Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
273
.00 грн/л
Закінчується
Полігард
тебуконазол
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Пшениця озима, Пшениц...
371
.34 грн/л
Закінчується
Турнікс
тебуконазол
Пшениця озима
384
.06 грн/л
У Наявності
Карбеназол
карбендазим, ципроконазол
Жито, Тритикале, Пшениця озима, Пшениця яра, Яч...
577
.08 грн/л
У Наявності
Дезал
карбендазим
Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
261
.98 грн/л
У Наявності
Ацидан
металаксил-М, манкоцеб
Виноград, Картопля, Огірки, Цибуля, Хміль
287
.00 грн/кг
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
324
.59 грн/л
У Наявності
Купер
гідроксид міді
Виноград, Персик
331
.53 грн/л
У Наявності
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
337
.08 грн/кг
У Наявності
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
347
.00 грн/кг
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
358
.00 грн/л
У Наявності
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
392
.27 грн/л
У Наявності
Топсин М
тіофанат-метил
Виноград, Капуста, Соняшник, Помідори, Пшениця ...
395
.79 грн/л
У Наявності
Унікаль
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
400
.38 грн/л
У Наявності
Ринкоцеб
металаксил-М, манкоцеб
Виноград, Помідори
407
.27 грн/кг
У Наявності
Цілитель
манкоцеб, металаксил-М
Кавун, Виноград, Диня, Картопля, Цибуля, Огірки...
418
.00 грн/кг
У Наявності
Топ Ефект
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Буряк цук...
519
.76 грн/л
У Наявності
Дерозал
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Бур...
535
.13 грн/л
У Наявності
Флуафол
флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
567
.24 грн/л
У Наявності
Ридоміл Голд
манкоцеб, мефеноксам
Виноград, Картопля, Цибуля, Огірки, Помідори
577
.77 грн/кг
У Наявності
Показати все

Пропонуємо купити фунгіциди в Харкові зі знижкою для обробки поля від шкідливих грибків, що стають причиною недобору врожаю. Інтернет-магазин Посівна - компанія в Києві, але з розвиненою системою складів по всій країні. Завдяки цьому ми оперативно доставляємо по регіонах.

Каталог компанії включає посівний матеріал і якісні засоби захисту рослин, а саме фунгіциди, гербіциди, інсектициди та добрива. Фунгіциди - токсичні субстанції, які вбивають або контролюють ріст грибів, що вражають рослини. В цілому фунгіциди використовуються для контролю фітопатологічних грибів, що вражають культурні та декоративні рослини. Більшість сільськогосподарських фунгіцидів - це рідини або емульсії. Є фунгіциди в формі протруйників насіння перед посівом. Системні фунгіциди або куративні препарати наносять на рослини, вони проникають в рослинний організм і формують профілактичний екран від грибів або ж інгібують зростання і розмноження грибків в середині рослини.

Найпростішим, історично використовуваним фунгіцидом, є бордоська суміш. Це специфічна рідина, що складається з гідратованого вапна, сульфату міді і води. Вона до цих пір використовується для обробки плодових дерев. Така сполука вважається оптимальною і найкращою для органічного землеробства.

На ринку безліч безпечних синтетичних фунгіцидних сполук, що здатні забезпечити захист і контроль над багатьма видами грибків. У деяких випадках фунгіциди навіть мають стимулюючий ефект на зростання культури.

Застосування фунгіцидів показано в регіонах з достатньою зволоженістю і в сезон з великою кількістю дощів. Це збереже Ваш урожай до його фізіологічної зрілості. Не відкладайте на потім і купуйте фунгіциди (Харків, Дніпро, Київ, Кропивницький), щоб дати можливість Вашій вирощуваній культурі розкрити свій потенціал.

Купівля фунгіцидів оптом в Харкові

Для обробки великих площ фермери купують фунгіциди оптом. Наш магазин відвантажує товар зі складів виробника, що гарантує вам безпеку і якість препарату. Каталог включає велику різноманітність фунгіцидів за діючою речовиною, спектром чутливих грибів і в зручному дозуванні. Зателефонуйте менеджеру Посівна і він запропонує Вам краще рішення для Вашого поля і допоможе вирішити проблему грибкової інфекції на посівах культурних рослин. Купіть фунгіциди в Харкові в інтернет-магазині Посівна за найкращою, самою конкурентною ціною.

Фунгіциди можна застосовувати ще до розвитку інфекції, щоб захистити культуру від інвазії грибами та їх спорами. Деякі фунгіциди мають захисну дію, інші - елімінують і лікують вже наявні інфекції. Фунгіциди можна класифікувати на дві групи: контактні і системні фунгіциди.

Контактні фунгіциди мають превентивну дію, вбивають або пригнічують гриби до моменту росту міцелію в середині рослинних тканин. Це так звані протектанти, що не активні на стадії розвиненої інфекції. Активними неорганічними контактними фунгіцидами є бордоська суміш, карбонат міді, неорганічна сірка. Фунгіциди на основі тираму, фербаму, зіраму, грають важливу роль в боротьбі з хворобами, вони менш токсичні для культурних рослин. Контактні фунгіциди недорогі за ціною і рідко виникає грибна резистентність.

Системні фунгіциди адсорбуються рослинами і переносяться в місце інфекції. Системні препарати діють специфічно на білки або ключові ферменти метаболізму грибків, але до них частіше виникає резистентність.

Купити фунгіциди в Харків пропонуємо онлайн в маркеті вашого поля Посівна. У нас широкий вибір препаратів для контролю хвороб на посіві.
Доставку фунгіцидів здійснюємо з власних складів в міста Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Харків, Чугуїв та інші міста Харківської області. Препарати-фунгіциди необхідні для знищення і припинення поширення грибних збудників на посівах сільськогосподарських культур. Така обробка допомагає зберегти якість і збільшити кількість врожаю.