Фільтр
Країна
показати

Системні гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
 • за популярністю
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • за алфавітом
 • по рейтингу
 • за популярністю
 • акційні
Ореол Макси
хізалофоп-П-етил
Кавун, Капуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірк...
386
.88 грн/л
У Наявності
Квін Стар Макс
хізалофоп-П-етил
Горох, Капуста, Картопля, Льон-довгунець, Моркв...
414
.96 грн/л
Передзамовлення
Генезис
імазамокс, імазапір
Соняшник
442
.26 грн/л
У Наявності
Гліфовіт
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
169
.26 грн/л
У Наявності
Геліос
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному ек...
Соняшник, Пшениця озима, Ячмінь ярий
183
.69 грн/л
У Наявності
Отаман
ізопропіламінна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення ...
184
.08 грн/л
У Наявності
Гліфовіт Екстра
калійна сіль гліфосату
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення,...
256
.23 грн/л
У Наявності
Геліос Екстра
калійна сіль гліфосату, в кислотному еквіваленті
Землі не с/г призначення, Поля під посів соняшн...
274
.95 грн/л
У Наявності
Хаммер Дуо
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
311
.61 грн/л
У Наявності
Подмарин
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Кукурудза
358
.80 грн/л
У Наявності
Астаміл
нікосульфурон
Кукурудза
453
.96 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
472
.68 грн/л
Передзамовлення
Мотор
імазамокс
Соняшник, Горох, Соя
537
.03 грн/л
У Наявності
Мілафорт Екстра
562
.77 грн/л
У Наявності
Сантал
імазамокс, імазапір
Соняшник
788
.97 грн/л
У Наявності
Неофрон
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза
224
.20 грн/л
Немає на складі
Батагур
нікосульфурон
Кукурудза
289
.00 грн/л
Немає на складі
Гліфомакс
калійна сіль гліфосату
Виноград, Десикація зернових, Десикація соняшни...
358
.00 грн/л
Немає на складі
Річі
ізопропіламінна сіль гліфосату, в кислотному ек...
Землі не с/г призначення, Поля с/г призначення ...
98
.73 грн/л
Немає на складі
Трієра
клопіралід, піклорам
Ріпак озимий, Ріпак ярий
150
.85 грн/л
Немає на складі

Системні гербіциди

Системні гербіциди застосовуються в сільськогосподарському виробництві для усунення бур'янів при інтенсивному вирощуванні рослин. Охоплюють широкий спектр шкідливих бур'янів, що становлять конкуренцію вирощуваній культурі і знижують врожайність. Бур'яни - масовий фактор зниження врожайності. Агресивна боротьба з бур'янами призводить до виникнення стійких видів. Тому слід розуміти, що не тільки гербіциди системної дії знищують бур'яни, а й застосовують агротехнічні засоби.

Гербіциди системної дії діляться на досходові і післясходові. Досходові гербіциди застосовуються до посіву або до появи паростків культури. Грунтові гербіциди тримають грунтовий екран і стримують хвилі сходів бур'янів.

Післясходові гербіциди системної дії вносять після сходів культури. Проникають в рослинний організм і викликають незворотне пригнічення бур'янів. Важливо, щоб гербіциди системної дії, були селективними по відношенню до вирощуваної культури. Такий тип гербіциду ніяк не діє на насіння бур'янів, що лежить в грунті.

Системні гербіциди проти бур'янів

Головною особливістю системних гербіцидів є те, що вони легко проникають і транспортуються по рослинному організму. Транспортування відбувається по судинах ксилеми й флоеми. Препарати блокують фотосинтез, поділ клітин, синтез незамінних амінокислот. Пригнічення фізіології відбувається на клітинному рівні, що веде до загибелі бур'янів. Своєю чергою рослини культури спеціально селекціоновані так, що стійкі до обробки препаратами гербіцидів. Деякі культури мають повну стійкість до діючої речовини гербіциду - наприклад до імідазолінів, сульфонілсечовини або солей гліфосату.

Системні гербіциди являють собою комбінацію хімічних речовин, які застосовуються до вегетативних частин бур'янів і поглинаються тканиною флоеми і ксилеми, де вони діють при знищенні бур'янів. Системні гербіциди відрізняються від контактних тим, що діють більш повільно. Крім того факту, що контактні гербіциди діють миттєво і дешевше, системні гербіциди мають широкий спектр переваг в порівнянні з контактними гербіцидами.

Переваги системних гербіцидів:

 • повне інгібування бур'янів
 • тривалий захисний ефект
 • висока рентабельність виробництва
 • тільки системні гербіциди мають селективність до культури.

Згідно з дослідженнями, присутність бур'янів на полях сільськогосподарських культур знижує на 34% світове виробництво культурних рослин. Якщо бур'яни не усувати, втрати врожаю, пов'язані з ними, можуть досягати 90%. Це означає, що вплив бур'янів на рослинництво і загальний дохід фермера неможливо недооцінити. Крім того, є приклади, коли бур'яни повністю домінують на полі і знижують урожай до 0%, особливо в розвинених країнах, таких як Африка і деякі частини Азії, де фермери все ще залежать від використання ручного методу боротьби з бур'янами.

Хімічний контроль - це використання промислових хімікатів, гербіцидів, для контролю і знищення бур'янів. Гербіциди забезпечують єдиний практичний метод боротьби з бур'янами, оскільки вони можуть бути селективними, економічно ефективними; запобігти ерозії грунту і втраті вологи. Вони оптимально підходять для збереження сільгоспугідь. Гербіциди можуть контролювати всі види бур'янів. Гербіцид - це комбінація різних хімічних речовин в правильній пропорції, що контролює або інгібує зростання небажаних рослин - бур'янів.

✨Що таке системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно поширюються по всій рослині і викликають критичні порушення її росту і розвитку. При цьому гербіциди не впливають на культурні рослини, але знищують бур'яни. Гібриди рослин можуть бути толерантними до діючої речовини гербіциду або мають ген стійкості до гербіциду.
 
⭐️Які способи впливу системних гербіцидів?
Пригнічення росту шляхом припинення утворення незамінних амінокислот для синтезу білків. Блокування різних етапів процесу фотосинтезу або біосинтезу жирів. Порушення цілісності клітинних мембран бур'янів.
 
✔️На які групи рослин впливають системні гербіциди?
Системні гербіциди успішно впливають на групу однодольних рослин (злакових) або на дводольні бур'яни. Є гербіциди, що успішно усувають всі групи бур'янів - наприклад, гербіцид Євро-Лайтнінг, Раундап і їх аналоги.
 
⏩Як уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин?
Для того щоб зменшити або уникнути фітотоксичного стресу у культурних рослин після використання гербіциду рекомендується чітко дотримуватися строків внесення, норм витрати і інструкції виробника. Після використання гербіциду застосовують антистресанти - мікродобрива з гуміновими речовинами, бурштиновою кислотою та інше. Детальну консультацію про застосування гербіцидів отримайте у менеджерів-консультантів в онлайн маркеті Посівна.
 
✅Які системні гербіциди використовувати?
Вибір системного гербіциду для бур'янів залежить від вирощуваної культури, видового складу бур'янів. Звертайтеся до нас, в Посівну, і ми підберемо Вам оптимальний захист від бур'янів під Ваші потреби і бюджет. Добре зарекомендували себе препарати Геліос, Ореол Максі, Генезис, Сотейра, Танаїс, Міладар, Дисулам та інші.