Насіння сорго

Фильтр
Семена сорго Балто КС
100-110
зерно, силос
2247.002247.
00 грн/міш.
Передзамовлення
Семена сорго Капелло
115–120
зерно
2247.002247.
00 грн/міш.
Передзамовлення
Семена сорго ЕС Кейрас
115
зерно
2934.002934.
00 грн/міш.
Передзамовлення
Семена сорго Прайм
105–115
зерно
3697.003697.
00 грн/міш.
У Наявності
Семена сорго Спринт W
115 – 125
зерно
3697.003697.
00 грн/міш.
У Наявності
Семена сорго Даш Е
110-120
зерно
3758.003758.
00 грн/міш.
У Наявності
Семена сорго Сило 700Д
120
зерно, силос
3758.003758.
00 грн/міш.
У Наявності

Насіння сорго (посівний матеріал сорго)

Сорго - культура, що є одним з найдавніших хлібних злаків. Вітчизняні селекціонери адаптували сорти сорго для вирощування в центральних і південних регіонах. Сорго має два напрямки вирощування: на зерно і на силос, а також продовольче і технічне значення. Культура сорго демонструє стабільний попит на світовому ринку, що обумовлює зростання посівних площ під сорго.

Широкий вибір сортів сорго дозволяє вибрати оптимальний для Вас варіант. Це можуть бути сорти або гібриди зернового, цукрового або силосного сорго. Зернове сорго використовується для виробництва спирту, силосне сорго - вирощують для годівлі тварин, цукрове - для отримання цукру. Культура сорго - відмінна альтернатива в сівозміні для посушливих регіонів.

Рослина сорго - теплолюбна зернова культура. Проростання відбувається при 12-14 С. Оскільки сорго родом з Африканського регіону, то навіть виведені сорти не розвиваються при знижених температурах навколишнього середовища. Мінусова температура навколишнього середовища призводить до загибелі посівів.

Сорго добре адаптовано до спеки, прекрасно переносить температуру до 40 С. Цікавою особливістю рослин є те, що при настанні посушливих умов рослини впадають в анабіоз, а при настанні опадів продовжують вегетацію.

Біологічні особливості рослин сорго

Сорго відноситься до злакових рослин. Дозрівання культури займає 130 днів. Висота злаку варіює від 0.5 до 5 метрів. Зустрічаються карликові форми культури. На рослині кілька стебел. Потужні коріння заглиблюються в грунт на 3 метри. Це допомагає рослині переживати відсутність вологи на поле. Суцвіття сорго, волоть, має довжину 60 см. Волоть виповнена зернами. Зерно має білий, кремовий, рожевий або червоний колір. У зерновому сорго міститься 15% білка і до 4% жиру. У зернах міститься багато крохмалю, з нього роблять борошно, крупу, виробляють спирт, харчовий крохмаль. Зерном сорго можна годувати річкову рибу. За вмістом мікроелементів сорго відповідає ячменю, даючи значний приріст живої ваги у риби і худоби.

Рослина відмінно реагує на зрошення значним підвищенням врожайності. На початку вегетації рослина росте слабо, але при цьому пригнічує бур'яни.

Сорго може уражатися грибковими захворюваннями, тому слід вибирати ті сорти сорго, що генетично стійкі до сажки та бактеріозів. Сорго може вирощуватися в монокультурі. Попередниками для сорго є зернобобові культури, пшениця, кукурудза.

Для того, щоб виростити хороший урожай, слід вибрати оптимальний для Вашого регіону гібрид або сорт. Всі сучасні сорти культури дуже врожайні, стійкі до температурних коливань, посухи, різноманітних захворювань.

Купити насіння сорго

Заручившись підтримкою досвідчених агрономів нашої компанії POSIVNA, вибирайте сорго, що ідеально підійде для вашого регіону вирощування. Гібриди і сорти сорго відрізняються врожайністю зерна, показниками посухостійкості, жаростійкості, вегетаційним періодом, типом зерна, стійкістю до вилягання, осипання насіння, толерантністю до фузаріозу.

Наша експертна підтримка - це підказка фермеру у виборі високоурожайного гібрида сорго і виборі необхідних стимуляторів і засобів захисту поля від шкідників. На кожному етапі вашої роботи ми гарантуємо якісні консультації, що стосуються зростання і вегетації культури сорго. Ми відповідаємо за якість проданого насіння, бо це основа нашої репутації. Насіння сорго, купити яке можна в нашому магазині, має відмінну якість і високу врожайність.