Класичне насіння соняшнику

- за популярністю
- від дешевих до дорогих
- від дорогих до дешевих
- за алфавітом
- по рейтингу
- за популярністю
- акційні
Насіння традиційного соняшника
Вирощування соняшника - економічно вигідно і приносить великий прибуток фермерам. Для України - це одна з найбільш вирощуваних культур. Якщо раніше врожайність культури становила близько 1.2-1.8 т/га, то тепер очікувана врожайність соняшнику 3-3.5 т/га і вище.
Соняшник - однорічна рослина, що використовується для отримання олії, біодизеля, кормів для тварин та інших цілей. Соняшник - важлива медоносна рослина.
При вирощуванні соняшника головна проблема - це придушити ріст бур'янів, вирівняти поверхню поля і максимально зберегти вологу на полі. Залишки рослин на полі подрібнюють і намагаються закласти в грунт на глибину до 10 см. Класично зоране поле - це основний метод обробки поля під вирощування традиційного соняшнику. Підживлення добривами культури проводять навесні або восени. Органічні і мінеральні добрива (азотно-фосфорні) добрива вносяться чітко з розрахунку очікуваної врожайності. Важливо знати міру в внесенні добрив, так як їх надлишок зменшує посухостійкість, знижує кількість олії в насінні.
Клімат нашої країни добре підходить для вирощування культури соняшнику. Мінімальна температура, що необхідна для появи сходів - це +5 С. Соняшник досить теплолюбна рослина, оптимальна температура для вегетації становить +25 С. Для успішного росту і розвитку достатньо буде 500-600 мм опадів, що забезпечує достатню кількість вологи. Мінімально необхідна кількість опадів 350 мм. У південних регіонах країни з мінімальною кількістю дощів рекомендується висаджувати посухостійкі гібриди традиційного соняшнику. Такі гібриди мають закладену генетичну програму виживання в специфічних умовах нестачі вологи. Наприклад, розвинена вглиб коренева система, яка проникає в грунт до 1.7 м, забезпечуючи культуру вологою і поживними речовинами з глибоких шарів грунту. Також це дозволяє рослині використовувати вологу весняного танення снігу.
Умови півночі України з досить високою кількістю вологи не підходять для вирощування соняшнику, оскільки в такому випадку рослини надмірно схильні до гнилей стебла, коренів і кошиків.
Особливості вирощування насіння традиційного соняшнику
Під час вирощування культури соняшнику в промисловому масштабі аграріям доводиться справлятися з цілим рядом проблем, які обмежують застосування соняшнику в сівозміні:
- небезпека грибкових інфекцій,
- надмірна кількість азоту після деяких вирощуваних культур,
- спільні з іншими культурами хвороби.
Деякі культури, такі як бобові, овочеві культури родини Хрестоцвітних мають подібні з соняшником хвороби, наприклад, білу гниль. Тому необхідна перерва в 4 роки між вирощуванням культури традиційного соняшнику і цими культурами. Велика кількість азоту погано впливає на ріст і розвиток соняшнику, тому не рекомендується включати бобові в сівозміну, так як вони накопичують багато азоту в грунті. Кращими попередниками для вирощування традиційного соняшнику є кукурудза і пшениця.
Пропонуємо насіння традиційного соняшнику української та іноземної селекції високої якості, що підтверджують сертифікати. Маркет Вашого поля POSIVNA (Посівна) - це місце вигідних покупок.