Виробник КВС Україна (KWS)

Пшениця КВС Україна

Компанія КВС Україна виробляє і реалізує насіння озимої (клас А і В) та ярої (клас Е) пшениці.
Озимі сорти пшениці КВС Україна для класичної та інтенсивної технології обробітку відрізняються високою зимостійкістю, стійкістю до захворювань і вилягання, відмінною продуктивністю колоса.
Яра пшениця від КВС Україна - це високоврожайні низькорослі хлібопекарські сорти стійкі до поширених в Україні захворювань зернових. Яра пшениця КВС Україна використовується для поліпшення борошна.

Каталог

Кукурудза КВС Україна

В асортименті гібридів кукурудзи КВС Україна середньоранні і середньостиглі гібриди силосного, зернового і універсального призначення, районовані для різних кліматичних зон країни, які відрізняються рівнем пластичності (стабільні, пластичні і інтенсивні). Вибір гібрида кукурудзи залежить також від типу грунту і рівня забезпечення вологою.
Облік всіх особливостей певної зони вирощування при виборі насіння дозволяє кукурудзі КВС Україна (KWS) повністю розкривати потенціал врожайності і гарантувати рентабельність землеробства.

Каталог

Про компанію

КВС Україна (KWS) - це дочірнє підприємство німецької насіннєвої корпорації КВС СІД, заснованої в 1865 році. У 1900 році був побудований насіннєвий завод компанії в Вінниці, який розташувався на 22 га. У 1995 році корпорація КВС СІД почала активну діяльність в країні і в 2000 році було зареєстровано підприємство КВС Україна.
Спеціалізація компанії - виробництво високопродуктивного насіння польових культур і овочів для помірного і тропічного клімату, тому в наукові дослідження КВС щорічно вкладає 19% свого товарообігу.
КВС Україна тісно співпрацює з державними та приватними дослідними організаціями, щоб максимально адаптувати насіння німецької селекції до грунтово-кліматичних умов України.
Компанія КВС (KWS) піклується про те, щоб українські виробники отримували тільки оригінальне насіння, тому з 2018 року вся продукція компанії маркується спеціальними унікальними кодами. Коди на упаковці дозволяють відстежити історію кожної посівної одиниці: походження, переміщення і країну виробника.