Виробник Грінфорт

Гербіциди Грінфорт

Грінфорт виробляє гербіциди для обробки посівів сільськогосподарських культур, які вирощуються на території України. Гербіциди Грінфорт - це досходові і післясходові препарати суцільної і вибіркової дії, що відрізняються високим рівнем екологічної безпеки. Щорічно компанія випускає нові і удосконалює вже знайомі гербіциди, щоб забезпечити якісний захист посівів польових культур, плодових насаджень, ділянок під паром і несільськогосподарських земель від бур'янів.

Каталог

Інсектициди Грінфорт

Асортимент інсектицидів торгової марки Грінфорт представлений препаратами для контролю найширшого спектру шкідників на посівах найбільш поширених в Україні сільськогосподарських культур і плодових насаджень. Інсектициди Грінфорт - це одно- і двокомпонентні препарати контактної, системної, фумігантної та кишкової дії. Інсектициди Грінфорт мають акарицидні властивості, а також не поступаються за якістю і результативності препаратам від найвідоміших в світі виробників ЗЗР.

Каталог

Десиканти Грінфорт

Десиканти Грінфорт - це високоефективні препарати, які застосовуються для захисту рослин від підвищеної вологості і запобігають розвитку грибкових захворювань. Застосування десикантів Грінфорт доцільно при нерівномірному дозріванні врожаю, наявності на ділянці великої кількості бур'янів, прохолодній і дощовій погоді, яка не дозволяє зібрати урожай необхідної якості. Десиканти Грінфорт користуються попитом серед вітчизняних фермерів завдяки їх високій ефективності: прискорення і полегшення процесу збирання, захисту посівів від хвороб, якісному і швидкому знищенню бур'янів.

Каталог

Фунгіциди Грінфорт

Грінфорт виробляє і реалізує фунгіциди контактної та системної дії, призначені для:

  • Протруювання насіння - підвищує схожість і знижує кількість можливих обробок в період зростання і розвитку польових культур;
  • Знезараження грунту - застосовують в основному для захисту однорічних культур, що висаджуються розсадою;
  • Обробки посівів - використовуються під час вегетації рослин;
  • Обробки багаторічних насаджень в період спокою.

Фунгіциди Грінфорт мають лікувальні, профілактичні та імунізуючі властивості, що гарантує повноцінний захист рослин.

Каталог

Протруйники Грінфорт

Лінійка препаратів для обробки насіння від Грінфорт включає інсектицидні, фунгіцидні та комплексні протруйники контактно-системної та контактно-кишкової дії. Протруйники Грінфорт виробляються з використанням інноваційних технологій хімічного захисту рослин і з урахуванням вимог і умов української сільськогосподарської сфери. Дія протруйників Грінфорт направлена на захворювання і шкідників рослин, поширених на території України, що гарантує надійну профілактику і захист від їх негативного впливу.

Каталог

Про компанію

Виробник і постачальник першокласних ЗЗР компанія Грінфорт відома українським аграріям з 2011 року. За порівняно недовгу історію існування Грінфорт заслужила довіру сільгоспвиробників, причинами чого є:

  • Застосування інноваційних розробок і передових відкриттів у виробництві пестицидів;
  • Широкий спектр препаратів, які дозволяють вирішувати будь-яку проблему, що виникає в процесі вирощування сільськогосподарських культур;
  • Відсутність відмінностей в якості та ефективності продукції Грінфорт в порівнянні з препаратами іноземних, більш розрекламованих торгових марок;
  • Відмінне поєднання прийнятної ціни та ефективності ЗЗР.

Грінфорт пропонує українським фермерам близько 30 препаратів, які допомагають вирішити завдання збереження врожаю і підвищення продуктивності культур. Контроль процесу формуляції на всіх етапах виробництва, ретельний аналіз кожної партії продукції, висока активність компанії та доступні ціни - це ті чинники, які роблять співпрацю з Грінфорт вигідною і перспективною.