Насіння пшениці

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Снігова королева
280
100
94
1000
825
.00 грн/міш.
У Наявності
Богдана
287-300
1000
100
104
1150
.00 грн/міш.
У Наявності
Девятий Вал
250-270
105
125
1000
9500
.00 грн/міш.
У Наявності
Шестопалівка
250-270
1000
120
90
10500
.00 грн/міш.
У Наявності
Шпалівка
262-272
120
85
1000
10500
.00 грн/міш.
У Наявності
НС 40 С
512
.00 грн/міш.
У Наявності
Луран
334
1000
80
75
825
.00 грн/міш.
У Наявності
Сталева
260-275
106
85
1000
875
.00 грн/міш.
У Наявності
Недра
98-104
1000
70
1000
.00 грн/т
У Наявності
Дубравка
88-98
1000
48
84
1000
.00 грн/т
У Наявності
Мескаль
277-285
1000
135
81
1012
.00 грн/міш.
У Наявності
Тобак
269-282
1000
90
79
1012
.00 грн/міш.
У Наявності
Еміл
280
1000
150
85
13500
.00 грн/т
У Наявності
Ронін
320
1000
74
99
13500
.00 грн/т
У Наявності
Балітус
280
1000
120
90
14421
.00 грн/т
У Наявності
Фабиус
267-277
1000
100
85
14421
.00 грн/т
У Наявності
Нива Одеська
285
102
112
1000
10000
.00 грн/т
Немає на складі
Сербінетта
64-83
50
67
65
455
.00 грн/т
Немає на складі
Азра
85-90
50
74
82
490
.00 грн/т
Немає на складі
Антігон
80-90
50
65
75
575
.00 грн/т
Немає на складі

Насіння пшениці

Насіння пшениці - культура, яку вирощується по всьому світу фермерами, фермерськими господарствами і великими агрохолдингами. Зернова пшениця - це головний продукт харчування в більшості країн світу. Культивована пшениця відноситься до роду Triticum. Найбільш широко використовуваний вид пшениці - це звичайна пшениця (Triticum aestivum).

Насіння пшениці, купити яке Ви можете на нашому сайті, це високопродуктивні сорти вітчизняної або зарубіжної селекції. На зернову продукцію - стабільно є попит. А грунтово-кліматичні умови нашої країни - підходять для обробітку цієї культури.

Попри велику схожість, насіння пшениці ділиться групи. У сучасному землеробстві виділяють такі групи по твердості зерна:

 • тверді
 • м'які
 • дурум.

Насіннєві компанії виробляють посівну озиму та яру пшеницю. Тверді і м'які сорти вказують на призначення.

У твердих сортах пшениці багато протеїну. Під час перемелювання зерна не кришаться. У ній багато клейковини, сама пшениця на вигляд склоподібна і здатна вбирати багато води. Тверді сорти можуть вирощувати фермери, що надають перевагу як весняному посіву (яра пшениця), так і осінньому (озима). Зібраний урожай використовується в харчовій промисловості для виробництва макаронів і пшеничних круп.

М'яка пшениця більш поширена. У ній менше білка і глютену, клейковини, ніж у твердих сортів. Борошно, що отримують з таких сортів, розсипчасте, зерно добре кришиться. З м'яких сортів пшениці роблять борошно, печуть хліб, здобу.

Ще один особливий клас пшениці - пшениця дурум. Це твердий сорт пшениці з підвищеним рівнем клейковини. Дурум використовується для виробництва борошна, з якої готують спеціальні види хліба, елітні макаронні вироби.

Маркет Посівна - найкраще місце, де купити пшеницю для посіву твердих і м'яких сортів. У нас можна придбати канадську пшеницю, сорти української та іноземної селекції.

Насіння пшениці: озима та яра

Відмінності озимої і ярої пшениці проявляються, в першу чергу, в термінах посіву. Крім того, існують відмінності в вирощуванні зерна.

Яра пшениця - найдавніша культура, яку переробляють на високоякісне борошно для виготовлення хліба та різноманітної кондитерської продукції. Яра пшениця прекрасно адаптується до несприятливих умов вирощування, може підсіватися до озимих посівів, коли частина сходів гине. Насіння пшениці ярої висіваються в весняний період, з березня по травень. Період її вегетації становить в середньому 100 днів. При дотриманні правил агротехнічних прийомів, достатньому рівні зволоження під час вегетації культури можна виростити високий урожай.

Насіння пшениці озимої сіють в залежності від регіону з початку осені. На зволожених грунтах посів відкладають на більш пізні терміни, щоб убезпечити від ураження злаковими мухами і уникнення переростання посівів.

