Фільтр
ДР
Ще 63
показати

Післясходові гербіциди

Фильтр
сортувати
сортувати
за популярністю
  • за популярністю
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • за алфавітом
  • по рейтингу
  • за популярністю
  • акційні
Євро-Ланг
біоактиватор NN, імазетапір
Соняшник
520
.00 грн/л
У Наявності
Селеніт Макс
клетодим
Картопля, Соняшник, Буряк цукровий, Льон-довгун...
621
.00 грн/л
Передзамовлення
Гренадер
трибенурон-метил
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь оз...
1855
.92 грн/кг
У Наявності
Альфа-Маїс
тифенсульфурон-метил
Кукурудза, Льон-довгунець, Пшениця озима, Соя, ...
4174
.43 грн/кг
У Наявності
Міладар
нікосульфурон
Кукурудза
294
.98 грн/л
У Наявності
Агростар
МЦПА (амінна сіль)
Багаторічні злакові трави, Рис, Сорго, Просо, Г...
301
.19 грн/л
Передзамовлення
Дисулам
2,4-Д, флорасулам
Кукурудза, Пшениця озима, Сорго
310
.35 грн/л
У Наявності
Агент
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Кукурудза, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, С...
310
.50 грн/л
У Наявності
Мілафорт
нікосульфурон
Кукурудза
323
.39 грн/л
У Наявності
Пікадор
імазетапір
Горох, Соя
341
.55 грн/л
Передзамовлення
Голіаф
2.4-Д (амінна сіль), дикамба (амінна сіль)
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Яч...
347
.76 грн/л
Передзамовлення
Хаммер Дуо
2.4-Д 2-етилгексиловий ефір, флорасулам
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмі...
357
.62 грн/л
У Наявності
Варяг
метолахлор, тербутилазин
Соняшник, Кукурудза, Сорго, Соя, Картопля
372
.60 грн/л
У Наявності
Антипирій
хізалофол-П-тефурил
Горох, Гірчиця, Капуста, Картопля, Льон-довгуне...
388
.13 грн/л
У Наявності
Варяг Тріо
метолахлор, мезотріон, тербутилазин
Кукурудза
419
.18 грн/л
Передзамовлення
Флагман
бентазон
Горох, Льон-довгунець, Овес, Просо, Пшениця ози...
481
.28 грн/л
Передзамовлення
Лобера
хізалофоп-П-етил
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Капус...
524
.00 грн/л
У Наявності
Клодекс Про
кломазон
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Соя
529
.42 грн/л
У Наявності
Диво Н
дикамба (амінна сіль)
Кукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Яч...
555
.80 грн/л
У Наявності
Міладар Дуо
мезотріон, нікосульфурон
Кукурудза
574
.43 грн/л
У Наявності
Показати все

Післясходові гербіциди

Застосування післясходових гербіцидів - це розумна стратегія для вирощування культурних рослин, яка забезпечує тривалий контроль над бур'янами. Використання гербіцидів після появи сходів культури прибирає бур'яни, що вже виросли на полі і пригнічують вирощувані культури. Застосування таких гербіцидів ставить ряд викликів перед фермерами. При виборі післясходового гербіциду слід враховувати вид і кількість бур'янів на полі, чутливість і стадію розвитку вирощуваної культури, кліматичні і погодні умови регіону.

Післясходові гербіциди можуть бути листяними або кореневими, вибірковими або неселективними, контактними або системними. Водні розчини гербіцидів  більш ефективні, ніж гранульовані. Є деякі обмеження щодо застосування цих гербіцидів під час дощу, бо змивання в грунт робить його неефективним.

Немає ніяких сумнівів, що гербіциди ефективно контролюють бур'яни на полі, допомагаючи фермерам отримати вищий і кращої якості урожай. Гербіциди, що дійсно ефективні і використовуються по всьому світу, це найчастіше препарати широкого спектра і неселективні. Практична необхідність боротися з бур'янами на полі зумовила необхідність розробки трансгенних рослин, стійких до гербіцидів. Гербіциди зазвичай впливають на важливі метаболічні процеси в рослинах, наприклад, фотосинтез, мітоз або амінокислотний біосинтез. Ці процеси поширені як у сільськогосподарських культур, так і у бур'янів. Для створення стійких до гербіцидів культур були застосовані специфічні біотехнологічні підходи.

