Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
Стійкість до холоду
Репродукція
показати

Насіння гороху

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Оплот
50
80
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Пелюшка
50
150
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Цукровий стручок
50
70
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Мороз
25
836
.00 грн/міш.
Немає на складі
Отаман
50
80
1347
.00 грн/міш.
Немає на складі
Преладо
50
70
1440
.00 грн/міш.
Немає на складі
Царевич
50
80
1492
.00 грн/міш.
Немає на складі
Кенцо
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі
Стабіл
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі
Тіп
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі

Насіння гороху (посівний матеріал гороху)

Горох - давня бобова культура. Широко вживається в їжу по всьому світу. У насінні гороху велика кількість білка.

Горох, як і інші бобові культури, покращує стан грунту. Бобові рослини - хороші сидерати, що підвищують родючість грунту, а також пористість і аерацію. Висаджені на полі культури після гороху не відчувають нестачі в азоті, оскільки бобові його успішно накопичують.

Насіння гороху - види

Ринок насіння гороху відрізняється різноманітністю. Виділяють лущильні і цукрові сорти. Мозкові і цукрові сорти - це горох, що широко вживається в їжу, завдяки ніжному і поживному смаку. Мозкові сорти гороху мають високі смакові якості, вирощують для отримання зеленого горошку. У цукрових сортах підвищена кількість цукру. Їх можна вживати в їжу разом зі стручками. Лущильні сорти відрізняються жорсткими стручками. Його збирають після повного дозрівання, а потім розколюють на половинки. Це універсальний сорт, який реалізується фермерами або як зелений в період молочної стиглості, або як жовтий після дозрівання. Його можна зберігати навіть через кілька років за умови належного зберігання.

Оцінюйте адаптивність до умов вирощування і досвід обробітку в вашому регіоні при виборі сортів гороху. Досвідчені менеджери нашої компанії завжди готові прийти на допомогу у виборі відповідного рентабельного сорту.

Особливості вирощування насіння гороху

Горох - однорічна трав'яниста рослина. Плід гороху - стручок, що містить від 4 до 10 насінин. Насіння різних сортів гороху відрізняється вагою, забарвленням, особливістю поверхні (гладка або зморшкувата).

Горох - стійка до холоду овочева культура, сходи стійкі до заморозків до -6 С. Завдяки цьому можливий ранній посів культури.

Добре удобрений органічними і мінеральними добривами грунт - ідеальний для посіву та отримання високого врожаю гороху. Горох вимогливий до вологості грунту, але може перенести не тривалу посуху.

Як купити насіння гороху?

Селекційний процес не зупиняється, що призводить до формування врожайних сортів і гібридів гороху. Посівний матеріал гороху повинен володіти толерантністю до хвороб, осипання, посухи.

На початку вегетації насіння гороху любить вологу. Зазвичай посухостійкі сорти мають розвинену кореневу систему, що максимально використовує запаси ґрунтової вологи.

Хвороби гороху: коренева гниль, антракноз, аскохітоз можуть вести до значних втрат врожаю. Тому варто віддати перевагу поліпшеним сортам гороху зі стійкістю до цих захворювань. Горох добре реагує на внесення мінеральних добрив, підвищуючи якість зібраного врожаю.

У маркеті Вашого поля POSIVNA Ви купите тільки якісне насіння гороху, перевірене часом і на полі. Купуючи посівмат гороху у нас, Ви отримаєте не тільки якісне насіння вітчизняної та зарубіжної селекції, а й хороші знижки при покупці великих обсягів. Кожна покупка в маркеті Вашого поля супроводжується безкоштовною консультацією практикуючих агрономів для того, щоб Ви отримали високий урожай на Вашому полі.

✨Який горох сіяти, озимий чи ярий?
Озимий горох відмінно підійде для південних регіонів, так як має високий потенціал і формує урожай завдяки зимовій та ранньовесняній вологі, для його посіву потрібно, щоб у вересні-жовтні був вологий грунт. Ярий горох коштує менше, посівний матеріал підійде для посіву ранньою весною.
 
⭐️Після чого сіяти горох?
Горох найкраще сіяти після озимого жита, ячменю та цукрових буряків. Допустимо після кукурудзи. Не допустимо після соняшника, сої, гороху.
 
✔️Який горох продавати зелений чи жовтий?
Зелений горошок вищий в ціні збуту, але його менше купують. Жовтий (дозрілий) купують більше, його простіше збирати.
 
⏩Яка стійкість сортів гороху до посухи?
Гороху для формування урожайності потрібна волога. Якщо посушливий регіон то потрібно проводити ранній посів, або сіяти озимі сорти.
 
✅Як обрати горох для посіву?

За показниками:

 • Репродукція
 • Стійкість до хвороб
 • Потенціал урожайності
 • Стійкість до розтріскування стручків
 • Період вегетації
 • Посухостійкість