Фільтр
Виробник
Ще 1
Вегетація, днів
Країна
показати

Насіння ріпаку під Раундап

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
305-310
62
олійне
175
1836.
00 грн/міш.
У Наявності
305-312
76
олійне
170
1836.
00 грн/міш.
У Наявності
300-305
70
18
168
2159.
00 грн/міш.
У Наявності
305
72
олійне
165
3700.
00 грн/міш.
Немає на складі
305-310
68
олійне
175
3700.
00 грн/міш.
Немає на складі
305
70
олійне
168
3700.
00 грн/міш.
Немає на складі
292-320
60
олійне
170
3700.
00 грн/міш.
Немає на складі
305-310
68
олійне
175
3700.
00 грн/міш.
Немає на складі
80-90
37
10
160
4000.
00 грн/міш.
Немає на складі
85-90
60
15
155
4000.
00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння ріпаку під Раундап

Вибір технології вирощування і спектра розроблених агрохімічними компаніями гербіцидів невеликий для ріпаку і обмежується вирощуванням ріпаку під Раундап і насіння ріпаку під Євро-Лайтнінг. І в тому, і в іншому випадку вирощуються спеціальні гібриди з геном стійкості до гербіцидів. Це означає можливість обробки гербіцидами культури без пригнічення після появи сходів. Озимий та ярий ріпак, що Раундапо стійкий, більш відомий в зв'язку доступною ціною самого гербіциду Раундап і величезною кількості його ефективних аналогів. За допомогою обробки Раундапом вдається контролювати величезний спектр бур'янів, дводольні та злакові види, злісні карантинні бур'яни, деревно-чагарникову рослинність і падалицю минулорічних культур.

Насіння ріпаку під Раундап створене в Канаді. Вирощування посівного матеріалу ріпаку, стійкого до Раундапу, відбувається в схожих з нашою місцевістю умовах. Ріпак під Раундап стійкий до заморозків, витримує тривалу зиму. Гібриди озимого ріпаку - це культури, що вирощуються і на Півночі, і на Півдні країни, даючи високий урожай і прибуток фермерам.

Покупка озимого ріпаку під Раундап

Як вибрати і купити якісний посівний матеріал ріпаку? Перше правило, це покупка у перевіреного постачальника, такого як інтернет-магазин Посівна. Крім того, посівмат повинен бути упакований в паперові мішки з трьох шарів паперу, який дихає. Кожен виробник оснащує мішки захисними елементами і голограмами для підтвердження оригінальності продукції. Кожна партія товару в маркеті Вашого поля Посівна супроводжується сертифікатом якості, де вказано номер партії, схожість, смітна домішка, назва гібрида, рік врожаю та інші агрономічні характеристики.

Компанії виробники гібридів ріпаку під Раундап пропонують культури з вегетаційним періодом від 295 до 300 днів. Щоб визначити час збору ріпаку, рекомендується провести огляд посівів. Якщо при струшуванні стручка він "гримить", то культура готова до збирання. Недозрілий урожай, в якому насіння розташоване щільно в стручку, не видає характерних звуків.

Для уникнення виснаження родючості грунту, рекомендується сіяти ріпак після бобових культур, однорічних трав, картоплі, зернових колосових культур і кукурудзи. Тільки інтенсивна технологія вирощування підходить для успішної вегетації озимого ріпаку ГМО (під Раундап). Це включає своєчасний догляд за посівом, боронування, внесення підживлення і гербіцидів.

Поле, засіяне ріпаком під Раундап, обробляють гербіцидом на основі ізопропіламінної солі гліфосату. Препарат оригінал це гербіцид Раундап, але на ринку існує величезна кількість його аналогів:

 1. Отаман (Альфасмартагро)
 2. Геліос (Ахт)
 3. Річі (Океан Інвест)
 4. Гліфовіт (Укравіт).

Після обробки посіви рекомендується обробити по листу антистресантами, такими, що містять амінокислоти, гумінові речовини, адаптогени. Наприклад, комплексне добриво Євростім Фіто і Євростім Преміум. Норма внесення гербіциду Раундап на посіви ріпаку залежить від забур’яненості поля бур'янами і може варіювати. Визначити необхідну норму витрат препарату може тільки фахівець. Пропонуємо скористатися безкоштовними агроконсультаціями агрономів Посівна. Норма внесення препарату на ріпак становить 2 л/га.

Правильно побудована схема сівозміни, внесення добрив мають величезне значення для отримання високого врожаю культури. Заходи з контролю бур'янів можна поєднувати із заходами по контролю шкідників і хвороб.

✨Які гербіциди підходять для обробки ріпаку під Раундап?
Для обробки посівів ріпаку під Раундап підходять гербіциди суцільної дії на основі ізопропіламінної солі гліфосату - препарат-оригінал Раундап від Монсанто, а також аналоги гербіциду - препарат Отаман (Альфасмартагро), Геліос (АХТ), Річі (Океан Інвест), Гліфовіт (Укравіт).
 
⭐️Які попередники рекомендовані для посівів ріпаку під Раундап?
Ріпак під Раундап рекомендується сіяти після бобових культур, однорічних трав, картоплі, зернових колосових культур і кукурудзи. Попередники ріпаку під Раундап такі ж, як для звичайного ріпаку.
 
✔️Який вегетаційний період ріпаку під Раундап?
В каталозі онлайн-маркету Посівна пропонуються гібриди ріпаку під Раундап з вегетаційним періодом 295 до 300 днів.
 
⏩Чи є обмеження щодо сівозміни після застосування гербіциду Раундап і його аналогів?
Внесення ізопропіламінної солі гліфосату в якості гербіциду суцільної дії не накладає обмежень на сівозміну. Вже через 7 днів можна висівати будь-яку культуру.
 
✅Які переваги вирощування гібридного ріпаку під Раундап?
Вирощування насіння ріпаку під Раундап рекомендується для сильно забур'янених полів, де важко обробляти гібриди класичної технології.