Фільтр
Для культур
Ще 50
ДР
Ще 72
показати

Гербіциди у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Батагур
нікосульфурон
Кукурудза
218
.63 грн/л
У Наявності
Фалко
хізалофоп-П-етил
Ріпак озимий
337
.80 грн/л
У Наявності
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
375
.00 грн/л
У Наявності
Євро-Ланг
біоактиватор NN, імазетапір
Соняшник
398
.00 грн/л
Передзамовлення
Селеніт Макс
клетодим
Картопля, Соняшник, Буряк цукровий, Льон-довгун...
660
.40 грн/л
У Наявності
Фермер
оксіфлуорфен
Цибуля, Соняшник, Яблуня
790
830.00грн
.00 грн/л
Закінчується
Ладон Про
пропізохлор
Соя
830
.99 грн/л
У Наявності
Трінга
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1596
.00 грн/кг
У Наявності
Гренадер
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
1596
.00 грн/кг
Закінчується
Танаїс
римсульфурон
Кукурудза, Картопля
2839
.00 грн/кг
У Наявності
Альфа-Маїс
тифенсульфурон-метил
Кукурудза, Льон-довгунець, Пшениця озима, Соя, ...
3360
.00 грн/кг
У Наявності
Амінка
2,4-ДМА
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра
155
185.00грн
.00 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
228
.27 грн/л
Передзамовлення
Базагран М
МЦПА, бентазон
Горох, Льон-довгунець, Овес, Пшениця озима, Пше...
236
.74 грн/л
У Наявності
Перун
прометрин
Соняшник, Морква, Горох
255
.00 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
274
.66 грн/л
У Наявності
Дисулам
2,4-Д, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Сорго
280
.00 грн/л
Закінчується
Тотал
ізопропіламінна сіль гліфосату, ізопропіламінна...
Поля с/г призначення (озимі культури), Поля під...
286
.00 грн/л
У Наявності
Гезагард
прометрин
Горох, Картопля, Кормові боби, Кукурудза, Моркв...
287
.12 грн/л
Передзамовлення
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
299
.63 грн/л
Закінчується
Показати все

Інтенсивне вирощування культурних рослин не можливо без застосування гербіцидів, купити в Харкові які Ви можете в інтернет-магазині Посівна. Конкурентні ціни, швидка доставка по регіонах, відмінний сервіс - ось неповний список переваг, що характеризують роботу маркету Вашого поля Посівна.

Ми - найкращі на ринку посівмату і агрохімії. Пропонуємо конкурентні ціни на ряд продукції українського та іноземного виробництва.

Хороші ціни на гербіциди оптом в Харкові

Якщо Вам потрібні великі обсяги препарату для обробки поля, то звертайтеся в Посівна, ми запропонуємо ексклюзивні ціни. Гербіциди - засоби для знищення бур'янів. Ігнорувати використання препаратів для контролю бур'янів можуть дозволити собі тільки невеликі господарства. Інтенсивне вирощування сільськогосподарських рослин у великих обсягах вимагає масштабного винищення бур'янів. Хімічні гербіциди для масового застосування можна вносити обприскувачами наземним способом або за допомогою авіації. Часто особливості культури або період вегетації такий, що підходить тільки авіаобприскування.

Група гербіцидів - хімічних препаратів проти бур'янів ділиться на дві підгрупи. Перша - це гербіциди суцільної дії, що знищують всі бур'яни на полі - однодольні, дводольні бур'яни. Вони впливають деревно-чагарникову рослинність і злісні карантинні види. Такі гербіциди, наприклад, з діючими речовинами сіль гліфосату, глюфосинат амонію та інші повністю знищують всі бур'яни. Такі гербіциди використовуються для підготовки поля до вирощування культур восени після збору врожаю. Але є гібридні рослини сої, ріпаку, картоплі, які містять ген стійкості до гліфосату, тому їх можна обробляти препаратом Раундап або його аналогами по сходам без пригнічення вирощуваної культури.

Друга група препаратів - це селективні гербіциди, що діють вибірково на певні бур'яни, не пригнічуючи культурні рослини. Таких гербіцидів величезна кількість. Деякі вносять до сходів (грунтові препарати) або після сходів (післясходові гербіциди).

Купівля гербіцидів в Харкові необхідна для високоприбуткового вирощування сої, гороху, соняшнику, кукурудзи та нуту. У нас гербіциди в Харкові за хорошою ціною від постачальника, ми відвантажуємо безпосередньо зі складів різних виробників, даючи можливість фермерам підібрати препарат за відповідною ціною і в зручній тарі.

Пропонуємо купити гербіциди від бур'янів в Харкові, щоб отримати високі результати на полі. Контроль бур'янів вкрай важливий в посівах соняшнику. Ця культура має довгий гербокритичний період, коли бур'яни особливо впливають на врожайність культури. Для традиційної технології вирощування підійдуть грунтові гербіциди на основі прометрину, ацетохлору, метолахлору, пропізохлору та інших. Соняшник під Євро-Лайтнінг обробляють препаратами гербіцидами на основі імазамокс і імазетапір. Це гербіцид Євро-Лайтнінг і його аналоги: Генезис, Каптора, Імперіал, Імпекс Дуо. Технологія вирощування під Гранстар передбачає обробку гербіцидом Гранстар і його дженериками. Це гербіциди Герсотіл, Вебб, Штурвал, Гренадер.

Гербіциди в Харкові, купити які можна в маркеті Посівна, зберігаються на складах Посівна в належних умовах. Вони не втрачають в якості і готові до швидкої відправки в день замовлення при оформленні покупки до 11 ранку. Ми розуміємо, що швидка логістика важлива, тому прагнемо оптимізувати доставку для Вашої зручності.