Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
показати

Насіння соняшнику Сід Трейд Агро (Seed Trade Agro)

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
НС Х 7370
108-112
55
48
180
1500
2250.00грн
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Х 1749
100-105
48
49
170
2340
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Х 7634
105-108
55
47
180
2340
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Х 7637
102-105
55
48
170
2340
.00 грн/міш.
Немає на складі

Підприємство Seed Trade Agro - компанія виробник посівного матеріалу соняшнику. Батьківські лінії гібридів закуповуються в Сербії. У каталозі компанії не тільки насіння, але й засоби захисту рослин, добрива та мікродобрива.

Насіння соняшнику (виробник Сід Трейд Агро) користуються популярністю у всьому світі. Їх відрізняє висока якість. Компанія Seed Trade Agro щільно співпрацює з багатьма лабораторіями та інститутами в Україні та у світі. Селекція соняшнику Сід Трейд Агро сербська, а саме насіння вирощується і доробляється в Україні, на «Київському насіннєвому заводі».

Насіння соняшнику виробника Сід Трейд Агро в онлайн-маркеті Посівна

Отримуйте вигоду від вирощування сербського насіння, купити яке Ви можете купити в онлайн маркеті Посівна. Ми пропонуємо найкращі ціни оптом, але продаємо і в роздріб від одного мішка. Посівна - перевірений постачальник насіння з багаторічним досвідом роботи з фермерами. У нашому маркеті працюють менеджери-агрономи, які готові безплатно консультувати фермерів по вибору насіння для посіву та технології вирощування.

Ми зацікавлені, щоб Ви отримали високий результат на полі та на наступний рік знову купили у нас насіння. Наші клієнти - завжди задоволені. Якщо насіння або ЗЗР не підійшли, то ми готові повернути товар протягом 14 днів.

Соняшникове насіння виробника Seed Trade Agro

У каталозі компанії Seed Trade Agro широкий вибір гібридів під всі технології вирощування. Пропонуємо насіння соняшнику (виробник Seed Trade Agro) під такі технології вирощування:

 1. Під Гранстар.
  Гібриди стійкі до трибенурон-метилу (гербіцид Гранстар і його аналоги)
 2. Під Євро-Лайтнінг.
  Гібриди стійкі до імідазолінів (гербіцид Євро-Лайтнінг і його аналоги)
 3. Під класичну технологію.
  Гібриди найбільшої врожайності, але обмежений вибір гербіцидів по обробці посівів після сходів.

Сербське соняшникове насіння виробника Seed Trade Agro користується попитом. Воно урожайне так само, як гібриди мультинаціональних компаній, але коштує дешевше.

Переваги гібридів сербської селекції Seed Trade Agro:

 • висока потенційна врожайність
 • широкий вибір гібридів під всі технології вирощування
 • відмінна посухостійкість
 • стійкість до вовчка.

Купуйте соняшникове насіння виробника Сід Трейд Агро в маркеті Вашого поля Посівна. У нас великий вибір сербського насіння, але особливе місце займає насіння соняшнику виробника Seed Trade Agro. Воно має багато переваг і доступну ціну.

Менеджери Посівна завжди готові прийти на допомогу і підібрати гібрид під умови на Вашому полі. Насіння соняшнику виробника Сід Трейд Агро - відмінний вибір для посіву на полі. Вибираючи Сід Трейд Агро, Ви обираєте якість.