Фільтр
показати

Системні гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур
94.
22 грн/л
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
104.
00 грн/л
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
104.
86 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення, Соя
151.
25 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення
159.
85 грн/л
У Наявності
калійна сіль гліфосату
Десикація зернових, Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшника, кукурудзи, картоплі, сої, соняшнику, ріпаку, люцерни, льону, баштанних та овочевих культур, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля), Сади
163.
37 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
195.
16 грн/л
У Наявності
нікосульфурон
Кукурудза
212.
95 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза
232.
00 грн/л
У Наявності
імазетапір
Горох, Соя
235.
55 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Жито, Тритикале, Овес, Просо, Сорго, Кукурудза
244.
89 грн/л
У Наявності
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Морква, Овочеві культури, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя
285.
14 грн/л
У Наявності
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Жито, Ячмінь ярий, Пшениця яра, Овес, Сорго
312.
18 грн/л
У Наявності
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірки, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Гарбуз
348.
15 грн/л
У Наявності
хізалофоп-П-етил
Буряк цукровий, Соя, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий
405.
36 грн/л
У Наявності
імазамокс, імазапір
Соняшник
446.
31 грн/л
У Наявності
імазамокс, імазапір
Соняшник
549.
88 грн/л
У Наявності
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима
1286.
86 грн/кг
У Наявності
ізоксафлютол, тієнкарбазон-метил, ципросульфамід
Кукурудза
3772.
10 грн/л
У Наявності
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення (ярі зернові, овочеві культури, соняшник, картопля)
98.
73 грн/л
Немає на складі
Показати все

Системні гербіциди

Системні гербіциди застосовуються в сільськогосподарському виробництві для усунення бур'янів при інтенсивному вирощуванні рослин. Охоплюють широкий спектр шкідливих бур'янів, що становлять конкуренцію вирощуваній культурі і знижують врожайність. Бур'яни - масовий фактор зниження врожайності. Агресивна боротьба з бур'янами призводить до виникнення стійких видів. Тому слід розуміти, що не тільки гербіциди системної дії знищують бур'яни, а й застосовують агротехнічні засоби.

Гербіциди системної дії діляться на досходові і післясходові. Досходові гербіциди застосовуються до посіву або до появи паростків культури. Грунтові гербіциди тримають грунтовий екран і стримують хвилі сходів бур'янів.

Післясходові гербіциди системної дії вносять після сходів культури. Проникають в рослинний організм і викликають незворотне пригнічення бур'янів. Важливо, щоб гербіциди системної дії, були селективними по відношенню до вирощуваної культури. Такий тип гербіциду ніяк не діє на насіння бур'янів, що лежить в грунті.

Системні гербіциди проти бур'янів

Головною особливістю системних гербіцидів є те, що вони легко проникають і транспортуються по рослинному організму. Транспортування відбувається по судинах ксилеми й флоеми. Препарати блокують фотосинтез, поділ клітин, синтез незамінних амінокислот. Пригнічення фізіології відбувається на клітинному рівні, що веде до загибелі бур'янів. Своєю чергою рослини культури спеціально селекціоновані так, що стійкі до обробки препаратами гербіцидів. Деякі культури мають повну стійкість до діючої речовини гербіциду - наприклад до імідазолінів, сульфонілсечовини або солей гліфосату.

Системні гербіциди являють собою комбінацію хімічних речовин, які застосовуються до вегетативних частин бур'янів і поглинаються тканиною флоеми і ксилеми, де вони діють при знищенні бур'янів. Системні гербіциди відрізняються від контактних тим, що діють більш повільно. Крім того факту, що контактні гербіциди діють миттєво і дешевше, системні гербіциди мають широкий спектр переваг в порівнянні з контактними гербіцидами.

Переваги системних гербіцидів:

 • повне інгібування бур'янів
 • тривалий захисний ефект
 • висока рентабельність виробництва
 • тільки системні гербіциди мають селективність до культури.

Згідно з дослідженнями, присутність бур'янів на полях сільськогосподарських культур знижує на 34% світове виробництво культурних рослин. Якщо бур'яни не усувати, втрати врожаю, пов'язані з ними, можуть досягати 90%. Це означає, що вплив бур'янів на рослинництво і загальний дохід фермера неможливо недооцінити. Крім того, є приклади, коли бур'яни повністю домінують на полі і знижують урожай до 0%, особливо в розвинених країнах, таких як Африка і деякі частини Азії, де фермери все ще залежать від використання ручного методу боротьби з бур'янами.

Хімічний контроль - це використання промислових хімікатів, гербіцидів, для контролю і знищення бур'янів. Гербіциди забезпечують єдиний практичний метод боротьби з бур'янами, оскільки вони можуть бути селективними, економічно ефективними; запобігти ерозії грунту і втраті вологи. Вони оптимально підходять для збереження сільгоспугідь. Гербіциди можуть контролювати всі види бур'янів. Гербіцид - це комбінація різних хімічних речовин в правильній пропорції, що контролює або інгібує зростання небажаних рослин - бур'янів.

✨Що таке системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно поширюються по всій рослині і викликають критичні порушення її росту і розвитку. При цьому гербіциди не впливають на культурні рослини, але знищують бур'яни. Гібриди рослин можуть бути толерантними до діючої речовини гербіциду або мають ген стійкості до гербіциду.
 
⭐️Які способи впливу системних гербіцидів?
Пригнічення росту шляхом припинення утворення незамінних амінокислот для синтезу білків. Блокування різних етапів процесу фотосинтезу або біосинтезу жирів. Порушення цілісності клітинних мембран бур'янів.
 
✔️На які групи рослин впливають системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно впливають на групу однодольних рослин (злакових) або на дводольні бур'яни. Є гербіциди, що успішно усувають всі групи бур'янів - наприклад, гербіцид Євро-Лайтнінг, Раундап і їх аналоги.
 
⏩Як уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин?
Для того щоб зменшити або уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин після використання гербіциду рекомендується чітко дотримуватися строків внесення, норм витрати і інструкції виробника. Після використання гербіциду застосовують антистресанти - мікродобрива з гуміновими речовинами, бурштиновою кислотою та інше. Детальну консультацію про застосування гербіцидів отримайте у менеджерів-консультантів в онлайн маркеті Посівна.
 
✅Які системні гербіциди використовувати?
Вибір системного гербіциду для бур'янів залежить від вирощуваної культури, видового складу бур'янів. Звертайтеся до нас, в Посівну, і ми підберемо Вам оптимальний захист від бур'янів під Ваші потреби і бюджет. Добре зарекомендували себе препарати Геліос, Ореол Максі, Генезис, Сотейра, Танаїс, Міладар, Дисулам та інші.