Фільтр
Рекомендовані регіони
Стійкість до посухи
Стійкість до холоду
Репродукція
показати

Насіння гороху у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Оплот
50
80
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Пелюшка
50
150
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
Цукровий стручок
50
70
800
.00 грн/міш.
Немає на складі
НС Мороз
25
836
.00 грн/міш.
Немає на складі
Отаман
50
80
1347
.00 грн/міш.
Немає на складі
Преладо
50
70
1440
.00 грн/міш.
Немає на складі
Царевич
50
80
1492
.00 грн/міш.
Немає на складі
Кенцо
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі
Стабіл
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі
Тіп
1000
150
18680
.00 грн/міш.
Немає на складі

Якщо треба купити насіння гороху в Харкові, то маркет Вашого поля Посівна - це найкраще місце покупки. Зернобобові культури успішно вирощуються на території України, приносячи прибуток фермерам. Посіви гороху ростуть і насіннєві компанії постійно оновлюють асортимент насіння гороху.

В каталозі Посівна насіння гороху, української та іноземної селекції з високим потенціалом врожайності. Горох на Україні вирощується двох видів - цукровий і лущильний. По висоті рослини культури бувають:

 • карликові (до 40 см)
 • середньорослі (до 90 см)
 • високорослі (до 250 см).

Горох швидко зростає, але бувають ранньостиглі сорти (встигають дозріти за 60 днів), середньостиглі (вегетація 60-85 днів), пізньостиглі (дозрівання понад 85 днів). Сербська компанія НС Семе пропонує озимий горох НС Мороз, що висівається восени на зиму і дуже рано дає урожай, рано звільняючи поле для посіву інших культур в сівозміні.

Насіння гороху купити в Харкові

Зателефонуйте в маркет Вашого поля Посівна і ми запропонуємо Вам хорошу ціну на посівний матеріал гороху та інших бобових культур. За запитом ми пропонуємо протруювання посівного матеріалу і обробку інокулянтом перед посівом. Цей агрозахід дозволяє поліпшити засвоєння азоту культурою і накопичення його в грунті. Врожайність гороху підвищується, як і культури, що вирощується після нього в сівозміні.

Горох в Посівна є таких компаній:

 1. Євросем
 2. Заатбау (Saatbau)
 3. Інститут землеробства НААН 
 4. Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр'єва
 5. Сингента (Syngenta).

Перед посівом гороху грунт потрібно удобрити, внести мінеральні та органічні підкормки. Добрими попередниками для гороху є овочеві культури. Глибина посіву не більше 5 см. Ширина міжрядь до 20 см. Проростки з'являються на 6-14 день. Після посіву грунт рекомендується прикочувати.

Горох збирають, коли він набуває насиченого кольору і досягає розміру, зазначеного виробником оригінатором. Зелений овочевий горох збирають кілька разів, а горох на зерно комбайнуванням.

Горох - овочева культура, що характеризується холодостійкістю. Йому потрібен вологий грунт з достатньою кількістю сонця під час вегетації. Найкраще підходять легкі грунти - суглинок чи супісок з нейтральною реакцією.

Горох легко переносить заморозок до -6 градусів. Завдяки цій здатності горох переносить легкі заморозки і може висіватися досить рано навесні. Для росту рослин гороху рекомендується температура від +16 до +25 градусів.

Пропонуємо купити насіння гороху (Харків). Його необхідно включати в сівозміну, щоб відновити врожайність грунту. Інокулянти Євронорм Різо або Різоактів Концентрат - спеціальні засоби з азотфіксуючими бактеріями, які здатні підвищити кількість симбіотичних взаємовідносин бактерій з корінням.

У нас насіння гороху високої якості, надаємо сертифікат на всі види насіння, воно чисте і відкаліброване. Державний сертифікат з результатами схожості надаємо за запитом. В Посівна насіння гороху в Харкові, ціна якого для Вас буде нижче середньоринкової. В Посівна гарантована швидка доставка власним транспортом на Ваше господарство або перевіреними транспортними компаніями. Сорти німецької, сербської, словацької та української селекції зі знижкою пропонуємо в інтернет-маркеті Вашого поля. Світове виробництво бобових культур, зокрема гороху, зростає в усьому світі з огляду на його велику харчову цінність.