Виробник Маїсадур Семанс (Maisadour Semences)

Соняшник Маїсадур Семанс (Maisadour Semences)

Дві дослідні станції компанії Маїсадур Семанс (Maisadour Semences) постійно працюють над селекцією класичних і високоолеїнових гібридів соняшника з високими показниками адаптації до кліматичних умов і стійкості до вовчка.
В арсеналі компанії класичні, лінолеві і олеїнові гібриди різних груп стиглості, елітні лінійки соняшника з генетичною стійкістю до всіх рас вовчка та гербіцидів.
Гібриди соняшника мають високий потенціал продуктивності, стійкість до захворювань і шкідників, мають низький відсоток вилягання, районовані для різних кліматичних зон України.

Каталог

Кукурудза Маїсадур Семанс (Maisadour Semences)

Відмінні риси гібридів кукурудзи від компанії Маїсадур Семанс (Maisadour Semences) - це хороша схожість посівного матеріалу, забезпечення високого рівня санітарного стану полів, значний потенціал врожайності.
Завдяки надійній і різноманітній генетиці сільгоспвиробники мають можливість підібрати гібриди з відповідними термінами стиглості, відповідні певній кліматичній зоні вирощування, що відповідають всім вимогам за показниками врожайності і стійкості до поширених в зоні вирощування хвороб.

Каталог

Про компанію

Компанія Маїсадур Семанс (Maisadour Semences) почала виробництво насіння в 1949 році, а перші гібриди польових культур в асортименті компанії з'явилися в 1962 році.
Сьогодні Маїсадур Семанс (Maisadour Semences) займає одне з лідируючих місць серед французьких агропромислових груп. Виробнича потужність компанії Маїсадур Семанс на ринку Європи оцінюється в 140 млн. євро. Гібридизація посівного матеріалу відбувається на площі понад 25 тис. га.
В українській філії компанії Маїсадур Семанс працює понад 150 кваліфікованих співробітників, які продовжують вести селекційну роботу на ділянках гібридизації в Україні. Посівний матеріал Маїсадур Семанс відноситься до преміум-класу завдяки відмінним показниками врожайності, високого ступеня адаптації до кліматичних умов. В асортименті компанії Маїсадур Семанс насіння соняшника, кукурудзи, злакових культур, ріпаку.
Завдяки постійному стабільному і збалансованому розвитку компанії, постійного оновлення генетики, використання інноваційних технологій продукція Маїсадур Семанс) заслужила довіру українських фермерів.