Сортова пшениця добре реагує на високий агрофон і застосування добрив. Але найголовнішою складовою успіху є вибір відповідного сорту. Купуючи насіння пшениці в Україні, вибирайте продавців, що підтверджують Вам репродукцію насіння. Чим нижче репродукція, тим менша врожайність пшениці. При виборі 2 і 3 репродукції насіння пшениці потрібно приділяти більше уваги протруюванню насіння і кратності обробки добривами для отримання високого врожаю.

Для отримання максимальної врожайності вибирайте насіння пшениці 1 репродукції, але, щоб отримати насіння на повторний посів, слід вибирати пшеницю репродукції еліта. Відповідно, ціна насіння пшениці репродукції еліта вище, ніж 1 репродукції. У маркеті Вашого поля Посівна пропонуємо купити насіння пшениці 1 репродукції і еліту. Ми гарантуємо швидку доставку транспортними компаніями або власним транспортом на фермерське господарство.

Вибираючи насіння пшениці, ціна якого нижче за середньоринкову, можна купити фальсифікат. Часто продають дешеве насіння, репродукція якого нижче заявленого. Остерігайтеся неперевірених постачальників і купуйте в маркеті Посівна, що готовий до тривалої вигідної співпраці.

Вітчизняні та зарубіжні сорти насіння пшениці

Існує насіння пшениці української та зарубіжної селекції. Вибираючи сорти української селекції, Ви напевно не прогадаєте. Воно спеціально адаптоване для вирощування в наших умовах. Українські сорти вирощуються не перший рік в наших регіонах, тому можна зібрати достатню статистику для вибору оптимального сорту пшениці. Зарубіжна селекція при правильному підборі в регіон вирощування показує високий потенціал врожайності.

Українські сорти добре проявляють себе в посушливих умовах степів. Якщо Ви не використовуєте добрива, то також вибирайте українську селекцію.

Пропонуємо купити посівну пшеницю, консультуючись з досвідченими менеджерами, що мають науково-практичний досвід в агрономії. Ядром вирощування пшениці в Україні є центральні, західні, південні і північні зони. Її рентабельно вирощувати як на великих площах великих фермерських господарств, так і в невеликих обсягах на фермерських полях. Насіння пшениці на нашому сайті - сертифіковане і спеціально відібране для вирощування на території нашої країни.

Компанії-виробники посівної пшениці:

 1. Заатбау (Saatbau)
 2. Інститут сільського господарства степової зони НААН України
 3. КВС Україна
 4. Сингента
 5. Байєр
 6. Лімагрейн.

Насіння пшениці європейської якості

Вибір відповідного сорту пшениці впливає на майбутню врожайність на 30%-50%. Кожен сорт містить унікальний генотип, що формує властивості того чи іншого сорту. При виборі пшениці враховуйте грунтово-кліматичні умови, історію поля, потенційну врожайність, чи будете вносити добрива і пестициди, терміни дозрівання й інші характеристики. Розібратися в різноманітності чинників і сформувати передумови до високого врожаю, допоможуть менеджери-консультанти магазину Посівна.

За рівнем врожайності і технологіями вирощування виділяють такі групи:

 • інтенсивні
 • універсальні
 • пластичні.

Інтенсивні сорти пшениці показують хороші результати, але тільки при внесенні необхідних за технологією доз добрив, на врожайних грунтах і з застосуванням засобів захисту. Тільки в такому випадку культура проявляє свій потенціал.

Універсальні сорти стійкі до стресових умов вирощування, проявляють адаптивність, але при цьому добре реагують на грунти з високим агрофоном.

Адаптивні сорти озимої і ярої пшениці характеризуються високою адаптивністю та агро-екологічною пластичністю. Швидко відновлюються навесні після зимового стресу.

Для прибуткового вирощування в мінливих погодних умовах рекомендуються сорти адаптивні і універсальні. Для великих господарств маркет Посівна рекомендує сорти різної групи стиглості. При посіві в різні терміни, кожен з них збирають в певний період (поступове дозрівання), так техніка використовується більш ефективно і зменшується вплив погодних факторів. Як правило, вистачає 3-4 груп стиглості пшениці. Крім якісного прибуткового насіння інтернет-магазин Посівна пропонує професійну агро підтримку на всіх етапах вирощування культури.

✨ Яку селекцію насіння пшениці вибрати для посіву?
Насіння пшениці вітчизняної селекції краще пристосовані до наших кліматично-погодних умов, а насіння пшениці імпортної селекції має більшу продуктивність, наприклад, сорти канадської або німецької селекції.
 
⭐️Яка врожайність сортів пшениці?
Вирощуючи пшеницю, можна розраховувати на врожайність 85-110 ц/га в Лісостепу і Поліссі, 70-90 ц/га в Степу і Південному Степу України.
 
✔️Як пшениця вигідна для посіву: твердих чи м'яких сортів?
Урожай зерна твердої пшениці дорожче, ніж зерно м'якої пшениці. Але попит на м'яку пшеницю вище, її завжди можна реалізувати.
 
