Виробник Монсанто (Monsanto)

Насіння ріпаку Монсанто (Monsanto)

Монсанто (Monsanto) пропонує сільгоспвиробникам широкий асортимент насіння ріпаку з лінійки Декалб. Завдяки ретельній селекційній роботі, тестування в різних кліматичних умовах, державним випробуванням і реєстрації, гібриди ріпаку Декалб здатні задовольнити всі потреби українських фермерів. Ріпак Монсанто (Monsanto) представлений класичними гібридами, гібридами для технології «Чисте поле», з підвищеною зимостійкістю і з підвищеною зимостійкістю для технології «Чисте поле». Також гібриди ріпаку Декалб розподіляються за групами стиглості (ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі та середньопізні).

Каталог

Кукуруза Монсанто (Monsanto)

Насіння кукурудзи Монсанто (Monsanto) з лінійки Декалб забезпечує фермерам отримання гідного врожаю в сприятливих умовах і не підводить в несприятливі сезони. Посівний матеріал кукурудзи Декалб гарантує фермерам південних і центральних областей України стабільні врожаї 11 т/га.
Гібриди кукурудзи поділені залежно від термінів стиглості (ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі та середньопізні), від типу зерна (крем'янисті, кремнисто-зубоподібне або зубоподібне), а також в залежності від показників ФАО. В арсеналі Монсанто (Monsanto) гібриди кукурудзи з ФАО від 170 до 460 од.

Каталог

Гербіцид Монсанто (Monsanto)

Монсанто (Monsanto), яка почала свою діяльність саме як хімічна компанія, вже багато десятиліть виробляє ЗЗР відмінної якості.
Розроблений ще в 70-х роках ХХ століття, гербіцид Раундап представлений в асортименті компанії оновленими препаратами - Раундап Екстра і Раундап Макс. Раундап Екстра - це суміш діючої речовини (гліфосату) і комплексу поверхнево активних речовин, які дозволяють гліфосату швидше проникати в рослину і починати дію вже через кілька годин після обробки посіву.
Особливістю препарату Раундап Макс є технологія «ТрансСорб», завдяки якій гліфосат проникає в кореневу систему бур'янів.
Досходовий гербіцид Харнес розроблений компанією Монсанто (Monsanto) для боротьби з однорічними злаковими бур'янами і великим спектром дводольних бур'янів.
Порівняно новий препарат Гардіан Тетра призначений для боротьби з однодольними і дводольними бур'янами. Використовується як досходовий гербіцид, так і посівах кукурудзи на ранніх стадіях розвитку рослин.

Каталог

Про компанію

Монсанто (Monsanto) - міжнародна багатогалузева компанія з США, яка займається виробництвом ЗЗР і посівного матеріалу польових культур і є лідером світового ринку біотехнології рослин. Заснована компанія була ще в 1901 році і спеціалізувалася на виробництві хімічної продукції. А в 1970 р Монсанто (Monsanto) розробила і випустила в продаж гербіцид гліфосат під торговою маркою Раундап.
У 1991 році Монсанто (Monsanto) підписала договір з Україною на поставку ЗЗР і стала однією з перших міжнародних компаній, які розпочали співпрацю з щойно отримавшою незалежність країною. Українська філія Монсанто (Monsanto) в Києві була відкрита в 1992 році.
У вересні 2017 року Монсанто (Monsanto) випустила лінійку гібридів Декалб і сучасні протруйники.
Перший завод компанії Монсанто (Monsanto) по виробництву насіння в Україні був відкритий у 2017 році і розташувався в с. Почуйки Житомирської обл.
19 травня 2016 року німецька корпорація Байєр висунула першу пропозицію про покупку Монсанто (Monsanto), а вже через 2 роки (7 травня 2018 року) угода була завершена. Вартість злиття двох корпорацій склала 63,5 млрд. дол.