Фільтр
Виробник
Вегетація, днів
показати

Насіння ярого ріпаку

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Гектор
110
49
1850
.00 грн/міш.
У Наявності
Аксель
97
47
1970
.00 грн/міш.
Передзамовлення
Джером
127
олійне
35
132
3700
.00 грн/міш.
Немає на складі
Джеррі
125
олійне
35
90
3700
.00 грн/міш.
Немає на складі
ДК 7160 КЛ
85-95
олійне
35
90
3700
.00 грн/міш.
Немає на складі
Медана Ф 36
92
18
60
180
3700
.00 грн/міш.
Немає на складі
ДК 7150 КЛ
95-105
12
40
180
4000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Мажор РС
80-90
10
37
160
4000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Раудіс РС
85-90
15
60
155
4000
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння ярого ріпаку

Інтернет-магазин Посівна пропонує насіння ярого ріпаку, що сіє в нашій країні все більша кількість фермерів. Озимий або ярий ріпак - відмінна альтернатива соняшнику в схемі сівозміни. Хоча посівний матеріал не набагато відрізняється в ціні від соняшнику, але технологічно обробляти ріпак значно дешевше. Вирощувати саме ярий ріпак перспективно і вигідно. Включення в сівозміну ярого ріпаку вимагає від фермера глибоких знань про те, як вирощувати культуру. Ріпак росте повільно на початку періоду вегетації. Вплив бур'янів на початку росту на культуру значний, тому потрібно застосування гербіцидів для успішного розвитку культури.

Небажані попередники для ярого ріпаку:

  • культури родини Капустяні
  • цукровий буряк.

Високий урожай ярового рапсу можна одержати після зернових колосових культур, ячменю, зернобобових рослин. Це пояснюється тим, що рослини цих родин мають спільних з культурою шкідників і хвороби. Термін, коли оптимально і рекомендується після них сіяти ріпак становить 5 років. Цінність насіння ярого ріпаку в тому, що ця культура прекрасно оздоровлює грунт, покращує її фітостан, повертає в оборот азот і розпушує. Таким чином, це підвищує продуктивність наступних культурних рослин в сівозміні.

Насіння ярого ріпаку: успішна технологія вирощування

Ярий ріпак потребує грунти з нейтральною або слабокислою реакцією. Таку характеристику мають чорноземи. Грунти з важким складом, з поганою теплопровідністю не підходять для ріпаку. Ріпак ярий, насіння купити яке можна в компанії Посівна, добре показує себе при ретельній обробці грунту. Від цього залежить схожість насіння і подальший розвиток. Дискування і оранка грунту не тільки вирівнює грунт і зберігає вологу, але сприяє усуненню бур'янів.

Перед посівом ярого ріпаку рекомендується боронування, культивація, коткування для формування якісного посівного ложа. Посів проводять в досить ранні терміни, доросла культура витримує морози до -8 С. Глибина посіву ярого ріпаку 5 см, коли грунт прогрівся до + 5- + 8 С. Забезпечення вологою краще при ранніх термінах посіву, при цьому рослини не пошкоджуються шкідниками і здатні відрости до того, як виростуть бур'яни. Пізній посів ярого ріпаку не рекомендується, оскільки призводить до зниження врожайності на 1-5 ц/га. При цьому спостерігається зниження олійності врожаю до 44%.

Для успішного вирощування ріпак потребує внесення добрив. Збагачення грунту необхідно навіть на грунтах з високим агрофоном. Рекомендується вносити стандартні азотно-фосфорно-калійні підкормки і бор-вмісні перед цвітінням культури. Калійні і фосфорні добрива оптимально вносити під час весняної культивації, а також в фазу бутонізації.

Сорт чи гібрид ярого ріпаку вирощувати?

Сорти ярого ріпаку популярніші в порівнянні з гібридами. Двостатеві сорти ярого ріпаку потенційно урожайні до 30 ц/га. Насіння сортів ріпаку не містить глюкозинолатів і ерукової кислоти. Ці речовини знижують харчову і кормову цінність культури.

В Посівна насіння ярого ріпаку, ціна якого залежить від виробника або оригінатора. Посівмат української селекції дешевше, ніж у мультинаціональних виробників. Але це не говорить негативно про його якість. Українська селекція відмінно адаптована до наших кліматично-погодних умов. Ми пропонуємо швидку доставку товарів до вашого фермерського господарства логістичними компаніями або підберемо попутний транспорт до господарства.

✨Які переваги ярого ріпаку?
Насіння ярого ріпаку підходить для зони ризикованого землеробства для озимого ріпаку. Якщо озимий ріпак вимерзає, що його можна пересіяти ярим ріпаком.
 
⭐️Яка норма посіву ярого ріпаку?
Норма посіву ярого ріпаку становить 2-2.5 млн схожих насінин, що відповідає 6-8 кг/га.
 
✔️Яка глибина посіву ярого ріпаку?
Ярий ріпак сіють на глибину 2-3 см в Степу, 1.5-2 см в Лісостепу.
 
⏩Які компанії виробляють насіння ярого ріпаку?
Ярий ріпак в каталозі Посівна є таких компаній: Декалб (Монсанто), Rapsoil.
 
✅Скільки днів становить період вегетації ярого ріпаку?
Вегетаційний період у ріпаку ярого становить 80-120 днів.