Фільтр
Виробник
Стійкість до холоду
Стійкість до посухи
Репродукція
 • 1 репродукція
Рекомендовані регіони
 • Південь
 • Схід
 • Центр
Ще 2
показати

Насіння ярої пшениці

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
 • код: 023-0930
Семена пшеницы Гренни
  85-115
  90
  50
  95
  850.00850.
  00 грн/міш.
  Немає на складі
  • код: 023-0931
  Семена пшеницы Дуромакс
   85-115
   70
   50
   93
   850.00850.
   00 грн/міш.
   Немає на складі
   • код: 023-0932
   Семена ячменя Вильма
    85-115
    90
    50
    95
    850.00850.
    00 грн/міш.
    Немає на складі

    Насіння ярої пшениці

    Яра пшениця - культура, що вирощується в багатьох куточках землі. Її можна вирощувати в будь-яких кліматичних регіонах країни з мінімальними витратами ресурсів. Зерно пшениці, разом з рисом, - це головний злак нашої планети.

    Вирощування насіння ярої пшениці - прибуткове заняття, але успіх залежить не тільки від прикладених зусиль. Зниження врожайності відбувається в результаті дії несприятливих чинників навколишнього середовища (посуха, зливи, хвороби і шкідники).

    Як купити насіння ярої пшениці високої якості?

    Яра пшениця - важлива продовольча культура з високою біологічною цінністю білка.

    На нашому сайті представлені сорти ярої пшениці, що володіють певними якостями:

    - високою врожайністю,

    - толерантністю до хвороб,

    - стійкістю до посухи і весняних заморозків.

    Вирощування насіння ярої пшениці дозволяє отримати високий урожай, незалежно від несприятливих факторів навколишнього середовища.

    Врожайність сучасних сортів ярої пшениці сягає 55-65 ц/га. Типова урожайність ярих посівів становить до 30-50 ц/га при дотриманні норм посіву та агрономічних технологій вирощування.

    Технологія вирощування ярої пшениці

    Яра пшениця підходить для вирощування в регіонах країни, де можна проводити ранній посів. Її можна підсівати при загибелі посівів озимої пшениці.

    Підготовка ґрунту передбачає боронування і агротехнічні прийоми щодо збереження вологи в грунті. Посів проводять ще при температурі грунту 1-2 С, але сходи витримують заморозки до -8 С. Ранній висів культури сприяє тому, що рослини добре забезпечені вологою, менше уражаються шкідниками на ранніх стадіях вегетації.

    Інтенсивна технологія вирощування дозволяє отримати максимальний результат. Азотні добрива для ярої пшениці вносяться в 3 етапи: основне підживлення 60 - 70 кг азоту, при виході в трубку - 20 - 40 кг азоту, на початку колосіння - 15 - 20 кг азоту. Добрива калійної і фосфорної групи вносять під культивацію навесні або восени.

    Особливості ярої пшениці

    Некоректно порівнювати продуктивність ярої та озимої пшениці. Це пов'язано з тим, що озима пшениця має вдвічі більший період вегетації (200 проти 100 днів). До того ж в агротехнічному сенсі озима пшениця краще забезпечена добривами та засобами захисту. Вона може бути також страховою хлібною культурою, яку підсівають на місці загибелі озимої пшениці.

    Оскільки важко вибрати один сорт з високою врожайністю і пластичністю до умов вирощування, то вибір оптимального для Вашого регіону сорту стає вкрай важливим. Отримайте висококваліфіковану допомогу практикуючих агрономів у виборі насіння ярої пшениці. Купуючи насіння пшениці в маркеті Вашого поля POSIVNA і виконуючи всі технології вирощування, Ви отримаєте якісний високий урожай зерна. Ми пропонуємо великий асортимент продукції по конкурентними цінами.