Стійкість до гербіцидів на основі гліфосату

Гліфосат, що застосовується у формі калійної або ізопропіламінної солі є найбільш широко застосовуваним неселективним гербіцидом для обробки по листу. Він був розроблений компанією Monsanto і представлений світу сільського господарства в 1974 році. Гліфосат впливає на біосинтез ароматичних амінокислот, сприяє накопиченню аміаку і пригнічує фотосинтез. Стійкі до гліфосату рослини не виявляють фітотоксичності при їх обробці цією речовиною. Це такі важливі сільськогосподарські культури як кукурудза, рис, пшениця, цукрові буряки, ріпак, люцерна, бавовна, салат, цукрова тростина, маніок і соя.

Стійкість до гербіцидів на основі 2.4-Д

Препарати-гербіциди, до складу яких входить 2.4-Д, вибірково діють на дводольні рослини, імітуючи активність деяких рослинних фітогормонів (ауксину).

Стійкість до гербіцидів на основі імідазолінонів

Молекулярне моделювання і молекулярна біологія дозволяє створення життєво важливих для майбутнього розвитку екологічно стійких сільськогосподарських систем. Післясходові імідазолінонові гербіциди (діючі речовини: імазамокс, імазетапір, імазапір і імазапік) дозволяють контролювати злісні бур'яни на посівах стійкого до цієї групи речовин соняшнику. Існуюча система Чисте поле (Clearfield, Кліарфілд, Евролайтнінг) передбачає внесення гербіциду Евролайтнінг або його аналогів і вирощування спеціального гібрида соняшника під Евролайтнінг. Застосування Евролайтнінга і його аналогів гарантовано допоможе впоратися з проблемою бур'янів (однорічних і багаторічних), а також стримає вплив вовчка. При використанні імідазолінів на полі слід правильно скласти схему сівозміни, оскільки він має післядію на культури, що будуть вирощуватися в наступному сезоні.

Стійкість до гербіцидів на основі трибенурон-метилу

Післясходові гербіциди на основі трибенурон-метилу використовуються на посівах стійкого до цієї речовини гібридів соняшника. Технологічна система називається Експрес, Сумо, Гранстар. Ефективність препарату залежить від фази розвитку бур'янів. Препарат контролює такі злісні бур'яни як амброзія, лобода біла, підмаренник чіпкий, осот і багато інших однорічних та багаторічних бур'янів. Вирощувана культура після обприскування може затриматися в рості, але через 1-2 тижні ці явища зникають.

Купити відповідний для вашої культури і проблеми на поле гербіцид допоможуть кваліфіковані агрономи маркету Вашого поля POSIVNA (Посівна).

✨Що таке післясходові гербіциди?
Післясходові гербіциди застосовуються після сходів вирощуваної культури. Вони повинні знищувати певний вид бур'янів і при цьому бути безпечними для вирощуваної культури. Період внесення розрахований для кожного гербіциду окремо і також залежить від вирощуваної культури, але рослини найбільш стійкі до препаратів на стадії 2-3 листків.
 
⭐️Яка препаративна форма післясходового гербіциду краща?
Різні форми випуску гербіцидів дозволяють підбирати препарат відповідно до Ваших потреб. Так рідкі розчинні концентрати потрібно тільки розбавити водою до необхідної концентрації і можна вносити на посіви. Гербіциди в гранулах мають свої переваги: довше зберігаються, стійкі до низьких температур навколишнього середовища, не схильні до дії мікробіологічного зараження.
 
✔️Як застосовують післясходові гербіциди?
Існують два загальноприйнятих способи внесення післясходових гербіцидів - стрічковий і суцільний. Стрічковий спосіб більш економічний і застосовується на штангових обприскувачах, встановлених по ширині рядів.
 
⏩Як діють післясходові гербіциди?
Післясходові гербіциди використовуються після появи сходів культури під час вегетації культури.
 
✅Який гербіцид вибрати?
Зверніться до менеджерів-консультантів для вибору гербіциду для обприскування. Добре себе зарекомендували такі препарати - Багіра Супер, Гренадер, Гренадер Максі, Міладар, Агент, Дісулам, Мілафорт, Ореол Максі, Генезис, Імпекс Дуо.