⏩Які виробники випускають врожайні сорти пшениці?
В онлайн-каталозі Посівна зібрані високоврожайні сорти озимої і ярої пшениці таких виробників: КВС, Заатбау та інших компаній. Якщо шукаєте насіння пшениці певного оригінатора або виробника, то зробіть запит менеджеру-консультанту, ми обов'язково підберемо підходящий Вам сорт пшениці.
 
⏩Скільки сортів пшениці, придатних для вирощування в Україні, існує на ринку?
В Україні існує 150 сортів пшениці, що придатна для вирощування в кліматично-погодних умовах нашої країни.
 
✅Які види добрив є найбільш ефективними для підвищення врожайності пшениці?
Для підвищення врожайності пшениці ефективними є азотні добрива, такі як аміачна селітра та карбамід, фосфорні добрива, такі як суперфосфат, та калійні добрива, такі як хлористий калій.
 
⭐️Які проблеми можуть виникнути при вирощуванні пшениці та як їх можна вирішити?
До проблем, які можуть виникнути при вирощуванні пшениці, належать хвороби, шкідники та погодні умови. Ці проблеми можна вирішити шляхом використання засобів захисту рослин, правильного вибору сортів пшениці, а також проведення заходів щодо покращення ґрунту та забезпечення оптимального режиму поливу.
 
⏩Як вибрати відповідний сорт пшениці для конкретного регіону?
Вибір відповідного сорту пшениці для конкретного регіону залежить від кліматичних умов, ґрунтового складу та цілей вирощування. Найкраще звернутися до фахівців-агрономів, які допоможуть обрати найбільш підходящий сорт пшениці для конкретної місцевості.
 
✅Які технології вирощування пшениці можуть підвищити її якість?
Технології вирощування пшениці, які можуть підвищити її якість, включають використання сортів пшениці з високим вмістом клейковини, правильний вибір добрив, а також правильний режим поливу і заходи по боротьбі зі шкідниками і хворобами.
 
⏩Як провести збирання та зберігання врожаю пшениці, щоб зберегти його якість?
Для збирання пшениці використовуються комбайни, які дозволяють зібрати зерно без пошкодження. Після збирання зерно слід зберігати в сухому та прохолодному місці, щоб уникнути плісняви та комах. Зберігання зерна також потребує регулярної вентиляції та обстеження на наявність захворювань та комах. Крім того, перед зберіганням зерно слід обробити засобами захисту від комах та грибків. Зберігання зерна у спеціальних контейнерах або силосних ямах також допоможе зберегти його якість.
 
⭐️Які показники ґрунту важливо враховувати при вирощуванні пшениці?
При вирощуванні пшениці важливо враховувати такі показники ґрунту, як його кислотність, щільність, вміст гумусу, азоту, фосфору та калію, а також наявність токсичних елементів. Оптимальні показники ґрунту для вирощування пшениці - pH 6,5-7,5, вміст гумусу не менше 2,5%, вміст азоту не менше 120 кг/га, фосфору - не менше 40 кг/га та калію - не менше 100 кг/ га.
 
⏩Яких заходів можна вжити для підвищення стійкості пшениці до посухи?
Для підвищення стійкості пшениці до посухи необхідно застосовувати заходи щодо поліпшення ґрунтової структури, такі як внесення органічних добрив, проведення заходів щодо покращення вологоутримуючої здатності ґрунту, використання сортів пшениці, стійких до посухи, та дотримання правильного режиму поливу.
 
✅Які фактори можуть вплинути на врожайність пшениці?
На врожайність пшениці можуть вплинути такі фактори, як кліматичні умови, якість ґрунту, вибраний сорт пшениці, використання добрив, правильний режим поливу, а також заходи щодо захисту від хвороб та шкідників.
 
⭐️Які методи обробітку ґрунту можуть використовуватися при вирощуванні пшениці?
Методи обробки ґрунту, які можуть використовуватися при вирощуванні пшениці, включають обробку плугом, мінімальну обробку, мульчування, нульову обробку і глибоку оранку. Вибір методу обробітку ґрунту залежить від цілей вирощування, якості ґрунту та сезонних умов.
 
⏩Які технології можна використовувати для зниження витрат на вирощування пшениці?
Для зниження витрат на вирощування пшениці можна використовувати такі технології, як точне землеробство, що дозволяє зменшити витрати на добрива, скоротити кількість обробітків ґрунту та оптимізувати режим поливу. Також можна використовувати сучасні сорти пшениці, які більш стійкі до хвороб та шкідників, та застосовувати інтегрований підхід до боротьби зі шкідниками та хворобами, що дозволить скоротити витрати на застосування засобів захисту рослин. Крім того, важливо використовувати сучасну техніку та обладнання, такі як автоматизовані системи поливу та механізовані засоби для обробітку ґрунту, що дозволить скоротити трудовитрати та покращити ефективність вирощування пшениці.