Фільтр
показати

Системні гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
96.
99.93 грн
93 грн/л
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур
103.
106.69 грн
49 грн/л
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
104.
107.80 грн
57 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення
157.
161.86 грн
01 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення, Соя
160.
165.80 грн
83 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату
Десикація зернових, Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Сади
163.
27 грн/л
У Наявності
імазетапір
Горох, Соя
246.
03 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза
255.
32 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Тритикале, Овес, Просо, Сорго, Кукурудза
270.
24 грн/л
У Наявності
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Морква, Овочеві культури, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя
306.
315.96 грн
48 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Жито, Ячмінь ярий, Пшениця яра, Овес, Сорго
312.
18 грн/л
У Наявності
біоактиватор NN, імазетапір
Соняшник
321.
337.10 грн
98 грн/л
У Наявності
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірки, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Гарбуз
356.
367.20 грн
18 грн/л
У Наявності
імазамокс, імазапір
Соняшник
465.
480.24 грн
83 грн/л
У Наявності
імазамокс, імазапір
Соняшник
557.
37 грн/л
У Наявності
ізоксафлютол, тієнкарбазон-метил, ципросульфамід
Кукурудза
3772.
10 грн/л
У Наявності
трифлусульфурон-метил
Буряк цукровий
12009.
35 грн/кг
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля)
98.
73 грн/л
Немає на складі
клопіралід, піклорам
Ріпак озимий, Ріпак ярий
150.
85 грн/л
Немає на складі
2,4-Д, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
218.
71 грн/л
Немає на складі
Показати все

Системні гербіциди застосовуються в сільськогосподарському виробництві для усунення бур'янів при інтенсивному вирощуванні рослин. Охоплюють широкий спектр шкідливих бур'янів, що становлять конкуренцію вирощуваній культурі і знижують врожайність. Бур'яни - масовий фактор зниження врожайності. Агресивна боротьба з бур'янами призводить до виникнення стійких видів. Тому слід розуміти, що не тільки гербіциди системної дії знищують бур'яни, а й застосовують агротехнічні засоби.

Гербіциди системної дії діляться на досходові і післясходові. Досходові гербіциди застосовуються до посіву або до появи паростків культури. Грунтові гербіциди тримають грунтовий екран і стримують хвилі сходів бур'янів.

Післясходові гербіциди системної дії вносять після сходів культури. Проникають в рослинний організм і викликають незворотне пригнічення бур'янів. Важливо, щоб гербіциди системної дії, були селективними по відношенню до вирощуваної культури. Такий тип гербіциду ніяк не діє на насіння бур'янів, що лежить в грунті.

Системні гербіциди проти бур'янів

Головною особливістю системних гербіцидів є те, що вони легко проникають і транспортуються по рослинному організму. Транспортування відбувається по судинах ксилеми і флоеми. Препарати блокують фотосинтез, поділ клітин, синтез незамінних амінокислот. Пригнічення фізіології відбувається на клітинному рівні, що веде до загибелі бур'янів. У свою чергу рослини культури спеціально селекціоновані так, що стійкі до обробки препаратами гербіцидів. Деякі культури мають повну стійкість до діючої речовини гербіциду - наприклад до імідазолінів, сульфонілсечовини або солей гліфосату.

Системні гербіциди являють собою комбінацію хімічних речовин, які застосовуються до вегетативним частинам бур'янів і поглинаються тканиною флоеми і ксилеми, де вони діють при знищенні бур'янів. Системні гербіциди відрізняються від контактних тим, що діють більш повільно. Крім того факту, що контактні гербіциди діють миттєво і дешевше, системні гербіциди мають широкий спектр переваг в порівнянні з контактними гербіцидами.

Переваги системних гербіцидів:

  • повне інгібування бур'янів
  • тривалий захисний ефект
  • висока рентабельність виробництва

тільки системні гербіциди мають селективність до культури.

Згідно з дослідженнями, присутність бур'янів на полях сільськогосподарських культур знижує на 34% світове виробництво культурних рослин. Якщо бур'яни не усувати, втрати врожаю, пов'язані з ними, можуть досягати 90%. Це означає, що вплив бур'янів на рослинництво і загальний дохід фермера неможливо недооцінити. Крім того, є приклади, коли бур'яни повністю домінують на полі і знижують урожай до 0%, особливо в розвинених країнах, таких як Африка і деякі частини Азії, де фермери все ще залежать від використання ручного методу боротьби з бур'янами.

Хімічний контроль - це використання промислових хімікатів, гербіцидів, для контролю і знищення бур'янів. Гербіциди забезпечують єдиний практичний метод боротьби з бур'янами, оскільки вони можуть бути селективними, економічно ефективними; запобігти ерозії грунту і втраті вологи. Вони оптимально підходять для збереження сільгоспугідь. Гербіциди можуть контролювати всі види бур'янів. Гербіцид - це комбінація різних хімічних речовин в правильній пропорції, що контролює або інгібує зростання небажаних рослин - бур'янів.

✨Що таке системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно поширюються по всій рослині і викликають критичні порушення її росту і розвитку. При цьому гербіциди не впливають на культурні рослини, але знищують бур'яни. Гібриди рослин можуть бути толерантними до діючої речовини гербіциду або мають ген стійкості до гербіциду.
 
⭐️Які способи впливу системних гербіцидів?
Пригнічення росту шляхом припинення утворення незамінних амінокислот для синтезу білків. Блокування різних етапів процесу фотосинтезу або біосинтезу жирів. Порушення цілісності клітинних мембран бур'янів.
 
✔️На які групи рослин впливають системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно впливають на групу однодольних рослин (злакових) або на дводольні бур'яни. Є гербіциди, що успішно усувають всі групи бур'янів - наприклад, гербіцид Євро-Лайтнінг, Раундап і їх аналоги.
 
⏩Як уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин?
Для того щоб зменшити або уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин після використання гербіциду рекомендується чітко дотримуватися строків внесення, норм витрати і інструкції виробника. Після використання гербіциду застосовують антистресанти - мікродобрива з гуміновими речовинами, бурштиновою кислотою та інше. Детальну консультацію про застосування гербіцидів отримайте у менеджерів-консультантів в онлайн маркеті Посівна.
 
✅Які системні гербіциди використовувати?
Вибір системного гербіциду для бур'янів залежить від вирощуваної культури, видового складу бур'янів. Звертайтеся до нас, в Посівну, і ми підберемо Вам оптимальний захист від бур'янів під Ваші потреби і бюджет. Добре зарекомендували себе препарати Геліос, Ореол Максі, Генезис, Сотейра, Танаїс, Міладар, Дисулам та інші.