Виробник Хімагромаркетинг

Гербіциди Хімагромаркетинг

Гербіциди українського виробництва від Хімагромаркетинг - це препарати суцільної або вибіркової дії, які широко використовуються в таких напрямках, як садівництво, сінокоси і хімічна прополка посівів.
Системні і контактні гербіциди Хімагромаркетинг для досходової або післясходової обробки посівів ефективно справляються з поставленими завданнями, а економічні норми внесення і зручні препаративні форми не приведуть до зайвих витрат.

Каталог

Інсектициди Хімагромаркетинг

Компанія Хімагромаркетинг виробляє інсектициди для різних сільськогосподарських культур. Залежно від механізму проникнення в організм шкідника інсектициди Хімагромаркетинг діляться на препарати:

  • Контактної дії - вражають комах при контакті з його тілом;
  • Системної дії - проникають в саму рослину і вражають шкідників в момент поїдання ними рослини;
  • Кишкової дії - вражають шкідника, потрапляючи його в травну систему.

Асортимент інсектицидів Хімагромаркетинг представлений інсектицидами суцільної дії (вражають всі види комах) і вибіркової дії (борються з певним видом комах).

Каталог

Фунгіциди Хімагромаркетинг

Широкий спектр фунгіцидів Хімагромаркетинг дозволяє підібрати необхідний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями певної культури. Фунгіциди Хімагромаркетинг - високоефективні, сучасні препарати системної (проникають в саму рослину і борються зі збудником зсередини) або контактної (залишаються на поверхні рослини і починають працювати дуже швидко) дії.
Вибір фунгіциду Хімагромаркетинг залежить від цілей застосування. Це може бути фунгіцидний протруйник, препарат для обробки грунту до посадки рослин або для захисту та лікування польових культур в період вегетації.

Каталог

Протруйники Хімагромаркетинг

Хімагромаркетинг виробляє протруйники інсектицидної, фунгіцидної або комплексної дії. Одноцільові протруйники (інсектициди або фунгіциди) забезпечують захист насіння від однієї певної загрози, а комплексні - формують захист посівного матеріалу від усіх можливих небезпек.
Протруйники Хімагромаркетинг запобігають загниванню коренів, утворюють захисний бар'єр проти грибів і бактерій, позбавляють від шкідників, що мешкають на певній культурі або в грунті.

Каталог

Десиканты Химагромаркетинг

Десиканты Химагромаркетинг, в зависимости от поставленных целей, действуют двумя способами:

  • Подсушивают корень, что приводит к усыханию растений;
  • Дефолиация – листья постепенно опадают, а полезные вещества переходят в зерно.

Применение десикантов от компании Химагромаркетинг исключают необходимость дополнительно просушивать зерно после уборки, что снижает затраты, ускоряют процесс созревания, улучшают качество урожая и оказывают акарицидное и инсектицидное действие.

Каталог

Прилипачі Хімагромаркетинг

Прилипачі Хімагромаркетинг - це препарати, які підвищують ефективність використання ЗЗР шляхом фіксації їх на листі і стеблах рослин. Прилипачі утворюють захисну плівку, яка також забезпечує рівномірне нанесення препаратів і допомагає рослині легше перенести період посухи.
Використання прилипачів Хімагромаркетинг, підвищуючи ефективність ЗЗР, позитивно впливає на показники врожайності, економить кошти на розчини агрохімікатів, покращує процеси виробництва. Крім того, прилипачі Хімагромаркетинг абсолютно безпечні і нетоксичні.

Каталог

Регулятори росту Хімагромаркетинг

Ефективно контролювати розвиток рослин дозволяють регулятори росту від Хімагромаркетинг. Залежно від механізму дії такі препарати можуть сприяти уповільненню або прискоренню зростання рослини.
Застосування регуляторів росту Хімагромаркетинг дозволяє підвищити продуктивність культур на 15-20%. Крім того, такі препарати зміцнюють захисні властивості рослин і допомагають знизити кількість використовуваних фунгіцидів, а в подальшому і зовсім відмовитися від їх застосування.

Каталог

Про компанію

Хімагромаркетинг - українська компанія, яка займається виробництвом насіння, ЗЗР, добрив, розробкою систем захисту посівів з різними механізмами дії (біологічними і хімічними) вже 25 років.
Хімагромаркетинг, завдяки професіоналізму, інноваційному підходу і дисциплінованості, є пріоритетним постачальником посівного матеріалу та ЗЗР як для багатьох великих і перспективних сільгоспвиробників, так і для невеликих фермерських господарств, які тільки починають розвиватися. Компанія дорожить своєю репутацією, і виробництво високоякісної продукції - відмінний спосіб виправдати довіру клієнтів.
Асортимент ЗЗР Хімагромаркетинг включає більше 90 зареєстрованих препаратів, які полегшують роботу аграріїв і збільшують прибутковість виробництва сільськогосподарської продукції.
Хімагромаркетинг має власну службу логістики, сертифіковані складські приміщення та мережу консалтингових підрозділів, що робить співпрацю з компанією комфортною і ще більш доступною для клієнтів.