Виробник Май Агро Сід (MAY AGRO SEED)

Соняшник Май Агро Сід

Компанія Май Агро Сід першою в світі вивела гібрид кондитерського соняшнику для обробітку за технологією ‘Чисте поле’ (під Євро-Лайтнінг). Крім кондитерського соняшнику в асортименті гібридів компанії представлені класичні, стійкі до всіх рас вовчка та до гербіцидів імідазолінової групи ультраранні, ранні, середньостиглі сорти.
Особливістю гібридів Май Агро Сід є високий рівень стійкості до посухи та хвороб, здатність до самозапилення, відмінний потенціал врожайності.

Каталог

Про компанію

Май Агро Сід, яка виробляє високоякісне насіння польових культур, була створена в 1978 році і сьогодні є однією з найбільших компаній в Туреччині.
Діяльність Май Агро Сід розгорнута в таких областях як селекція, насінництво, генетика і реалізація посівного матеріалу 6 основних культур, серед яких соя, гібриди кукурудзи та соняшнику, бавовна. Крім того в асортименті насіння Май Агро Сід в меншому обсязі представлене насіння інших овочевих, зернових та технічних культур.
Вирощування посівного матеріалу відбувається під керівництвом 30 професійних насіннєводів. Щорічно компанія задіює у виробництві більше 1 тис. робітників і випускає більше 15 тис. т сертифікованого насіння.
Власні заводи Май Агро Сід в Бурсі і Адані, оснащені сучасним обладнанням, проводять доопрацювання насіння відповідно до європейських стандартів якості. Завдяки лабораторним потужностям компанії посівний матеріал проходить ретельне тестування, щоб відповідати потребам внутрішнього і міжнародного ринків.