Мінеральні добрива у Харкові

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
азот, бор, залізо, калій, Кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, нікель, сірка, фосфор, цинк
Картопля, Кукурудза, Малина, Овес, Овочеві культури, Плодово-ягідні культури, Соняшник, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
11.
11 грн/кг
У Наявності
азот, калій, Кальцій, сірка, фосфор
Горох, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
12.
69 грн/кг
У Наявності
азот, фосфор, калій, Кальцій, сірка
Горох, Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
13.
54 грн/кг
У Наявності
гумінові речовини, калій
Горох, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк цукровий, Сорго, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
156.
93 грн/л
У Наявності
молібден
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Овес, Тритикале, Горох, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя, Буряк цукровий, Помідори, Капуста
166.
46 грн/л
У Наявності
калій, гумінові речовини
Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Тритикале, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
181.
21 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, амінокислоти, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Соняшник, Сорго, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соя, Овочеві культури
182.
48 грн/л
У Наявності
гумінові речовини, калій
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Соя, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Горох, Соняшник, Кукурудза, Сорго, Овочеві культури
195.
29 грн/л
У Наявності
Кальцій, сірка, фосфор
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий
10.
43 грн/кг
Немає на складі
азот, амінокислоти, гумат калію, гумінові речовини, залізо, калій, кобальт, марганець, мідь, органічні кислоти, сірка, фосфор, цинк
Кукурудза, Овочеві культури, Пшениця озима, Соя, Ячмінь озимий
123.
80 грн/л
Немає на складі

Покупку мінеральних добрив в Харкові зручно зробити в маркеті Вашого поля Посівна. Пропозиції нашого магазину популярні серед фермерів на Україні. У нас швидка доставка і тільки якісна продукція від виробників.

У каталозі інтернет-компанії Посівна великий вибір добрив для вирощування сільгосп культур. Без внесення достатніх доз добрив важко отримати високий урожай. Постійне вирощування на полі знижує якість грунту, виснажує його. Тому інтенсивне вирощування неможливо без мінерального підживлення.

Пропонуємо купити мінеральні добрива в Харкові

Мінеральні добрива - базис, який сприяє високій врожайності. Це розчини мінеральних солей в потрібному розведенні, що сприяють росту і успішній вегетації культурних рослин. У природі є 17 ключових мікроелементів, важливих для рослинного організму:

 • азот
 • фосфор
 • калій
 • кальцій
 • сірка
 • магній
 • кисень
 • водень
 • вуглець.

У цьому списку також мікроелементи: залізо, бор, хлор, марганець, цинк, молібден, мідь, нікель.

Якщо цих елементів недостатньо або хоча б одного з них, то цей елемент стає ключовим і обмежує розвиток рослинного організму.

Мінеральні добрива в Харкові, ціни на які високі в Вашому регіоні, пропонуються зі знижкою в маркеті Посівна. Вносити мінеральні добрива вигідно, так як вони мають строго регламентований склад в порівнянні з органічними добривами.

Азот, фосфор і калій можна комбінувати для отримання комплексних добрив NPK, це забезпечить потік трьох основних елементів в рослину під час вегетації. Альтернативою мінеральним добривам є органічні добрива, утворені з матеріалів біологічного походження. До них відносяться відходи тваринного походження, рослинні залишки, компост і багато іншого.

Добрива не змінюють генетичний код (ДНК) сільськогосподарських культур. Замість цього покращують ріст і якість врожаю, додаючи важливі поживні речовини.

Кількість поживних речовин добрив вибирається фермером після аналізу грунту і визначення вимог до окремих культур. Правильне внесення добрив впливає на врожайність, зовнішній товарний вигляд і поживну цінність.

Вживання в їжу культур з удобрених полів або м'яса тварин, які паслися на удобрених пасовищах, не представляє небезпеки для здоров'я тварин або людей. Навпаки, поживні речовини в добриві, необхідні для росту врожаю, є тими ж поживними речовинами, які необхідні для росту і розвитку людини. Ретельне внесення добрив є ключем до збільшення врожайності на сільськогосподарських полях. У країнах з проблемою дефіциту певних поживних речовин, збагачення добрив відповідними мікроелементами також допомогло поліпшити здоров'я великих груп людей. Цинк і селен - приклади двох мінералів, які були внесені в добрива для боротьби з дефіцитом у великих популяціях.

Таким чином, внесення добрив сприяє зростанню врожайності і підвищенню ґрунтової родючості. Купівля добрив і застосування препаратів в критичні фази розвитку культури позитивно позначається на загальному зростанні і підсумковій врожайності.

Обробка грунту або після сходів формує значну прибавку врожайності. Різні культури по-різному реагують на добриво. Існують культури з помірною реакцією на добрива (соняшник), а реакція зернових на добрива значно вище.