Виробник Маїс (Mais)

Кукурудза Маїс (Mais)

Маїс виробляє насіння гібридів кукурудзи силосного, зернового і універсального призначення. Вибір гібрида залежить від кліматичної зони, де буде вирощуватися кукурудза.
Залежно від швидкості дозрівання гібриди кукурудзи Маїс розділені на ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі та середньопізні. У самих північних регіонах України Маїс рекомендує сорти з мінімальним ФАО, а в самих південних регіонах можна вирощувати кукурудзу з ФАО 400-499 од.
Кукурудза Маїс (Mais) - це високоврожайні гібриди з відмінними показниками стійкості до хвороб, посухи та низьким рівнем вологості при збиранні.

Каталог

Про компанію

Основний напрямок діяльності компанії Маїс (Mais) - це виведення гібридів кукурудзи, виробництво насіння і його реалізація. За 25 років існування компанією зареєстровано понад 100 районованих для вирощування в різних регіонах України, Білорусі та Європейського союзу гібридів кукурудзи.
Крім насіння кукурудзи, яка є основним продуктом компанії, в асортименті Маїс є і насіння інших культур (соняшник, пшениця), які також доопрацьовуються на сучасних насіннєвих заводах Маїс.
Компанія Маїс (Mais) постійно розширює виробничі потужності. Сьогодні у Маїс 3 заводи в різних регіонах країни і кілька проектів будівництва нових заводів з виробничою потужністю від 500 до 1000 посівних одиниць кожен.
Завдяки співпраці з ISTA і ASTA компанія Маїс має доступ до новітніх розробок в області селекції і генетики, що дозволяє щорічно представляти сільгоспвиробникам максимально актуальні пропозиції.
Головні переваги Маїс, як компанії-виробника, це додатковий сервіс: зберігання на складах компанії, доставка, консультації фахівців протягом усього періоду вирощування.