Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
показати

Насіння соняшника Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Форвард
108-110
49
51
190
1150
.00 грн/міш.
Немає на складі

Оригінатор насіння Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Національної академії наук України випускає високоврожайне насіння сільськогосподарських культур. Інститут знаходиться на території України, займаючись фундаментальними дослідженнями з теоретичних основ селекції польових культур, генетичних ресурсів рослин і насінництва.

Компанія має аграрний профіль і стратегічне значення для економічної безпеки країни. Інститут займається селекцією сортів і гібридів, що мають попит в сучасному сільському господарстві. Купуйте насіння соняшнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва, що мають ряд висококонкурентних характеристик для отримання Вами прибутку при вирощуванні.

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва займається селекцією таких культур:

 • зернові культури
 • зернобобові культури
 • олійні культури.

У всіх напрямках вдалося досягти високих результатом по стійкості та врожайності гібридів і сортів. Продукція Інституту відома в Україні та за її межами.

Соняшникове насіння Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва в маркеті Посівна

Вибираючи якісне насіння для посіву, зверніть увагу на насіння соняшнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва олійного напрямку. Воно має багато переваг, що дозволяє йому рости в умовах посухи, нестачі вологи, хвороб і стресів.

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва - потужне виробниче підприємство, що співпрацює з 36 країнами. Завдяки співпраці з багатьма міжнародними насіннєвими центрами Інститут створює конкурентні гібриди та сорти рослин. Щороку компанія проводить у своїх стінах конференції, наради, семінари за технологією вирощування та створення сільськогосподарських рослин.

Створені гібриди соняшнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва вирощуються для отримання високоякісної соняшникової олії. У каталозі компанії такі гібриди соняшнику:

 1. Гібрид соняшнику Гусляр.
  Класична технологія вирощування з вмістом олії в насінні 50-51%. Період вегетації 105 днів. Потенціал врожайності - 47 ц/га.
 2. Гібрид соняшнику Златсон.
  Класична технологія вирощування. Потенціал врожайності 44 ц/га, рівень вмісту олії 48%. Період вегетації 106 днів.
 3. Гібрид соняшнику Равелін.
  Технологія вирощування під Гранстар. Гібрид стійкий до 30 грам трибенурон метилу. Середньорання культура з періодом вегетації 108-112 днів. Потенціал врожайності 47 ц/га, олійність гібрида - 48-49%.
 4. Гібрид соняшнику Ясон.
  Традиційний гібрид соняшнику. Потенційна врожайність 48-50%, олійність гібрида - 48-50%. Період вегетації 106-108 днів.
 5. Гібрид соняшнику Базальт.
  Середньоранній гібрид класичної технології зі стійкістю до рас вовчка А-Е. Період вегетації 108 днів. Потенціал врожайності 43 ц/га.
 6. Гібрид соняшнику Форвард.
  Традиційний гібрид соняшнику з вмістом олії в насінні 49-50%. Період вегетації 108 днів. Потенційна врожайність 44 ц/га.

Прибуткове соняшникове насіння Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва

Вирощуйте насіння соняшнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва. Це гібриди з сильною генетикою, що пластичні до умов вирощування.

Маркет Вашого поля Посівна забезпечує швидку доставку посівного матеріалу відразу безпосередньо від виробника. Отримуйте вигоду від вирощування з насінням соняшнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва.