Фільтр
Виробник
  • Євраліс Семанс (Euralis Semans)
  • Монсанто (Monsanto)
Ще 1
Вегетація, днів
Країна
показати

Насіння ріпаку під Євро-Лайтнінг

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
292-320
70
олійне
165
5130.
00 грн/міш.
У Наявності
292-320
53
олійне
175
5675.
00 грн/міш.
Передзамовлення
292-320
53
олійне
165
5675.
00 грн/міш.
Передзамовлення
292-320
53
олійне
195
5675.
00 грн/міш.
Передзамовлення
292-320
53
олійне
190
5675.
00 грн/п.о.
Передзамовлення
292-320
60
олійне
155
6222.
00 грн/міш.
Передзамовлення
292-320
60
олійне
155
6622.
00 грн/міш.
Передзамовлення
292-320
51
олійне
170
206250.
00 грн/міш.
Передзамовлення
95-105
40
12
180
4000.
00 грн/міш.
Немає на складі

Вирощування ріпаку під Євро-Лайтнінг - вигідна технологія обробітку завдяки можливості контролювати широкий спектр бур'янів без пригнічення вирощуваної культури ріпаку. У такому випадку для посіву потрібно вибирати гібриди озимого ріпаку, що стійкі до обробки гербіцидом на основі імідазолінів (Євро-Лайтнінг або його аналоги). В основі технології - вирощування стійких гібридів ріпаку та застосування гербіциду, що здійснює повний контроль злакових і широколистих бур'янів на полі.  Євро-Лайтнінгова технологія настільки ефективна, що необхідна тільки одна обробка за сезон. А підсумкова врожайність і якість насіння буде дуже високою.

Виробнича систем Євро-Лайтнінг добре зарекомендувала себе для соняшника, але і для ріпаку вона теж дуже успішна. Ріпак під Євролайтінг в порівнянні з традиційними гібридами, - це новий рівень врожайності і контролю бур'янів на полі. Витрати на внесення та гербіцид окупаються високим урожаєм культури.

Технологія вирощування ріпаку під Євро-Лайтнінг (Clearfield)

В системі Кліарфілд використовуються спеціальні гібриди озимого ріпаку, що селекційними методами набули стійкості до гербіциду. Ця стійкість дозволяє обробляти поле гербіцидом, тоді як звичайні гібриди ріпаку не витримають такої обробки.

При вирощуванні ріпаку традиційним способом необхідно підбирати комплекс дорогих гербіцидів в залежності від видового складу бур'янів та стану посіву. На ефективність обприскування сильно впливає температурний режим, стан посівів і бур'янів (внесення гербіцидів на перерослі бур'яни не ефективний). Фахівці Посівна не рекомендують перевищувати дозу гербіциду, тому що це призведе до необоротного пригнічення культури.

Переваги технології Євро-Лайтінг

Ріпак вирощують за технологією Clearfield, впроваджуючи мінімальну або нульову обробку грунту. Ці інноваційні технології вимагають якісного контролю бур'янів, які не знищуються або мало знищуються механічним способом, тому що відсутня традиційна оранка.

Технологія Кліарфілд для вирощування ріпаку - економічно вигідна, завдяки тому, що проводиться тільки одна обробка поля за сезон гербіцидами. Це зменшує витрати на робочу силу, техніку.

Завдяки одній обробці набагато простіше вибрати час для оптимальної обробки поля, коли погода і стан посіву сприятливі.

Звичайно не варто забувати і про обмеження. Ріпак Євро-Лайтнінг (Clearfield) потрібно повертати на поле не раніше, ніж через три-чотири роки. При цьому не рекомендується сіяти на полі після нього бобові культури. Препарати імідазолінової групи застосовують на полі не частіше ніж один раз за три роки. Якщо на поле до цього вирощувався соняшник під Євро-Лайтнінг, то гербіцид не прибере падалицю минулорічного соняшника.

Після застосування гербіциду Євро-Лайтнінг або його аналогів зібраний урожай культури буде містити мало насіння бур'янів. При цьому ефективним вважається обприскування бур'янів до фази 1-4 справжніх листків, перерослі форми недостатньо добре пригнічуються гербіцидом. Обробку проводять від фази 2 до 6 листків ріпаку.

Імазамокс і імазапір - діючі речовини гербіциду, проникають через листя і кореневу систему з ґрунту. Потім відбувається швидкий транспорт до точок росту бур'яну, де критично порушується процес амінокислотного синтезу. Це викликає швидку загибель бур'янів. Після обробки поле чисте від бур'янів протягом всього періоду вегетації. Купуйте оригінальний посівмат в маркеті вашого поля Посівна, щоб бути впевненим у майбутній врожайності вирощуваного насіння.