Фільтр
Проти хвороб
Ще 44
Країна
показати

Фунгіциди у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Карбезим
карбендазим
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
359
.27 грн/л
У Наявності
Інферно
сірка
Плодово-ягідні культури, Яблуня, Виноград
93
.15 грн/кг
Передзамовлення
Дезарал
карбендазим
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
348
.91 грн/л
У Наявності
Альфа-Стандарт
карбендазим
Буряк цукровий, Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь...
370
.37 грн/л
У Наявності
Дезарал Екстра
карбендазим, флутріафол
Горох
434
.70 грн/л
У Наявності
Захисник
тіофанат-метил
Персик, Груша, Яблуня, Буряк цукровий, Буряк ко...
453
.25 грн/л
Передзамовлення
Альфа-Мідь
гідроксид міді
Помідори, Виноград, Яблуня, Груша, Вишня, Череш...
472
.49 грн/кг
У Наявності
Фунгімакс
пропіконазол, тріадимефон, тіофанат-метил
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
553
.00 грн/кг
Передзамовлення
Гарт
гідроксид міді
Картопля, Огірки, Плодово-ягідні культури, Вино...
610
.50 грн/кг
У Наявності
Фенікс
флутріафол
Виноград, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак яр...
661
.19 грн/л
У Наявності
Полігард Максі
тебуконазол
Соняшник, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий, Рі...
755
.00 грн/л
Передзамовлення
Превікур Енерджі
Помідори безрозсадні, Помідори розсадні, Огірки...
900
.00 грн/л
У Наявності
Захисник Екстра
тіофанат-метил, флутріафол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
900
.45 грн/л
Передзамовлення
Фенікс Дуо
флутріафол, тіофанат-метил
Пшениця яра, Пшениця озима, Ячмінь озимий, Ячмі...
992
.71 грн/л
У Наявності
Захист
цимоксаніл, металаксил-М
Соняшник, Виноград, Картопля, Помідори
1011
.58 грн/кг
Передзамовлення
Акула
прохлораз, тебуконазол, ципроконазол
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
1046
.73 грн/л
Передзамовлення
Артіс Плюс
міклобутаніл, тебуконазол, тіофанат-метил
Соняшник, Соя, Горох, Буряк цукровий, Яблуня, В...
1082
.99 грн/л
У Наявності
Цимоксил
цимоксаніл, флутріафол
Соняшник, Соя
1105
.00 грн/кг
Передзамовлення
Капітал
ципроконазол, азоксистробін, епоксиконазол
Соняшник, Соя, Буряк цукровий, Горох, Ріпак ози...
1148
.85 грн/л
Передзамовлення
Тезис
тебуконазол
Виноград, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак ози...
1240
.61 грн/л
У Наявності
Показати все

Пропонуємо купити фунгіциди в Харкові зі знижкою для обробки поля від шкідливих грибків, що стають причиною недобору врожаю. Інтернет-магазин Посівна - компанія в Києві, але з розвиненою системою складів по всій країні. Завдяки цьому ми оперативно доставляємо по регіонах.

Каталог компанії включає посівний матеріал і якісні засоби захисту рослин, а саме фунгіциди, гербіциди, інсектициди та добрива. Фунгіциди - токсичні субстанції, які вбивають або контролюють ріст грибів, що вражають рослини. В цілому фунгіциди використовуються для контролю фітопатологічних грибів, що вражають культурні та декоративні рослини. Більшість сільськогосподарських фунгіцидів - це рідини або емульсії. Є фунгіциди в формі протруйників насіння перед посівом. Системні фунгіциди або куративні препарати наносять на рослини, вони проникають в рослинний організм і формують профілактичний екран від грибів або ж інгібують зростання і розмноження грибків в середині рослини.

Найпростішим, історично використовуваним фунгіцидом, є бордоська суміш. Це специфічна рідина, що складається з гідратованого вапна, сульфату міді і води. Вона до цих пір використовується для обробки плодових дерев. Така сполука вважається оптимальною і найкращою для органічного землеробства.

На ринку безліч безпечних синтетичних фунгіцидних сполук, що здатні забезпечити захист і контроль над багатьма видами грибків. У деяких випадках фунгіциди навіть мають стимулюючий ефект на зростання культури.

Застосування фунгіцидів показано в регіонах з достатньою зволоженістю і в сезон з великою кількістю дощів. Це збереже Ваш урожай до його фізіологічної зрілості. Не відкладайте на потім і купуйте фунгіциди (Харків, Дніпро, Київ, Кропивницький), щоб дати можливість Вашій вирощуваній культурі розкрити свій потенціал.

Купівля фунгіцидів оптом в Харкові

Для обробки великих площ фермери купують фунгіциди оптом. Наш магазин відвантажує товар зі складів виробника, що гарантує вам безпеку і якість препарату. Каталог включає велику різноманітність фунгіцидів за діючою речовиною, спектром чутливих грибів і в зручному дозуванні. Зателефонуйте менеджеру Посівна і він запропонує Вам краще рішення для Вашого поля і допоможе вирішити проблему грибкової інфекції на посівах культурних рослин. Купіть фунгіциди в Харкові в інтернет-магазині Посівна за найкращою, самою конкурентною ціною.

Фунгіциди можна застосовувати ще до розвитку інфекції, щоб захистити культуру від інвазії грибами та їх спорами. Деякі фунгіциди мають захисну дію, інші - елімінують і лікують вже наявні інфекції. Фунгіциди можна класифікувати на дві групи: контактні і системні фунгіциди.

Контактні фунгіциди мають превентивну дію, вбивають або пригнічують гриби до моменту росту міцелію в середині рослинних тканин. Це так звані протектанти, що не активні на стадії розвиненої інфекції. Активними неорганічними контактними фунгіцидами є бордоська суміш, карбонат міді, неорганічна сірка. Фунгіциди на основі тираму, фербаму, зіраму, грають важливу роль в боротьбі з хворобами, вони менш токсичні для культурних рослин. Контактні фунгіциди недорогі за ціною і рідко виникає грибна резистентність.

Системні фунгіциди адсорбуються рослинами і переносяться в місце інфекції. Системні препарати діють специфічно на білки або ключові ферменти метаболізму грибків, але до них частіше виникає резистентність.

Купити фунгіциди в Харків пропонуємо онлайн в маркеті вашого поля Посівна. У нас широкий вибір препаратів для контролю хвороб на посіві.
Доставку фунгіцидів здійснюємо з власних складів в міста Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Харків, Чугуїв та інші міста Харківської області. Препарати-фунгіциди необхідні для знищення і припинення поширення грибних збудників на посівах сільськогосподарських культур. Така обробка допомагає зберегти якість і збільшити кількість врожаю.