Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
Ступінь дозрівання
показати

Насіння соняшнику під ЄвроЛайтнінг Євраліс Семанс (Euralis Semans)

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
ЕС Флоріміс
111
50
49
180
3436
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЄС Аміс СЛ
105
50
49
160
4064
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЄС Яніс
107
50
47
165
4225
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЄС Графік СЛ
116
47
50
175
4376
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЕС Генезіс
105
51
49
162
4451
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЕС Лоріс СЛП
109
50
51
175
4673
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння соняшник Євраліс під Євро-Лайтнінг - основа прибуткового вирощування в усьому світі. Урожайність гібридів Євраліс дуже висока. Насіння соняшнику виробника Євраліс випускаються для технологій вирощування:

  • класичної
  • під Євро-Лайтнінг
  • під Гранстар.

Крім того, є стійкі до вовчка гібриди, що відносяться до класичної технології. Весь посівний матеріал Євраліс піддається доробці на сучасних заводах і отримує потужний поштовх для зростання в несприятливих умовах навколишнього середовища. Вегетація соняшників Євраліс відбувається на будь-яких грунтах і при будь-яких умовах. Гібриди мають високу пластичність.

Насіння соняшника Євраліс під Евролайтінг в онлайн-магазині Посівна

Вибирайте посівмат Євраліс під Євро-Лайтнінг. Технологічна система Євро-Лайтнінг включає стійкі гібриди та внесення в якості страхового гербіциду препарат Євро-Лайтнінг або його аналоги. Гербіцид на основі імідазолінів містить в своєму складі речовини з групи імідазолінів. Це імазамокс і імазетапір. Вони впливають на ключові етапи біосинтезу рослинної клітини, зупиняючи дію ферменту ацетолактатсинтетаза (АЛС). Такий фермент є у рослин і бактерій, тому на тварин і людей дія гербіциду не поширюється. АЛС в клітині бере участь в амінокислотному синтезі. Якщо блокований фермент, то синтез білків не відбувається і рослина гине.

Внесення гербіциду Євро-Лайтнінг відбувається на стадії 2-4 листків один раз за вегетацію. Норма внесення становить 1-1.2 л/га. Відбувається успішне пригнічення всіх бур'янів і шкідливого ​​вовчку.

Як правило, гібриди соняшнику Євраліс під Євро-Лайтнінг крім стійкості до гербіциду мають ряд властивостей, що дозволяє вирощувати їх в умовах посухи - 9-бальна посухостійкість. Це пояснюється тим, що ці гібриди під Євро-Лайтнінг рекомендуються в зону недостатньої зволоженості, тому гібриди і наділяють такими властивостями.

Насіння соняшнику Євраліс під Євро-Лайтнінг: ЄС Флоріміс, ЄС Балістік СЛ, ЄС Новаміс СЛ, ЄС Генераліс СЛ та інші. Clearfield технологія - технологія "Чистого поля" набирає популярності, не дивлячись на обмеження в сівозміні на наступні 4 роки. Але потенціал вирощуваних гібридів такий високий на чистому від бур'янів полі, що це не зупиняє фермерів і вони вибирають ці гібриди.

Вибирайте насіння соняшнику Євраліс під технологію Кліарфілд в онлайн-магазині Посівна. Цінова політика і щільне співробітництво з кожним клієнтом допомагає нам пропонувати фермерам оптимальні ціни на насіння і агрохімію. Пропонуємо безкоштовне консультування кожного фермера щодо технології вирощування всіх культур і надаємо статистику вирощування всіх гібридів по регіонах. За роки роботи ми накопичили безліч інформації про врожайність гібридів, дієвості внесених препаратів, тому без проблем консультуємо аграріїв, пропонуючи кращі рішення на агрономічному ринку.