Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
показати

Насіння соняшника May Agro Seed

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
М96КЛ02
104
50
48
165
4500
.00 грн/міш.
У Наявності
М98КЛ88
100
48
48
150
4500
.00 грн/міш.
У Наявності
Рейна
100-105
50
52
170
4502
.00 грн/міш.
У Наявності
Сирена
110-112
50
51
170
1800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Дует
91-94
50
50
165
3125
.00 грн/міш.
Немає на складі
Армада
105
50
46
150
4200
.00 грн/міш.
Немає на складі
Метеор КЛ
92
50
46
165
5800
.00 грн/міш.
Немає на складі

Високоякісне насіння соняшнику May Agro Seed - посівний матеріал турецької селекції. Його можна купити в Україні у перевіреного постачальника Посівна. Маркет Вашого поля Посівна має склади по всій країні, що забезпечує швидку доставку по всій країні.

Май Агро Сід - компанія відома в усьому світі. Посівна кампанія неможлива без якісного посівмату, яке може поставити підприємство Посівна безпосередньо від постачальника.

Насіння соняшнику May Agro Seed в маркеті Посівна

Купуйте соняшникове насіння May Agro Seed, що має ряд переваг. Воно стійкі до стресів, змін погодних умов, посухи та хвороб. Це дозволяє отримати запланований урожай, навіть в умовах, несприятливих для вирощування.

Компанія Май Агро Сід займається сама селекцією і гібридизацією гібридів соняшнику. Вирощуване насіння отримують і допрацьовують тільки в Туреччині. Це показник якості та гарантія високого врожаю.

Насіння турецької селекції має високу посухостійкість. Погодні умови Туреччини багато в чому подібні до нашої країні, при цьому клімат сухіше. Таким чином, насіння соняшнику May Agro Seed піддається якісній доробці, щоб фермери отримали рівні та дружні сходи. Робота над виведенням стійкого і якісного насіння просто титанічна. Але вона варта того, щоб на поля до аграріїв надходив продукт, що принесе прибуток.

Генетично гібриди мають ряд характеристик, що дозволяє досягти ефекту розподілу вологи по рослині культури в різні періоди зростання і розвитку. У каталозі компанії є гібриди стійкі до вовчка. Над потенціалом гібридів працює команда понад 1 тисячу співробітників. У лінійці гібридів так само є стійкі до імідазолінів гібриди (технологія CLEARFIELD) і класичні гібриди.

Рекомендуємо сіяти насіння соняшнику Май Агро Seed в такі регіони:

 • Східні й Південні області
 • Центральні регіони
 • Північні області.

Купуйте соняшникове насіння May Agro Seed в онлайн магазині аграріїв Посівна

Купівля соняшникового насіння Май Агро Seed - вигідна інвестиція для отримання високого врожаю. При покупці в Посівна Ви отримуєте посівний матеріал з сертифікатами якості. Оплату за насіння соняшнику Май Агро Агро здійснюйте на розрахунковий рахунок або оплачуйте на пошті.

Ми знаходимося в самому центрі країни й відправляємо товар з власних складів. Доставка швидка і відповідальна - посівний матеріал буде доставлений транспортними компаніями або власним транспортом компанії.

Переваги компанії Посівна:

 1. Швидка доставка.
  Ми гарантовано відсилаємо товар в цей же день або на наступний від моменту замовлення.
 2. Надійне співробітництво.
  Ми завжди відправляємо замовлення і забезпечуємо повернення, якщо товар не підійшов.
 3. Висока якість продукції.
  Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками насіння та агрохімії, що користуються попитом у багатьох фермерських господарств.