Виробник Найс

Добрива Найс

Маїс виробляє насіння гібридів кукурудзи силосного, зернового і універсального призначення. Вибір гібрида залежить від кліматичної зони, де буде вирощуватися кукурудза.
Залежно від швидкості дозрівання гібриди кукурудзи Маїс розділені на ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі та середньопізні. У самих північних регіонах України Маїс рекомендує сорти з мінімальним ФАО, а в самих південних регіонах можна вирощувати кукурудзу з ФАО 400-499 од.
Кукурудза Маїс (Mais) - це високоврожайні гібриди з відмінними показниками стійкості до хвороб, посухи та низьким рівнем вологості при збиранні.

Каталог

Про компанію

Торгова марка Найс - один з напрямків діяльності найбільшого в Україні виробника хімічної продукції для сільського господарства Альфа Смарт Агро. Працюючи на українському ринку більше 15 років, компанія постійно розвивається. Сьогодні в портфелі компанії більше 50 ЗЗР, насіння різних польових культур, мікродобрива.
Виробництво мікродобрив стало черговим витком розвитку компанії на ряду з виробництвом посівного матеріалу. Мікродобрива Найс випускаються на власних заводах компанії і проходять багаторівневий контроль якості і ефективності.
Торгова марка Найс провідного українського виробника ЗЗР - це ефективні мікродобрива для певних культур, в складі яких максимально підходящі для тієї чи іншої сільськогосподарської культури речовини, що не порушують її життєдіяльність.
Під торговою маркою Найс випускається 8 препаратів у формі водних розчинів з високою концентрацією корисних речовин, які призначені для позакореневого підживлення рослин.