Фільтр
Країна
показати

Насіння сорго у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Балто КС
100-110
зерно, силос
2247
.00 грн/міш.
Немає на складі
Капелло
115-120
зерно
2247
.00 грн/міш.
Немає на складі
ЕС Кейрас
115
зерно
2934
.00 грн/міш.
Немає на складі
Прайм
105-115
зерно
3697
.00 грн/міш.
Немає на складі
Спринт W
115-125
зерно
3697
.00 грн/міш.
Немає на складі
Даш Е
110-120
зерно
3758
.00 грн/міш.
Немає на складі
Сило 700Д
120
зерно, силос
3758
.00 грн/міш.
Немає на складі

Сорго насіння, купити в Харкові пропонуємо в маркеті Вашого поля Посівна. У нас широкий вибір високоврожайного насіння для професійного вирощування.

Вибирайте краще у кращих представників ринку насіння і агрохімії. Націлені на довгострокові відносини з клієнтами. Супроводжуємо кожного покупця з моменту покупки до моменту отримання ним високого врожаю на полі.

Якісне насіння сорго оптом в Харкові

На сайті інтернет-магазину Посівна купуйте насіння сорго вітчизняної і зарубіжної селекції. У нас є гібриди зернового сорго різних груп стиглості.

Культура сорго - цінна продовольча рослина для харчової та кормової промисловості. Зерно сорго переробляють на борошно, спирти, крохмаль та інші продукти харчування. Стебла з великою кількістю вуглеводів використовуються для виробництва патоки. Зерно використовують для годівлі тварин, як і стебла рослин. Солома сорго служить сировиною для виробництва паперу.

Рослини культури виростають до висоти 1.5 метрів. Коренева система глибоко проникає в грунт, даючи можливість рослині рости в умовах посухи. Так рослина здатна підтримувати нормальну вегетацію протягом 14 денної посухи. Коріння здатні вбирати вологу з глибоких горизонтів грунту.

Сорго досить невибаглива культура для вирощування. Але перспективність її важко переоцінити для регіонів посушливих степів і сходу. Для її обробітку вибирайте легкі грунти, супіщані, солонцюваті, важкі глинисті. Сорго дасть урожай там, де іншим культурам буде складно проявити свій потенціал. Звичайно, важливо придбати хороше насіння з сильною генетикою і високим потенціалом врожайності. Посівний матеріал належної якості - це основа високоприбуткового вирощування.

Агротехнологічні аспекти вирощування сорго

Сорго сіють традиційним способом, як і інші польові культури. Хорошим попередником є ​​соняшник. Так як сівозміна в багатьох областях в Україні насичена соняшником понад міру, то включення в схему сорго дозволяє дати час грунту для відновлення і очищення поля від хвороб і шкідників.

Температура проростання культури +10 градусів. Грунт готують глибокою оранкою, боронують, вирівнюють посівне ложе, вносять органічні і мінеральні добрива. Добре заряджене поле - дає високий урожай. У грунті важливо зберегти вологу і знищити бур'яни. Норма висіву культури сорго 25-30 кг/га. Глибина загортання насіння до 5 см. Якщо сезон посушливий, то врожайність культури не перевищує 2.5 - 3.5 тонн з га, але на зрошенні показник врожайності понад 14 тонн на гектар.

Купуйте насіння сорго в маркеті Вашого поля Посівна. Для цього зробіть замовлення через корзину на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону. Надаємо безкоштовні агрономічні консультації з підбору насіння і технології вирощування. Наші досвідчені менеджери консультанти готові прийти на допомогу при виникаючих проблемах на полі.

Сорго не вимагає багато витрат для вирощування, але незамінне для Південних посушливих степів, де складно отримати урожай з вологолюбних культур. Зернове сорго відомих виробників - це стабільний дохід від вирощування. Останні роки почастішало використання врожаю сорго в виробництві біопалива, що надзвичайно актуально в умовах екологічного способу життя. Сорго - цінна сировина для харчової промисловості, в годуванні худоби та інших цілей, що повністю задовольняє ці потреби завдяки високій харчовій цінності зерна і зеленої маси.