Насіння соняшнику під ЄвроЛайтнінг Піонер (Pioneer)

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
П64ЛС108
116-125
53
52
165
4900
.00 грн/міш.
Немає на складі
П64ЛП130
118
55
52
170
6980
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння соняшника Піонер під Євро-Лайтнінг вирощується по всьому світу і користується незмінною популярністю. Серед гібридів Піонер не тільки стійкі до Євро-Лайтнінгу гібриди, але і до Гранстару, високоолеїнові гібриди, високоолійні і з толерантністю до вовчка. Виробник Рioner виробляє врожайні гібриди високого класу, що мають багаторічний досвід обробітку. Потенційна врожайність піонеровских гібридів соняшнику вище інших компаній, а стійкість до несприятливих факторів і різноманітність технологій вирощування отримує позитивний відгук у всьому світі у аграріїв.

Вибір насіння соняшнику Піонер під Євро-Лайтнінг

Гібриди Піонер для технології вирощування Євро-Лайтнінг селекціоновані в світових селекційних центрах Європи і Америки. Пошук нових генотипів з високою врожайністю і стійкістю до хвороб і гербіцидів проводиться постійно. Гібриди Піонер під Євро-Лайтнінг успішно вирощуються в багатьох країнах світу і в Україні. Рослини бувають раннього, середньораннього, середньостиглого типу. Залежно від особливостей регіону виробник Рioner рекомендує ті чи інші гібриди.

Технологія Євро-Лайтнінг найбільш прогресивна сучасна технологія вирощування. Інакше вона називається "Чисте поле" - це означає, що культуру соняшника можна обробляти на чистому від бур'янів полі. Тому що препарат імідазолінової групи діє на всі групи рослин - дводольні і однодольні. На рослини соняшнику дія не поширюється, так як в цій системі вирощування використовуються тільки гібриди, що стійкі до діючих речовин гербіцидів.

Гібриди Піонер - забезпечують успіх. ІМІ-гібриди компанії Піонер це:

  1. П64ЛС108
  2. П64ЛП130.

Все насіння для посіву виробника Піонер обробляється за технологією Люміген. Така обробка включає фунгіциди для захисту від хвороб грунту Люміс і інсектицид Люміпоса. Така технологія не тільки попереджає ураження грибами і шкідниками, а й служить репелентом для птахів. Насіння соняшнику Піонер заряджене на високу врожайність, йому не страшні стреси, посуха, хвороби і шкідники-комахи.

Потенціал гібридів Піонер під Євро-Лайтнінг дуже високий. Він розкривається на полі, якщо воно вільно від бур'янів. Крім того, вирощування гібридів під Євро-Лайтнінг рятує від бур'яну вовчок при його поширенні на полі. Він здатен знищити до 90% врожаю. Але обробка страховим гербіцидом на основі імідазолінів допоможе впоратися з проблемою. ІМІ-гібриди залишаються найкращим варіантом для контролю вовчка соняшника на полі.

Вибирайте виробника Піонер і отримаєте якісний посівний матеріал від світового бренду. Маркет Посівна - покупки без ризику з післяплатою на пошті. Онлайн-магазин Посівна - партнер сотень фермерів і аграріїв, що звертаються до нас не тільки з пошуком потрібного товару, але і для отримання допомоги по технології вирощування та захисту сільськогосподарських культур.