Фільтр
Рекомендовані регіони
Виробник
Стійкість до посухи
ФАО
Ще 2
Вологовіддача
Стійкість до холоду
показати

Цукрова кукурудза

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Біколор
170
5540
.00 грн/міш.
У Наявності
Балерина
280
150
217
2789
.00 грн/міш.
Немає на складі
Спіріт Ф1
190
2800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Матір Драконів Ф1
150
5430
.00 грн/п.о.
Немає на складі
ГСС 3071
150
100
230
7000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Мореленд F1
250
100
220
7000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Оверленд F1
250
100
210
7000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Світстар F1
150
100
210
7000
.00 грн/міш.
Немає на складі
Шайнрок F1
250
100
220
7000
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння солодкої кукурудзи

Насіння солодкої кукурудзи обробляють по всьому світу, її вирощування та переробка стає все більш популярною у всьому світі. Фермери відводять все більші площі під цю культуру, як і займаються переробкою готової продукції (консервування і заморожування). Все це формує гарну рентабельність фермерам при вирощуванні насіння цієї культури.

Компанія Сингента та інші насіннєві компанії випускають широку лінійку сортів і гібридів, що підходять як для свіжого ринку, так і переробки. Стебло формує від 1 до 3 великих качанів. Розмір качана до 30 см. На солодкість смаку впливають амілодекстрини, що поміщаються в паренхімі. У зернах кукурудзи підвищена кількість корисних речовин, багато протеїну, вітамінів і мінералів. Вона корисна і смачна, її люблять цінителі здорового і дієтичного харчування.

Солодка кукурудза на ринку випускається в декількох підвидах. Існує так звана стандартна, нормальна і солодка кукурудза типу SU. Вони використовуються для переробки. Є цукрова кукурудза з підвищеним вмістом цукру - тип SE. У підтипу SE дуже смачне ніжне зерно, багато цукру в зернах. Вона буває гомозиготна і гетерозиготна. Гомозиготна по типу SE - найсолодша в цій групі, а гетерозиготна, отримана від ліній SE і SU, менш солодка.

Підтип SH2 - це ультра солодкі сорти з твердим зерном і ще вищим рівнем цукру, ніж в типі SE. Крім того, у неї тривалий термін зберігання. Підтип SY - має гени підтипу SE - 75% і SH2 - 25%. Такі типи кукурудзи мають багато амілодекстринів і хорошу натуру зерна.

Насіння солодкої кукурудзи, купити які Ви можете в маркеті Вашого поля Посівна, не містять багато крохмалю, але багато декстрину в порівнянні зі звичайною кукурудзою. Таким чином, сорти солодкої кукурудзи набагато повільніше переробляють цукри в запасні елементи.

Солодка кукурудза SU типу вміщує 4-6% цукру в своїй масі, суперсолодка - від 8 до 12% від маси (сорти з генотипом SH2).

Купити насіння цукрової кукурудзи в Україні

При купівлі насіння кукурудзи звертайте увагу на сортові та гібридні особливості, агрономічні показники, чистоту і показники схожості.

Цукрова кукурудза досить теплолюбна рослина. Культура сходить при +10-+12 градусах через три тижні після посіву, а при температурі +23-+28 сходи з'являються вже через тиждень.

Весняні заморозки дуже несприятливі для зростання. На стадії 2-3 листків культура може витримати заморозки до -2 градусів. Підвищені температури повітря стерилізують пилок, тому температура понад +30 градусів погіршує запліднення і якість закладки зав'язі.

Культура вимоглива до світла і не формує качанів в тіні. На початку вегетації не вимагає багато вологи, але вона важлива під час формування суцвіть від моменту закладки волоті. Солодка кукурудза росте на легких родючих ґрунтах. Це культура короткого дня, що при малій кількості світла знижує кількість врожаю.

В інтернет-магазині Посівна вигідні ціни на гібриди солодкої кукурудзи для вирощування фермерами на полі. Вибирайте товар в каталозі нашого онлайн-маркету і ми здійснимо Вам доставку в день замовлення за умови отримання інформації про замовлення до 12.00, або на наступний день при замовленні після 12.00. Професійні менеджери допоможуть розібратися і обрати потрібний Вам гібрид солодкої кукурудзи, щоб заробити.

Насіння кукурудзи f1 - це високостійкі і високопродуктивні гібриди, адаптовані для вирощування в нашій кліматичній зоні. Вони стійкі до грибних інфекцій, поїдання комахами, стресів навколишнього середовища. Добре адаптуються до різних грунтів і кліматично-погодних умов. Добре себе показують на зрошувальній системі обробітку. Від забезпечення вологою багато в чому залежить врожайність культури, якість врожаю, величина зерна.

Попередники для солодкої кукурудзи рекомендуються такі, що не сильно висушують грунт. Це соняшник, буряк, овочеві та зернові культури. Поганими попередниками є просо і кукурудза, що сприяє накопиченню загальних шкідників і хвороб. Після обробки грунту з максимальним збереженням вологи і покупки насіння цукрової кукурудзи проводять посів. Глибина висіву 4-5 см, приблизно 12-15 кг/га. Потрібно домогтися оптимальної густоти культури 60-65 тис рослин на гектар, при збиранні 55-60 тис рослин на гектар.

Для поступового збору качанів в стадії молочної стиглості, сіють гібриди з різним періодом зростання, підбираючи такі, в яких інтервал дозрівання 15-20 днів. Для культури рекомендуються стандартні мінеральні та грунтові добрива, а з мікроелементів в період зростання важливо внести мікродобрива з цинком.

✨У чому відмінність цукрової кукурудзи від звичайної, вирощуваної на зерно?
Цукрова кукурудза - культура з високою харчовою цінністю. У зерні такої кукурудзи міститься більше фруктози, глюкози, сахарози, ніж в деяких фруктах і овочах. Крім того, в ній підвищена кількість вітамінів групи В, В1.
 
⭐️Як відрізнити качан цукрової кукурудзи від вирощуваної на зерно?
Оболонка зерна солодкої кукурудзи більш тонка і ніжна. Смак - вершковий. Маточки на качані солодкої кукурудзи світлі, а на польовій - темні. Солодка кукурудза має більше рядів на качані. Колір зерен солодкої - яскраво жовтий, а у звичайної кукурудзи - більш блідий.
 
✔️Коли сіють солодку кукурудзу?
Солодка кукурудза - теплолюбна рослина, яку сіють в грунт, прогрітий до +10 градусів, коли немає загрози нічних заморозків. Для південних регіонів - це кінець квітня для гібридів Su (солодкі гібриди) і середина травня для гібридів Sh2 (суперсолодкі гібриди). Оптимальною температурою посіву для появи швидких дружних сходів є +12 - +15 градусів.
 
⏩Коли проводити прибирання солодкої кукурудзи?
Збір качанів солодкої кукурудзи проводять на стадії молочної стиглості. Візуально на цьому етапі ниткоподібні маточки качанів кукурудзи - сухі. Збирання проводять через 20-22 дня після того, як половина рослин викидає "шовкові рильця".
 
✅Який урожай можна отримати при вирощуванні солодкої кукурудзи?
При дотриманні технології вирощування врожайність гібридів солодкої кукурудзи складе 40-50 тисяч з гектара, що відповідає 16-24 тонни з гектара врожаю для переробки.