Виробник Лювена (Luvena)

Добрива Лювена (Luvena)

Основними продуктами, які випускаються на заводі Лювена, є гранульовані і порошкові NPK, калійна сіль, суперфосфат, кальцієво-магнієві та інші види добрив.
В асортименті універсальні добрива для передпосівної і післясходової обробки. Високий ступінь швидкодії добрив Лювена (Luvena) дозволяє застосовувати технологію локалізованого внесення.
Добрива Лювена використовуються для підживлення різних сільськогосподарських культур. Відмінний рівень екологічної безпеки і не токсичність дозволяє застосовувати добрива навіть на пасовищах.

Каталог

Про компанію

Польська компанія з виробництва добрив Лювена (Luvena) з більш ніж столітньою історією виробляє близько 300 т добрив на рік. Потужності компанії Лювена постійно збільшуються за рахунок інвестицій.
Завод в Любоні, відкритий ще в 1914 році, сьогодні обладнаний найсучаснішим обладнанням. Лювена надає особливого значення захисту навколишнього середовища. Щодня, вимірюючи викиди і публікуючи отримані дані на своєму сайті, компанія показує свою відкритість і безпеку. Добрива Лювена (Luvena) абсолютно нешкідливі для людей, які працюють з препаратами, і забезпечують збереження екологічної чистоти полів.
Асортимент компанії - це 66 найменувань добрив, які випускаються в різній тарі, зручній для використання, як у великих господарствах, так і на дачних ділянках. Постійне вдосконалення продукції, регулярне циклічне навчання персоналу, система управління якістю, що відповідає європейським стандартам, гарантує високу якість продукції.