Мінеральні добрива у Києві

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
11.
11 грн/кг
У Наявності
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
12.
69 грн/кг
У Наявності
азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
13.
54 грн/кг
У Наявності
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
156.
93 грн/л
У Наявності
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Тритикале, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Помідори, Капуста
166.
46 грн/л
У Наявності
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
181.
21 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Сорго, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Овочеві культури
182.
48 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соняшник, Кукурудза, Сорго, Овочеві культури
195.
29 грн/л
У Наявності
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
10.
43 грн/кг
Немає на складі
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речовини, залізо, калій, кобальт, марганець, мідь, органічні кислоти, сірка, фосфор, цинк
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий
123.
80 грн/л
Немає на складі

Мінеральні добрива, купити в Києві які можна в маркеті Вашого поля Посівна, це гарантія успішного вирощування будь-якої сільськогосподарської культури. Вибирайте мінеральні добрива від кращих виробників нашого ринку в Посівна. Для своїх клієнтів ми пропонуємо найкращі марки і бренди, які користуються популярністю у фермерів.

Мінеральні добрива містять комплекс макро- і мікроелементів для вегетації рослин. Їх внесення в певні періоди зростання і розвитку культур важливо, щоб отримати високий урожай.

Мінеральні добрива (Київ)

Купівля мінерального підживлення необхідна при веденні інтенсивного землеробства. Воно стане джерелом важливих елементів живлення для підростаючої культури. Їх вносять з посівом або після, враховуючи мінеральний склад ґрунту.

Мінеральні добрива отримують промисловим способом або це викопні компоненти. Вони підвищують врожайність грунту і компенсують недолік елементів живлення. Викопні елементи потім обробляють механічним і хімічним способом. Мінеральні добрива - це солі мінеральних елементів, так само до складу їх може входити сечовина.

Мінеральні добрива в Києві, купити які можна за ціною від виробника в Посівна, класифікуються за кількістю мінеральних компонентів:

  • прості - в їх складі один компонент (азот, фосфор або калій)
  • комплексні (багатокомпонентні) - в їх складі багато поживних елементів (селітра, нітрофоска, діаммофоска).

Мінеральні добрива виробляють у твердій, рідкій або газоподібній формі. Добрива в твердій формі бувають порошкоподібні (розмір компонентів до 1 мм), кристалічні (понад 0.5 мм), у формі гранул (понад 1 мм розмір часток).

На що звертати увагу при виборі добрив?

При виборі звертайте увагу на фізико-механічні властивості мінеральних добрив: вологість, гігроскопічність, сипучість, гранична вологоємність, злежуваність, розмір часток, міцність гранул, розсіюваність, щільність добрив.

Вологість добрив може сильно відрізнятися, що залежить від того, як їх виробляють і зберігають. Для кожного виду є показники, прописані в ГОСТ і умови зберігання. Якщо не дотримуватися цих параметрів зберігання, то це змінює їх фізико-механічні властивості, роблячи їх непридатними до застосування.

Гігроскопічність добрив - мінеральні сої здатні зв'язувати воду з повітря. Показник гігроскопічності вказують за 10-бальною шкалою. Надзвичайно гігроскопічна кальцієва і амонійна селітра. Менш гігроскопічні хлорид калію, сульфат калію.

Для зручності і транспортування сильно гігроскопічні добрива зберігають герметично, але частіше використовують поліетиленові мішки.

Сипучість добрив впливає на зручність їх механічного внесення.

Гранична влагоємкість - параметр, що означає максимальну вологість, при якій властивості добрива ще не змінюються.

Злежуваність - параметр, що оцінюється за 7-бальною шкалою. Це параметр, що характеризує добриво щодо опірності до руйнування.

Міцність гранул характеризує міцність їх на роздавлювання і стирання.

Щільність мінеральних добрив - це характеристика маси компонентів на одиницю об'єму.

Купуючи мінеральні добрива в магазині в Києві, ми гарантуємо найкращий сервіс при покупці і доставці добрив. Ми співпрацюємо з кращими логістичними компаніями і доставляємо товари власним транспортом. Ефективним буде внесення добрив тоді, коли вони використовуються комплексно. Це передбачає повний спектр внесеного підживлення, засоби захисту рослин та вибір правильної технології вирощування.