Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
показати

Насіння соняшника Агро-Ритм

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Альдазор
112
60
56
3800
.00 грн/міш.
Закінчується
Бомонд
112
60
56
4070
.00 грн/міш.
У Наявності
Аркансель
112-117
55
51
175
900
1207.00грн
.00 грн/міш.
Немає на складі
Солтан
113-115
48
52
175
990
.00 грн/міш.
Немає на складі
Любаш
120
48
52
180
1000
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння соняшника Агро-Ритм - високоякісний посівний матеріал від українського виробника. Попит на якісне насіння гібридів соняшнику завжди високий в Україні. Соняшникове насіння Агро-Ритм відповідає вимогам професійних фермерів і дає хороший урожай навіть в несприятливих умовах.

Українська селекція соняшнику Агро-Ритм забезпечує високу рентабельність вирощування культури. Сорти і гібриди дуже популярні і в сезон їх хочуть купити безліч фермерських господарств. Їх купують для того, щоб отримувати високоякісну соняшникову олію, а ціна на здачу насіння стає дедалі більшою.

Насіння соняшника Агро-Ритм в маркеті Вашого поля Посівна

Купуйте гібриди Агро-Ритм в маркеті Вашого поля Посівна. Селекційний центр Агро-Ритм виробляє якісне насіння для будь-якого регіону України. Купуйте насіння соняшника Агро-Ритм у нас. Ми гарантуємо отримання Вами прибутку від вирощування при дотриманні технології обробітку.

Переваги гібридів соняшника Агро-Ритм

Щоб купити найкраще насіння для свого поля, зверніться в маркет Посівна. Менеджери-агрономи допоможуть підібрати посівний матеріал з урахуванням особливостей поля, кліматично-погодних умов регіону і вирощуваних попередників.

Насіння соняшника Агро-Ритм має ряд конкурентних переваг:

 1. Стійкість до посухи.

Гібриди вирощуються на українській землі й адаптовані до умов вирощування на агрофонах нашого регіону.

 1. Гібриди під всі технології вирощування.

Відповідаючи потребам фермерів, створені гібриди під Євро-Лайтнінг, під Гранстар і класичну технологію.

 1. Стійкі до вовчка гібриди.

Насіння гібридів соняшника стійкі до останніх рас паразитичної рослини вовчок соняшнику.

Характеристика гібридів соняшника Агро-Ритм

Гібриди соняшника Агро-Ритм добре адаптовані та районовані під конкретні регіони. Вони мають високий потенціал урожайності, а селекційний центр Агро-Ритм працює над збільшенням цих показників щороку. Насіння врожаю з посівного матеріалу Агро-Ритм - високоолійне. Вирощуючи гібриди Агро-Ритм, Ви отримаєте запланований урожай.

Рекомендації з висіву насіння соняшника Агро-Ритм

Вирощування олійного соняшнику - прибуткова і цікава справа. Найкраще дотримуватися сівозміни й повертати гібриди соняшнику на поле, не раніше ніж один раз на 7-8 років. Якщо соняшник повертається на поле частіше, то легко відбувається накопичення грибкових патогенів, шкідників, на полях накопичується вовчок. Все це знижує врожайність і відповідно прибуток від вирощування.

Рекомендовані регіони для посіву соняшника Агро-Ритм:

 • Південна і Східна Україна
 • Центральний регіон
 • Північні й західні регіони.

Для вирощування соняшнику Агро-Ритм рекомендовані традиційні методи обробки грунту. Це допомагає усунути кореневу систему бур'янів, зберегти вологу і запобігти ерозії. Система обробітку включає глибоку оранку і лущення стерні. Глибина обробітку залежить від типу грунту. На неущільнених грунтах - 20-22 см, на важких грунтах - до 30 см.

Важливо підготувати поле до посіву. Для цього використовують грунтові гербіциди на основи 2.4-Д. Їх застосовують під час відростання бур'янів до посіву.

Як страхові післясходові гербіциди застосовують різні препарати, що залежить від вибору технології вирощування і гібрида.

Що впливає на рівень врожайності соняшникового насіння Агро-Ритм?

Отримати високий урожай соняшника Агро-Ритм можна, якщо вносити раціональні норми мінеральних добрив. Восени або в передпосівну культивацію рекомендовані макродобрива. Мікродобрива з Бором корисні вже під час росту. Це позитивно позначається на формуванні генеративних органів.

Такі заходи підвищують врожайність соняшника Агро-Ритм і дозволяють отримати прибуток від вирощування.