Насіння нуту

Фильтр
Семена нута ЕС Алунт
95-100
35
55
800.00800.
00 грн/міш.
У Наявності
Семена нута Азкан
85
48
45
800.00800.
00 грн/міш.
Немає на складі
Семена нута Зехавит
95
50
55
800.00800.
00 грн/міш.
Немає на складі
Семена нута Орион
95
55
55
800.00800.
00 грн/міш.
Немає на складі
Семена нута Розанна
95-100
27
60
800.00800.
00 грн/міш.
Немає на складі
Семена нута Триумф
94-98
45
60
800.00800.
00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння нуту (посівний матеріал)

В умовах сучасного господарства хорошу продуктивність і рентабельність демонструє насіння нуту. Ми пропонуємо високоякісне насіння нуту або турецького гороху, що підходить для вирощування по всій території України.

Нут - досить давня культура. В ньому міститься багато клітковини, 80 мінералів, білків і вуглеводів, що легко засвоюються організмом людини.

Вирощування насіння нуту

Незважаючи на холодостійкість культури, нут краще росте в теплих умовах навколишнього середовища. Поява сходів можлива навіть при +5 С. Це однорічні рослина, чиї насіння добре переживають весняні заморозки. Міцна стрижнева коренева система проникає в грунт до 1 м. За період вегетації формується рослина від 50 см до 1 м. У плодах нуту, бобах, міститься від 1 до 3 зерен. Залежно від сорту відрізняється колір і форма бобів нуту (жовтий, білий, фіолетовий).

Існує залежність якості плодів нуту від вибраного сорту і умов вирощування. У їжу вживаються боби білого кольору. Рослинний білок нуту практично повноцінний в порівнянні з тваринним білком. Він легко і повністю засвоюється.

При вирощуванні нуту його необхідно забезпечити всіма необхідними елементами живлення, що є в рекомендації виробника. Нут - посухостійка теплолюбна культура, яка не вимоглива до особливих видів грунтів. Надмірне зволоження грунту і зливи можуть спровокувати ураження грибковими інфекціями. Слід зазначити, що боби стійкі до розтріскування і дозрівають досить рівномірно. Збір врожаю проводять при повному пожовтінні більшості бобів і твердості насіння. Середня врожайність культури залежить від умов вирощування, погоди і досягає 40 ц/га.

Культура нуту - відмінний партнер в сівозміні для пшениці. Для полів, які перенасичені зерновими, нут є чудовою альтернативою. Його насіння можна висівати в ранній термін, оскільки нут холодостійкий.

Купити насіння нуту

Збалансована цінова політика і висока якість посівного матеріалу нуту в маркеті Вашого поля POSIVNA - це запорука високого врожаю. Є в наявності зарубіжні та українські сорти нуту. У кожного є свої переваги. Оптимальний для вас сорт вибирайте за показниками врожайності, якості зерна, його поживної цінності.

Нут, в цілому, безпроблемна рослина, але погано реагує на забур'яненість полів. Оскільки відсутні страхові гербіциди для нуту, а ті, що використовуються для бобових (соя, горох) можуть привести до пригнічення культури, тому з бур'янами борються ще на попередниках. Для захисту від бур'янів найбільш ефективним є проведення боронування до сходів нуту.

Купуючи якісний посівний матеріал нуту і дотримуючись норм висіву і технології вирощування, вдасться зібрати якісний урожай і отримати високий прибуток. Ціни на насіння нуту в посівний період можуть бути високими, але купуючи посівмат заздалегідь, можна отримати хорошу знижку. Отримайте безкоштовну консультацію досвідчених агрономів в нашій компанії POSIVNA.