, очищений від бур'янів. Гербокритичний період для сорго становить 30 днів після сходів. Тому для захисту культури в цей самий уразливий період використовуються грунтові гербіциди, що застосовують до сходів. Але вибирати досходовий захист потрібно ретельно для попередження фітотоксичності на сорго. При виборі засобів захисту від бур'янів враховують історію поля і наявність попередників. Факторами появи фітотоксичності можуть бути знижені температури навколишнього середовища, глибокий посів і пізнє внесення грунтових гербіцидів. Для захисту зернового сорго використовують і післясходові гербіциди, що вносять на етапі 5 листа. Збирати сорго починають тоді, коли з'являються чорні крапки на кінчиках зерна. Сорго дозріває зверху вниз, тому аналізують насіння на волоті внизу. Перед прибиранням поля для рівномірного дозрівання зернового сорго рекомендується десикація. Сорго на зерно, ціна якого доступна, реалізує онлайн магазин Посівна від компаній Нусід, Євраліс, Коссад.

✨ Які переваги вирощування сорго?

Сорго - вигідна культура в умовах глобального потепління і нестачі зволоженості. Унікальна коренева система оптимально використовує кореневу вологу і рослина має здатність до оптимізації евапотранспіраціі.

⭐️Які добрива необхідні для вирощування сорго?

Культура сорго невибаглива до внесення добрив, але застосування їх допомагає отримати значну прибавку врожайності. Для досягнення кращої врожайності досить 100-150 кг/га азоту і 60 кг/га фосфору і калію.

✔️При якій температурі потрібно сіяти сорго?

Оптимальна температура посіву становить +12 ° С. Посів в Україні проводять між серединою квітня і серединою травня.

⏩Які сорти сорго на зерно найбільш продуктивні?

Чим більше насіння сорго в волоті, тим більше врожайний сорт. Найбільш продуктивні пізні сорти сорго, а найменш - ранні.

✅ Чи можна вирощувати зернове сорго на зрошенні?

Сорго можна культивувати в різноманітних грунтово-кліматичних умовах, навіть в самих засухостійких. Культура добре показує себе на зрошенні. Навіть внесення обмежених доз води допомагає культурі сформувати надбавку до врожайності.