Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
показати

Насіння соняшнику Терра Юг

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Дозор
105
50
53
170
820
.00 грн/міш.
Немає на складі
Кардинал
95
39
51
160
925
.00 грн/міш.
Немає на складі

«ТЕРРА-ЮГ» - одна з найбільших і надійних фірм на ринку сільгоспвиробництва. Вона займає провідне місце у виробництві насіння в Україні. Пропонуємо купити соняшникове насіння компанії «ТЕРРА-ЮГ», що має високу якість і характеристики для вирощування першокласного врожаю.

Перевага компанії Терра Юг:

• Використання новітніх розробок і технологій виробництва;

• Високоякісна культура землеробства;

• Професійні фахівці і якісна технічна база.

«Терра-Юг» підтримує співпрацю з багатьма відомими науковими установами в Україні (Науковий інститут селекції, Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва НААН, Інститут землеробства НААН та ін.).

Соняшникове насіння виробника «ТЕРРА-ЮГ»

Соняшникове насіння «ТЕРРА-ЮГ» має високий відсоток схожості і проходить всі етапи доробки якості продукції - протруювання, очищення, зберігання та упаковку. «Терра-Юг» користується протруйниками різного спектру дії, які покривають насіння плівкою з метою профілактики від впливу шкідників і хвороб. Фахівці компанії мають великий досвід роботи і рівень кваліфікації, а вся техніка відповідає сучасним нормам і стандартам виробництва.

Соняшникове насіння виробника «Терра Юг» має високу стійкість до вовчка рас А-Е, толерантність до шкідників і білої гнилі.

Рекомендації з висіву соняшника «ТЕРРА-ЮГ».

Соняшник сіють в досить прогрітий грунт. Найбільш сприятливою температурою для вирощування культури є + 20- + 25 градусів за Цельсієм. Всі гібриди соняшнику - посухостійкі, але при цьому споживають досить велику кількості води. Раціональні норми внесення мінеральних добрив і захист посіву від шкідників і хвороб допоможе отримати високий результат на полі.

Вибираючи якісне насіння, необхідно враховувати такі фактори:
1. Генетичні особливості гібрида
2. Сортову чистоту
3. Фізико-хімічні властивості грунту
4. Особливості клімату і умов в місці вирощування соняшнику.
5. Відсоток схожості насіння.
6. Вологість насіння.

Прибуток з насіння соняшника виробництва «Терра-Юг»

У насіння соняшника «Терра-Юг» сильна генетика і висока врожайність. «Посівна» піклується про швидку доставку посівного матеріалу безпосередньо від виробника, забезпечуючи покупця приємними цінами і вигідною співпрацею.