Насіння соняшника Нертус (Nertus)

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні

Якщо перед Вами питанням: "Яке насіння посіяти, щоб отримати прибуток", то пропонуємо купити насіння соняшника Нертус, що адаптоване до теперішніх погодних змін, високоврожайне і доступне по ціні. Останнім часом вирощування соняшника наполегливо рухається з південних регіонів в сторону Лісостепу та Полісся туди, де ще 20 років тому цю культуру ніхто не вирощував.

Для вирощування посівного матеріалу компанія Нертус закуповує батьківські лінії в Сербії і Туреччині. Сербська лінія гібридів поставляється світовим центром селекції соняшника Інститутом рільництва і овочівництва з м. Нові Сад і представлена ​​такими гібридами:

 1. Прімі
 2. Рімісол
 3. НС 496
 4. НС 498
 5. НС Ромео
 6. НС Фантазія.

Турецька селекція представлена ​​селекційною компанією Май Сідс і гібридом Рейна, що вирощується Нертус Агро.

Насіння соняшника Нертус Агро: ціна і особливості

В першу чергу, посівний матеріал Нертус Агро має високу стійкість до стресів і шкідників. Його характеризує висока врожайність.

Насіння сербської селекції Нертус рекомендуються до вирощування в умовах Лісостепу і Заходу країни. Показники гібридів такі, що вони здатні давати стабільний врожай з високою олійністю в цих умовах.

Найбільший вихід олії в рослинах гібрида НС Фелікс - близько 55%. НС Ромео і НС Фантазія стійкі до вилягання рослин на полі і осипання насіння з кошиків, що важливо для збору високого врожаю.

Пропонуємо купити насіння соняшника Нертус Агро, якщо на полі присутній збудник вугільної гнилі. Останнім часом він прогресує на полях, особливо в північних і східних регіонах. Незважаючи на генетичну стійкість гібридів, весь посівмат протруюється високопрофесійними фунгіцидами, які роблять захист абсолютним.

Насіння соняшника Нертус Агро - це рослини культури інтенсивного типу. Чим більше Ви вкладаєте в поле, тим вище буде урожай. Вони добре себе показують по грунтах з високим агрофоном. Наприклад, Рейна має потенціал понад 40 ц/га, а сербські гібриди Нертус всі мають врожайність, що вище 45 ц/га.

Особливістю насіння соняшника Нертус Рейна, що рекомендується для південних регіонів, є стійкість до 8 рас вовчка. Це кореневий паразит, що стає причиною недобору врожаю і завдає непоправної шкоди посівам. Гібрид Рейна потрібно вирощувати там, де підтверджені вогнища останніх рас вовчка соняшника. Для полів на Заході України і Поділля підійдуть гібриди з 5-расовою стійкістю. Так як в центральних регіонах і на заході вона не так поширена.

В інтернет-магазині Посівна можна купити насіння соняшника Нертус Агро в Україні, що стійке до обробки імідазолінами і гербіцидами на основі сульфонілсечовини. Прімі і Рімісол підходять для вирощування в технологічній системі Кліарфілд ( "Чисте Поле"). Це якісний контроль всіх бур'янів і вовчка на полі. Гібриди НС 496 і НС 498 розроблені для системи Сумо (Експрес, Гранстар) і витримують обробку 50 г/га трибенурон метилу. Доступна ціна насіння соняшника Нертус Агро не позначається на його якості. Весь посівний матеріал показує стабільні результати на полі.